vicdansızlar

cnm okuyunca şok oldum bende anaokulunda öğretmenlik yapıyorum bu yaptıkları resmen ilgilisizlik böyle şey olurmuymuş hiç bi kere öğretmensen o okula girdikten sonra o çocukları ailelerinden teslim aldınmı onlar senin çocuğundur ve bi saniye bile gözden kaçırmaman gerekir o öğretmeni nye çocukların başlarına koyuyolar o zman anlamıyorum bide su gibiüsteçıkmayaçalışmışlar ve ayrıca eğer çocuk gerekten sizden gelse o şekilde okula hemen ailesi aranır ne olduğu öğrenilir bu sorumsuzluktur ben böyle öğretmenlerisevmiyorum işte en doğrusunu yapmışım arkdaşım

bence bakın öyle anaokulları varkibenim çalıştığım yer gibi kamera sistemi var internetten adres veriyolar ordan istediğin zman bakabiliyosun izleyebiliyosun bence okul seçmek içn onlarıda göz önüne bulundurun

içini; emanet alıp ilgilenmedikleri çocukların,ailelerinin paralarıyla dolduran şerefsizlerin ekmek teknesinin ta içine..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! benneyaptımki benneyaptımki

en iyisini yapmışsın canım
TEBRİKLER
sonuna kadar bu işin peşini bırakma
kimse umursamadığı için
olaylar bu şekilde oluyor

güne bakan gelişmeler den bizide haberdar edersen seviniriz
sude nasıl atlatabildimi kuzum şoku :sm_confused::a015:

cnm sen haklısın bence sonuna kadar bırakma işin aslını ögren biz çoçuklarımızı geliştirmek bişeylerin egitimini daha iyi almaları için uğraşıyoruz pisikolojileri bozulsun diye degil bende düşünüyordum oğlumu vermeyi ama bir kez daha düşünmem gerekiyor galiba çok üzüldüm eşin yumuşasada sen bırakma

canım abiki deöyle çocuklar olur ama onları sakinleştirim çocukların içine ve hatta topluma ii bir insan yapmakta onların elinde nasıl öğretmenler bunlar yaaaaa sinir oldum valla hiç durma şikayet et valla eşinide boşver istediği kADAR ACISIN KENDİ ÇOCUĞUNA ACIMIYOR MU???

canım ya nasıl üzüldüm bilemezsin...

bence hakkını sonuna kadar aramalısın..o ne öyle her yeri mosmor çocuğun..başka çocuklar yapmış olsa bile ayırması ve yapmaması gerektiğini öğretmesi gerek o kurumun.
aptal insanlar bu ülkede önüne gelene ruhsat verildiği için bu işler böyle ben olsam tv ye bile veriridim yani..geçmiş olsun sudeyi öp benim için...

ah kıyamam ya gecmiş olsun ..kreşin yaptığı terbiyesilikten başka bişey değil ..tmm kavgalar olabilr
ama öğrt nerdeymişte kızın o hale gelmiş ...insan nezaket gösterir..özür falan diler oda yok
o zman sende nezaket gösterme cnm benim ...cok gecmiş olsun ..
all.ıslaka etsin ..

GuneBakan tekrar geçmiş olsun arkadaşım bu durumda suçlanacak en başta öğretmenler çocuklar bu şekilde bir tatsızlık yaşarken görevlerinin başında olmaları gerekiyordu ve okul olarak daha ilk baştan size bir özür ve açıklama yapılması gerekirken direk siz suçluymuş gibi iftira edilmesi söz konusu eşinin bu tavrı inan beni çok şaşırttı ortada bir masum çocuk psikolojisi altüst olmuş bu konu yenilir yutulur cinsten değil
asla vazgeçme

Son düzenleme:
sonuna kadar haklısınız bence
peşini bırakmayın bu işin
ekmek tekneleriyse işlerini doğru düzgün yapsınlar
bahsi geçen bir insan evladı sonuçta

çok geçmiş olsun
ayy benimde küçük yeğenim var okurken içim acıdı valla
peşini ırakmayın sakın
inşallah cezalarını bulurlar

en doğru şeyi yapmışsın çocuğun öyle hırpalanırken onlar nerdeydi acaba?
görevde ihmal var birde inkar gerizekalılar ben bile burdan sinirlendim
arkasını asla bırakma arkadaşım evladını sen o kendini bilmezler içinmi doğurdun?
elinden geleni ardına koyma...

simdi agzimdan birsey cikicak neyse simdi utanmaz arlanmazlar ay geldimi para isterler ama ,bak simdi ya nasil canim SIKIldi duruma ara arkadasim hakkini esinede bravo yani pek tutarli gerekirse boyle insanlarin ekmegini keseceksin boyle dikkatsizliklere nelere mal olur Allah korusun biz opmeye kiyamayiz su olana bak

öncelikle geçmiş olsun! her mesajı okurken tüylerim daha da diken diken oldu. Sona gelene kadar tüm arkadaşlarımın bebekleri, çocukları ve yeğenim sürekli gözümün önüne geldi.

