welcome too candyshop;)

Evet 2yi 10 geçiyodu uyuduğunda... Sonra da yorgunluktan yatakta döne döne zor daldım uykuya. Saat 5.55 te yine bir ağlama süt istiyor zaten orda kalmış 5 dakika uykum o da gitti :mad:
eyvahlar olsunnnn kıyamam bende cok uykusuz işe geldiğimi bilirim kızım
3,5 yaşına kadar emdi.
haliyle çok kalkardı gece..

Kızlar len bana qnet diye bir kuruluştan haberdarız deyin.Dün eşime birileri gelmiş çok kazançlı neyim demişler sunum vermişler.Aklı yatıyordu fakat netteki yorumları görünce vazgeçti.Ben zaten hiç ısınamadım şirkete.

:KK8::KK8::KK8::KK8:

çüş fallen okul bitene kadar emzireydin süt masrafından yırtardın:KK70::KK70::KK70::KK70:

bırakmadı kuzu nabayım yaaaa
birde çalışıyorum ememiyor diye
1,5 sene *2 yaptım aklımca

cok güzel etmişin valla
anne sütü cok faydalı cünkü.

evet canım azı dişlerini çıkarırdı
ateşi olmazdı çok rahat ettik.

betül iyi şükür eşimde iyi sabah işe gitti uykusuz nesiz gece sabah namazından sonra uyutmadı betül.

gazı felan vardır belki.
öğlen uykusu oluyormu

o ne kııı. acıklasana :p
nasıl desem insan bularak ve onları ikna edip şirkete kaydederek para kazanıyorsun sanırım en açık açıklama bu olsa gerek.Ne kadar insan olursa sana kayıtlı ve aynı zamanda o insanlarda başka insanları ikna edip kaydettirirse şirkete o kadar para kazanıyorsun.Karşılık oalrak tatil paketi çeşitli ürünler alabiliyorsun Uzun vadede kazandıran bir işmiş.

bırakmadı kuzu nabayım yaaaa
birde çalışıyorum ememiyor diye
1,5 sene *2 yaptım aklımca

evet canım azı dişlerini çıkarırdı
ateşi olmazdı çok rahat ettik.

gazı felan vardır belki.

öğlen uykusu oluyormu

oluyor abla şükür uyku saatleri iyi sadece gece emdikten sonra oyun istiyor :KK19:

nasıl desem insan bularak ve onları ikna edip şirkete kaydederek para kazanıyorsun sanırım en açık açıklama bu olsa gerek.Ne kadar insan olursa sana kayıtlı ve aynı zamanda o insanlarda başka insanları ikna edip kaydettirirse şirkete o kadar para kazanıyorsun.Karşılık oalrak tatil paketi çeşitli ürünler alabiliyorsun Uzun vadede kazandıran bir işmiş.
saçmalamayın amway herbalife gibi saadet zincirlerinden biri daha ,elinizdeki ile yetinin bu zincirlere de yem olmayın sakın sakın sakın

X