welcome too candyshop;)

vahoyy ben bilmiyordum ay neler olmuş aman ya millet saçmalıyor ha yaz geç fikrini şurda siyaset yapsam nolcak yani kime ne kazandırcam ki

vahoyy ben bilmiyordum ay neler olmuş aman ya millet saçmalıyor ha yaz geç fikrini şurda siyaset yapsam nolcak yani kime ne kazandırcam ki
valla en ucuz banım 1 haftaya tekabül ettiğinden kılı kırk yarıyom ben siyasete uğramıyom çok davet almama rağmen

Minnakçığım bir kıza neler dediler bir duysan ne kocasını aldattığı kaldı kızın ne başka bir şeyi
yani çook haklıyıd kazen

valla en ucuz banım 1 haftaya tekabül ettiğinden kılı kırk yarıyom ben siyasete uğramıyom çok davet almama rağmen
bende bir ara takıldım da yapılmıyorki burda siyaset normal konuşulmuyor yani a desen b anlaşılıyor sonra ordan kaptırıp gidiyorlar hoşlanmıyorum o yüzden hiç gerek yok

bende bir ara takıldım da yapılmıyorki burda siyaset normal konuşulmuyor yani a desen b anlaşılıyor sonra ordan kaptırıp gidiyorlar hoşlanmıyorum o yüzden hiç gerek yok
ve Farklı bir görüşe asla saygı yok
kendilerini çok bilmiş sanıyorlar yazık beeeee

park sende hamile olabilirsin.
dün öpüşmüştük
misk sen kesin 1-2aylık hamilesin panpa
Fallende hamileydi. oda kesin benden

kümes dolusu tavugun içlerine düşen horoz gibi hisset layn kendimi
kız ben kartlıyım ama şimdi burnuma durup dururken sıcak ekmek kokusu gelmeye başladı noliiiii

park sende hamile olabilirsin.
dün öpüşmüştük
misk sen kesin 1-2aylık hamilesin panpa
Fallende hamileydi. oda kesin benden

kümes dolusu tavugun içlerine düşen horoz gibi hisset layn kendimi
kız sen ne yaptın böyle kark alçoo bir tane körpe koymamışsın şurada maşallahın var ne yiyip ne içiyon anacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…