welcome too candyshop;)

kark beni ezikledi durmadan..
Git dedi kovdu
parkta duruma tepki vermedi..:cry::cry:
Bdv ye konu olur yaşadıklarım..
birde kark bana omuz attı yani aramızda sürtünme oldu acaba hamile kalmış olabilirmiyim ne dersin?
:KK17::KK17:
fırsatını kollayan kaj boynuz kulağı geç.ermiş misali karkinin kinini başkandan aldı....dimi kaaaaaaaj:KK53::KK53::KK70::KK70:

Kark aldır der kesin bana zaten..
ah canım sen olmasan durum vahim..
bu arada minnakmimar minnakmimar sakın bunlardla şey eddirme bak ben eddirdim durumum ne oldu..
kız ben daha bekaretimin doruğundayım hemde minnakım etmeyin bana böyle şeyler :KK43::KK43: kuzum çok geçmiş olsun artık olmuş napalım aldırma kız günah bakarız yavrucağa merak etme

fırsatını kollayan kaj boynuz kulağı geç.ermiş misali karkinin kinini başkandan aldı....dimi kaaaaaaaj:KK53::KK53::KK70::KK70:
valla ben bilmem gören görüyor
zerrin kankimin banı bir açılsın bende oraya gidecem hem onlar sevişmeye , bebeğe ok derler
:p
kız ben daha bekaretimin doruğundayım hemde minnakım etmeyin bana böyle şeyler :KK43::KK43: kuzum çok geçmiş olsun artık olmuş napalım aldırma kız günah bakarız yavrucağa merak etme

uzak dur tehlikeli bunlar bak cevap yazıyormu niye çünkü sorumluluktan kaçıyor yazıklar olsun..

aldırmama zaten , kıyamam ben kark gibi değilim..

zerrin kankimin banı bir açılsın bende oraya gidecem hem onlar sevişmeye , bebeğe ok derler :p

uzak dur tehlikeli bunlar bak cevap yazıyormu niye çünkü sorumluluktan kaçıyor yazıklar olsun..

kızım bu kafayla üstünüzde taykonot üniforması olsa siz gene gebe kalırsınız:KK70::KK70::KK70:

zerrin kankimin banı bir açılsın bende oraya gidecem hem onlar sevişmeye , bebeğe ok derler :p

zalımın kızı kark nası kıydın şuncağıza :cry::cry:

imagesZD1GA72E.jpg

zerrin kankimin banı bir açılsın bende oraya gidecem hem onlar sevişmeye , bebeğe ok derler
:p

onlar banlanmadı ebediyete intikal etti kk da kazen tek yönlü bilet kesti:KK70:

işte konuyu bilmiyordum o zaman gitsinler zaten canım ne bölücülüğü :KK59:
kız bdv de normal konu açtığı bir ara lorin62 pat diye ben doğuluyum ya ondan kötü düşünüyorum diye bir giriş yaptı meşhur yardakçısı zerrinle ortalığı karıştırmışlardı..

X