welcome too candyshop;)

Böyle soruncada bi dönüp sordum kendime ben neyim neciyim diye:KK70:Çiçeği burnunda 4 aylık evli sürekli diyet yapan ama kilo veremeyen çalışan ama çalışmak istemeyen öylece yaşayıp giden ekşın arayan biriyim yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum:KK55:
ekşın senin içinde olacak bebeeem bizim vereceğimiz ateşle en fazla kombiyi yakarsın :KK70::KK70:

baya kalabalıkken burası bişi sorayım.
erkek arkadaşıma saat hediye edicem.
hediyeyi nasıl versem güzel olur :KK64:
saatin arkasına ismini yazdır sonra kutusuna her an ikimiz için her saniyemiz birlikte geçsin falan yaz ben öyle yapmıştım çok sevinmişti garibanım :KK30:

baya kalabalıkken burası bişi sorayım.
erkek arkadaşıma saat hediye edicem.
hediyeyi nasıl versem güzel olur :KK64:
ay bende almıştım..
kutunun üstüne güzel bir not yazmıştım..
daha doğrusu şarkı sözü
zaman sensiz geçmiyor, senleyse yetmiyor falan fistan diye..
onu çantama koymuştum ,arabadaydık sonra bir yere yemeğe gitmiştik ben bundan biraz sonra çıktım telfonla konuşmam lazım annemle diye oda yemişti . sonra arabsına koydum i sonrada onu arabaya yollamıştım . Oda koluna saati takıp gelmişti..

ay bende almıştım..
kutunun üstüne güzel bir not yazmıştım..
daha doğrusu şarkı sözü
zaman sensiz geçmiyor, senleyse yetmiyor falan fistan diye..
onu çantama koymuştum ,arabadaydık sonra bir yere yemeğe gitmiştik ben bundan biraz sonra çıktım telfonla konuşmam lazım annemle diye oda yemişti . sonra arabsına koydum i sonrada onu arabaya yollamıştım . Oda koluna saati takıp gelmişti..

süpermiş. bende böyle bişi istiyorum. ama aklımada birşey gelmiyor :KK43:

hepsini teker teker yazmak iyi değil akşam topluca yazacan bak statiye haftasonunu full indirdi :KK70::KK70::KK70:ama burdan söyleyim bir kase erişte bir kase sulu tavuk kanadı iki kaşık yoğurt yedim ekmek tırtıkladım yemedim bir dilim bile :KK66:
kız menün pek güzelmiş canım kaldı yeminle:KK15:

utanıyorum çünküo_O:oops::oops:
niye utanıyorsun miniş hanım..
laynn her dakka yazma zayıflama topiğine :KK67:
toptan yaz gün içinde yedigini içtiginiz :KK67:

hepsini teker teker yazmak iyi değil akşam topluca yazacan bak statiye haftasonunu full indirdi :KK70::KK70::KK70:ama burdan söyleyim bir kase erişte bir kase sulu tavuk kanadı iki kaşık yoğurt yedim ekmek tırtıkladım yemedim bir dilim bile :KK66:

kark ve park o gruptan da ayrılıyorum..
bir daha asla yazmam kusura bakmayın..

ben bi 10 kilo daha alırsam kapılardan yan geçicem zaten:110:
boy kilo kaç?

kinder süpriz yumurtalar oluyor ya hani.
onlardan al iki üç tane
cikolatasını kırmadan aç. oyuncak cıkan sarı şeyin içini boşalt not yap kapat
sanki hiç bozulmamış gibi
ona ver şaşırır :KK53:

X