welcome too candyshop;)

hakketen nasıl becerdiniz? nedir mevzu?
cumartesi annesigile gidelim dedi. arkadaşımı davet ettik bu hafta için erteledik. sonra dün gelicekti grip oldu.
cumartesi gelir diye konuştuk arkadaşımla. sabahda eşime söyledim.
annemgile gidelim dedi. pazar günü gideriz dedim. pazar günüde arkadaşını görücen zaten dedi(hamama gitcez ya)
annenlere pazar gideriz işte ne var dedim. başladık tartışmaya :KK59::KK70:
sıkıntılı bensem söyleyin yüzüme panpalar :KK53:

cumartesi annesigile gidelim dedi. arkadaşımı davet ettik bu hafta için erteledik. sonra dün gelicekti grip oldu.
annemgile gidelim dedi. pazar günü gideriz dedim. pazar günüde arkadaşını görücen zaten dedi(hamama gitcez ya)
ay tipik benim anam kavgası mı çıktı helal olsun züpersiniz:KK53:

Ayyyy kark kavgadan herşeyden o kadar yorgunumki siz bu enerjiyi nerden
yorum yapamıycam ama sen haklısın sanırım :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Ayyyy kark kavgadan herşeyden o kadar yorgunumki siz bu enerjiyi nerden
yorum yapamıycam ama sen haklısın sanırım :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
buluoz işte görüldügü gibi :KK70::KK30:
sevmiyormusun kark annesigili eğer benimsemediysen
herifde hissediyor dimekki
erkekler çakaldır
sevmeme degilde ısınamadım acıkcası.
ama bak evime geldiklerinde yada ben onlara gittigimde gayet hoşum iyiyim yani :KK14:

herkes gibi bizim de evliliğimizin ilk bir senesi bu kavgalarla geçti,o yüzden anlıyorum seni ..
erkekler pek meraklı oluyorlar ailesini korumaya,onların tarafında olmaya,senin söyledin doğrulara bile kulak tıkıyorlar :KK67::KK67:

buluoz işte görüldügü gibi :KK70::KK30:

sevmeme degilde ısınamadım acıkcası.
ama bak evime geldiklerinde yada ben onlara gittigimde gayet hoşum iyiyim yani :KK14:
ya insan ısınamadımı yok abi yırtsan kendini olmuo
hele çalışınca insan evinde olmak istiyo bi hafta sonu oluo
senide anlıom ama napcan be gülüm.

annesigile pazar gitsek olmuyor sanki. ne var yani :KK14:
bak bizim öyle muhabbetimiz yok eskişehirdeler ya sen erkekteki otomatik zekaya bak..
annesigil geldi iki günlüğüne deli gibi hizmet ediyom onlar kızım yapma etme dedikçe ama yerlerinde durmuyolar ya süpürge açarlar ye ev temizlerler (allah razı olsun birazda müdahale huyları olmasa 4*4 lük yemin ederim)
çağırdım kocamı dedim ki
-aşkım anennlere söyle otursunlar ben onlara hizmet ediyorum zaten onlar misafir iki günlüğüne gelmişler şunun şurasında seni görsünler..
kocamdaki otomatik cevap
-onlar misafir değil bi kere :63:

güler misin ağlar mısın :KK70::KK70:o an boğacaktım ama ya sabır ya selamet çekerek içeri girdim..

herkes gibi bizim de evliliğimizin ilk bir senesi bu kavgalarla geçti,o yüzden anlıyorum seni ..
erkekler pek meraklı oluyorlar ailesini korumaya,onların tarafında olmaya,senin söyledin doğrulara bile kulak tıkıyorlar :KK67::KK67:
ya gidelim gitmiyelim diye bi laf cıktımı agsımdan hayır.
sanki öyle dmeişim gibi savurdu durdu lafları :KK69:
anangile sen tek git o zaman didim bende :KK53:

X