welcome too candyshop;)

yani kız içinde daha da zordur..
benimde 10 yıllık dostum vardı evlendikten sonra herşey değişti..
zaten 1 buçuk yıllık evliydi evliliği aksine iyi yönde etkiledi bizi çünkü komşu olmuştuk evlenmesi çok daha iyi olmuştu bizim için de işte tayin işi kötü oldu da napalım haklarında hayırlısı

evlenince degişiyolar. ya bi cok kadınımız
maalesef araya ne giriyor bilmiyorum..
Hiç unutmam ben evlendiğimden bir kaç ay sonra arkadaşlarla buluşmuştuk 1tanesi bana aa sen x marka arabaya biniyordun , eşinin durumu kötümü gibisinden acır gibi konuşmuştu . O gün notlarını verdim..

Son düzenleme:
ama sende evli olsaydın emin ol durum farklı olurdu

allah allah saçmalığa bak ya

Sanki bizimki koca değil
Olsun napalım, ben takmadım, 7 senelik arkadaşlığı çöpe attım
canım bende attım çöpede sonra etrafımda pervane oldu..
benimki kocasızlıktan kafayı yemişti...
allah allah saçmalığa bak ya

ya sorma ama sonrasında maalesef kendisi çok mutsuz günler yaşadı ve hala yaşıyorda . Allah yardımcısı olsun inşallah. Kötü niyet her zaman sahibine zarar verir.

Bazı insanlara değmiyor, önceden nasıl çekiyormuşuz acaba, değişik bir sabır varmış
Ben artık kolay kolay yanaşmıyorum reelde. 1 senedir İstanbuldayım hiç arkadaş edinmedim mesela

sana birşey söyliyim benim çocukluk arkadaşım daha evlilik bile yokken sevgili olduğumuzda bıraktı beni biliyor musun hemde ortada hiç sebep yokken ve ben hiç beklemiyordum ondan böyle birşeyi

sana birşey söyliyim benim çocukluk arkadaşım daha evlilik bile yokken sevgili olduğumuzda bıraktı beni biliyor musun hemde ortada hiç sebep yokken ve ben hiç beklemiyordum ondan böyle birşeyi
Evlenince, evle eşinle ilgileniyorsun, İlk aylar koşuşturmayla geçiyor, hadi o zamanlar normal. Çünkü zaman bulamıyorsun ama belli bir süre sonrasını ben bahane olarak görürüm. Herkesin sevgilisi kocası var, biz niye zaman buluyoruz?

konu zaman değil hayatım benim erkek arkadaşımın olmasıymış ki bunu bana da söylemedi benle iletişimini tak diye kesti ben bunu çok uzun zaman sonra öğrendim

Bazı insanlara değmiyor, önceden nasıl çekiyormuşuz acaba, değişik bir sabır varmış
Ben artık kolay kolay yanaşmıyorum reelde. 1 senedir İstanbuldayım hiç arkadaş edinmedim mesela

aa istanbulun neresindesin canım?
benim arkadaşım çoook ama dostum yok

ya birde bunun evlenince çekemeyen versiynu var canım
seninki eski sürüm bir evlen yeni sürümüde göreceksin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…