Lütfen bir sonraki kreş seçiminde referans bulmaya çalışın. Olmadı, kreşe giriş çıkış saatlerinde gidin kapının oralarda bekleyin, elbet birkaç veli görürsünüz çocuğunu getiren, onlardan fikir alın. Kendi çocuğunu oraya getiren birisi benim en güveneceğim referans olurdu eğer tanıdıklarımdan tavsiye alamazsam.

Konuyla ilgili telefon görüşmelerinizi vb ufaklığın duymamasını sağlarsanız (belki de böyle yapıyorsunuzdur zaten, sadece haklı olarak çok sinirli olduğunuzdan atlayabilirsiniz diye hatırlatmak istedim) Bir de bu olayın şokunda mı değil mi nasıl anlaşılır, yani içinde de kalmasın ama nasıl olur küçük çocuklarla ilgili pek tecrübem yok, anaokulu öğretmeni arkadaşlar belki bu konuda fikir verebilir.

gerçekten çok üzüldüm ve hayretler içinde kaldım. bu özel bir kreşdi değilmi?devlet yada özel hiç fark etmez ama özele verdiysem hizmetin tam karşılığını beklemek hakkım.devlet okulu isede aynı şey ben vergisi peşin olarak maaşından kesilen bir vatandaşım bir T.C vatandaşı olarakda hakkımı ararım . herkes işini yapmalı ve bunun bilincine varmalı. ne kadar çirkin seni suçlamaları kendi çaresiz ilgisiz ve alakasızlıklarını gösteriyor.velilerin güvenerek gönderdikleri tek yer okuldur. telefon açıp sizdemi diye sorma gereğini hissetmedikleri tek yerdir.eşinide anlıyamadım. yavrusu ve diğer yavruları düşününüz gerekirse çalışma izin onayları alınmalı derim böyle yerlerin.
sudecik açısından tam bir travma olmuş. senin ne derece düşkün olduğunu biliyorum başka dert vermesin yüce tanrım.çok çok öptüm.

ay ınanamıyorum ya adı serefsızler bırde ustunuze atıyolar uyanıklar bole daha oncede ollmus anlasılan yolunu bulmuslar ben sızın yerınızde olsam kresın adınıda yazar razıl ederdım oraya guvenıp ınsanlar çocuk emanet edıyo altınıda ıslatmıs yavrum demek kı çok korkmus ya neyse sen yoluna devam et canım haklarını bıldır sunlara sen sınırle hareket etme sakınce davran nede olsa dr raporu vermıs kapı gıbı esının dedıgıne bakmaz onlarda yok ana yuregı anlamkta zorlanabılır hassasıyetını ama sunu bıl okuyan herkes sınırlenıyo rezalettttttttttttt

canım gerçekten geçmiş olsun bu nasıl anlayıştır böyle çocuklarımızı canlarımızı emanet ettiğimiz kreşler bile böyle olursa işimiz var bence en mantıklısını yapmışsınız allah bildiği gibi yapsın böyle kişileri hakkınızı sonuna kadar aramanızı tavsiye ederim büyük geçmiş olsun

uff nasil yazacagimi bilmiyorum seni de daha fazla sinirletmek istemiyorum ama....taciz de etmemislerdir insallah .Bi dokdora bakdirsan . ama dokdora bile guvenmeyip yanindan ayrilma...bu zamanda kimseye guvenmemeli insan.bisey olmamistir icinin rahatlamasi acisindan bi bakdirsan..

sonuna kadar savaş ablacım aynı şey benim erkek kardeşiminde başına geldi
kardeşim 12 yaşındaydı sinirli bir müzik öğretmenleri varmış kardeşim kalemliğinin olmadığını farketmiş öğretmenden izin alıp aramak istemiş ama geç yerine deyip kızmış öğretmen sonra ama öğretmenim kalemim yokk demiş kaşına yumrukla vurmuş
bizimkide agresiftir biraz öğretmenim sizi şikayet edicem görceksiniz siz demiş
öğretmen sen beni tehdit mi ediyosun diyerek kaldırdığı gibi tahtaya fırlatmış kafası şiş eve geldi ben hemen aldım onu milli eğitime dilekçe yazdık 1 ay sonra cevap geldi ama annem aynı eşiniz gibi yumuşamış ve şikayetini geri almış.
bence sonuna kadar mücadele edin birileri o kişilerin gözünü korkutmalı klava:
şiddetti ve kavgayı hiç bilmesin yavrunuzŞeniz:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…