welcome too candyshop;)

awşama alırsın senın onun gazını kırmızı t...ganla :p
hiç ugraşmam banane :63:
bak bizim öyle muhabbetimiz yok eskişehirdeler ya sen erkekteki otomatik zekaya bak..
annesigil geldi iki günlüğüne deli gibi hizmet ediyom onlar kızım yapma etme dedikçe ama yerlerinde durmuyolar ya süpürge açarlar ye ev temizlerler (allah razı olsun birazda müdahale huyları olmasa 4*4 lük yemin ederim)
çağırdım kocamı dedim ki
-aşkım anennlere söyle otursunlar ben onlara hizmet ediyorum zaten onlar misafir iki günlüğüne gelmişler şunun şurasında seni görsünler..
kocamdaki otomatik cevap
-onlar misafir değil bi kere :63:

güler misin ağlar mısın :KK70::KK70:o an boğacaktım ama ya sabır ya selamet çekerek içeri girdim..
:KK70::KK70::KK70::KK70:
hey allahım ya :KK53:

bak bizim öyle muhabbetimiz yok eskişehirdeler ya sen erkekteki otomatik zekaya bak..
annesigil geldi iki günlüğüne deli gibi hizmet ediyom onlar kızım yapma etme dedikçe ama yerlerinde durmuyolar ya süpürge açarlar ye ev temizlerler (allah razı olsun birazda müdahale huyları olmasa 4*4 lük yemin ederim)
çağırdım kocamı dedim ki
-aşkım anennlere söyle otursunlar ben onlara hizmet ediyorum zaten onlar misafir iki günlüğüne gelmişler şunun şurasında seni görsünler..
kocamdaki otomatik cevap
-onlar misafir değil bi kere :63:

güler misin ağlar mısın :KK70:o an boğacaktım ama ya sabır ya selamet çekerek içeri girdim..

yapışcan ümüğüneeeeee sıkıcan tavuk gırtlağı gibi :KK70:

gidelim gelelim sorun sıkıntı yok. gitmiyelim demiyorumki.
şugün gidelim demem gine sorun arkidiş :KK59:

aman hepsi aynı naneee bunların

habersolun bitarafından uydurdukları haberleri gelip burada paylaşmıyorlar mı ağızlarına edesim geliyor ama ne çare..

sakin ol bebeişim
abla biraz ağrım var,sol ayak bileğim fena ağrıyor :KK43:

canım geçmiş olsun kendine dikkat ettt minik guşş

X