welcome too candyshop;)

Merhaba kızlar :KK59: aranızda yeniyim üye olarak normalde gizliden çok takip etmişliğim vardır,masa başı işe geçince vakitte bilgisayar başında bol olunca dedim bir üye oliyim.Siz ne güzel birbirinizi tanıyosunuz bu kadar üye arasında:KK8:

Merhaba kızlar :KK59: aranızda yeniyim üye olarak normalde gizliden çok takip etmişliğim vardır,masa başı işe geçince vakitte bilgisayar başında bol olunca dedim bir üye oliyim.Siz ne güzel birbirinizi tanıyosunuz bu kadar üye arasında:KK8:
oo yeni üye alırım bi dal:KK39:

selam lili hoşgeldfin aramıza kk lilyum ve yumiyumlarla doldu hayır olsun sonumuz:KK70:

dün 3 idiots u izledik mafolduk süper filmdi bu da filmin şarkıları :KK66:
günaydın daha yeni mi izledin..
o film efsanedir ve baş rol oyuncusu müslüman oldu biliyormusunn

Hoş geldiniz:)
iyi yaptınız neredensiniz:)

günaydın daha yeni mi izledin..
o film efsanedir ve baş rol oyuncusu müslüman oldu biliyormusunn

Hoş geldiniz:)
iyi yaptınız neredensiniz:)
amirin Müslüman olduğunu biliyorum daha öncedende izledim ama dün izleyince kocamla koptuk layn bu araları amir khan haftası ilan edebiliriz sil baştan tüm filmlerine:p

X