welcome too candyshop;)

Kızma ama bende öyle düşünüyorum:KK23:
Yani arkadaşımın o saçma sapan davranışlarından sonra ve arkadaş bulmadaki beceriksizliklerimden sonra, sadece eşimle arkadaşlık yapıyorum, birde sizler varsınız işte
arkadaşlıgı tüketenlere diyorum.
sana zarar vermiyosa o arkadaşlık bitmemeli. koca bulunsada dahi.
zaten zarar veriyosa. bi an önce postalamak en iyisi :KK14:

bende unv.de ilkokul dan beri arkadasımla aynı evde yasadık ve baktımm uzaklasıyor bendenn satıslar fln beni suclamalar benm sevgilim varya ayda bi görüsüyorum batıyordu onlara..sükür uzaklastım böyle daha iyi..
ben sevgilimle ilk başladığımda bir de biliyordu ilk ona söylemiştim en başındaydık yanlış birşey olarak görüyorsa beni uyarabilirdi amaan valla ne çektim arkadaşlarımdan bir bilsen ama rekorumu ünide yaptım 6 arkadaşım birden sattıydı beni:KK53:

ben sevgilimle ilk başladığımda bir de biliyordu ilk ona söylemiştim en başındaydık yanlış birşey olarak görüyorsa beni uyarabilirdi amaan valla ne çektim arkadaşlarımdan bir bilsen ama rekorumu ünide yaptım 6 arkadaşım birden sattıydı beni:KK53:
uvvvvvvvvvvvvvv:KK30:
bende bi arkadaşımı evli erkeklerle fingirdio diye terk etmiştim :KK69:

benide en yakın arkadasım dahill tüm ev halkı üstüme gelmişti :) neymiş ben onlara uymuyormuşumm..tabii sonra bi yalvarmalarr cunku onlardan ayrılıyordum.. :)

X