vicdansızlar

Al işte.............

Kreş- anaokulu çok önemli..

sabah sabah şok ettin beni husel :1shok:
yuh dedim önce :1shok:
canım ya çok üzüldüm
sude nasıl bu olaydan nasıl etkilenmiş :uhm:
ne yazacağımı inan bilemedim canım ya
bence verdiğiniz karar doğru işin peşini bırakmayın
ben olsam bırakmazdım doğrusu
ama demiştinki kamera sistemiyle çocukları takip edebiliyoruz abla evden okuldan :sm_confused:
fosmu çıktı ne
kafam karıştı
demekki böbüşümü gönderdiğin yer çokta işinin ehli bir yer değilmiş
ticaret amaçlı nazi kampı gibi bişey hey allahım
başka altarnetifinde yok sanırım varmı yoksa CADIARZU
sonsöz asla işin peşini bırakma
sorumsuzluklarının bedelini ödesinler :mymeka:

laale evet tam olarak bunu yapmaları gerekirdi ama onlara bakarsan kızım gün boyu hiç ağlamamış bile!!!

çok geçmiş olsun öncelikle sonuna kadar haklısın ....aslında bu tür yerlerde kamera sistemi olmalı bence...

ahh kıyamam yaa:1no2:
kreşe de mi güvenmicez şimdi of of
kreştekiler fazla sorumsuzmuş ama

kesinlikle hakkınızı arayıp şikayetçi olun. bu çocuklar arası kavga değil bence. oradaki çocuklar köpek mi ki birbirini ısırsın. hem öğretmen başlarında duruyor, görmemesi imkansız. orada çocuklar emanet çok daha fazla özen gösterilmeli. önüne gelen para kazanmak için kreş açarsa böyle oluyor. utanmazlar özür bile dilemmeiş, bi de siz yaptınız diyor. yuh yazıklar olsun! klava:

nasıl sınır oldum sımdı yaaa.bence sonuna kadar gıdın canım.bırde yavuz hırsız ev sahıbını bastırıp sız yapmıssınız geldıgınde cocuk böyleydii demelerı en kötusu.bence baska evlatlarında canı yanmasın arkadasım.

bebişe geçmiş olsun. hakkınız olanı yapmışsınız olması gereken bence bu.. üzerine gidin o sorumsuz eğitimcilerde atık gözleri korkar daha dkaktli davranırlar. eşinzi sanırım çok iyi niyetli ama bu olay dahada ilerleyebilir daha dikkatsizlikle sonuçlana bilir..

Kalbinde vicdan kalmamıs insanlardan korkarım ,Allah bizleri böyle insanlardan uzak tutsun.Sikayetin yerinde lütfen pesini bırakma .

kıymam ben ona ya...
içim acıdı emin ol okurken, nasıl kıyıyolar.
yok anacım bi düzelmicek bizim eğitim sistemimiz.
kavgalar, gürültüler, dayaklar...
bide zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyolar adiler.
sonuna kadar git bu olayın arkasından. yazık günah değil mi el kadar çocuğa...

çok geçmiş olsun canım...
valla okuyunca içim sızladı..canımızı emanet ettiğimiz bu yerlerde belkide neler oluyor farketmiyoruz..tabiiki hepsi için genelleme yapmak doğru değil ama bu işin peşini bırakmayın derim
...

Çok geçmiş olsun ya...
Nasıl bi kreşmiş orası öyle benneyaptımki
Hadi çocuklar kavga etti öğretmen ayırıp dur diyemedi mi?
Çocuk o kadar hırpalanasıya kadar nerdeymişler?
Bence de siz çok haklısınız...
Bide sizin üstünüze suç atmaları :mymeka:

yaşadığınız Tam bir rezalet

çok geçmiş olsun hakkınızı sonuna kadar savunun emanet ettiğiniz şey bir eşya değilki
Can

Sonuna kadar haklisin kardesim,

aynisini yapardim hatta daha bile ileri giderdim. Hayvanlar yaaa bak nasil elim titremeye basladi. Hic dayanamiyorum yavrulara eziyete izin verenler. Tamam baska bir yavru yapmis ama sen orda bostan korkulugumusun adi insan seni. (((( cok üzüldüm yaaa gecmis olsun.
Sakin olmaya calis ve düsündügünü kesinlikle yap.
Bunlara sen bildirmezsen haddini hep yaparlar.

Gecmis olsun canim

elinizden ne geliyorsa esirgemeyin sonuçta sizin evladınız para kazanmak kolaymı önce evladınıza iyi bakarak haketsinler.Ne demek savunmasız yavruya darp etmek ağzı var dili yok.İleride yaşayacağı travmayı düşünmek lazım.Çocuk psikolojisi küçükken yaşananlar bilinç altında kalınca ileride yetişkin bir birey olunca ne gibi sapmalara vesile oluyor.Ayrıca çok geçmiş olsun.Hatta diğer velilerlede iletişime geçip bu durumu onlarada yansıtınki herkez tedbiri elden bırakmasın bugün sizin evladınıza yapanlar yarın onların evlatlarınada yapacaktır.Kendinize yandaş bulup olayı bir dilekçe ile belgeleyerek milli eğitime bildirmeniz çok yerinde bir karar olacaktır.Daha önce bir arkadaşımın başına bu gibi bir olay geldi bir dilekçe ile tüm personel dağıtıldı.

Terbiyesizler ya kendinlerini haklı çıkartmak için böyle şeyler söylediler bence cnaım inan bana.Hakkını savun sonuna kadar vede.Allah ıslah etsin paranla rezil ediyorlar insanı

büyük geçmiş olsun
sizi tebrik ediyorum bu kadar ilgili bir anne olduğunuz için
malesef çoğu bu konuyu görmüyor bile çocuktur yapar diyip geçiyor
ama o çocuk nelere maruz kalıyor ne çöküntüler yaşıyor ilgilenmiyor
ilgilense bile şikayetler dile getirilmediği için sorumsuzluklar dozu artırılarak başka çocuklar üzerinde devam ediyor
eğer tahammülü yoksa çocuğa bu mesleği yapmayacak
yapıyorsada düşünmesi lazım bütün çocuklar bizim demekki kendi çocuğunada bunu yapıyor
konuyu araştırmanız diğer çocuklarında çözümü olacaktır
çocuklar kendi aralarında tartışmış bile olsalar sizi arayıp bilgi vermeleri gerekmezmiydi
yanlız bu konuda değil her konuda şikayetler ve öneriler olmalıki düzen olsun

Uhh benim yavrumm kiyamam yaaa
nasilda acimistir cani
bende olsam ayni tepkiyi verirdim, sonuna kadar savunurdum bebisimi, vede onlari dunyaya geldikleri için pisman ederim ! ! !
utanmazlar !

teşekürederim arkadaşlar ilginize kesinlikle elimden geleni ardıma koymayacağım
yavrum benim bugün daha söylüyor ısırıldığını dün sorduğumda hiç cevap vermiyordu
savcılığa verdik zaten savcı dosyayı hazırlıyormuş ondan raporun örneğini alıp idari soruşturma açılması içinde başvuruda bulunacağım
kahretsinki bu kreşlere mahkum durumdayım(doktor tavsiyesiyle gönderiyorum kreşe sosyalleşmesi için!!!) bakalım yarın için 2 yerle görüşmemiz var umarım düzgün insanlar çıkarır bu sefer allah karşımıza
dua edin kızlar 2.bir şoku kaldıramaz bebeğim
ama bu sefer daha sıkı tutucam işleri

Öncelikle geçmiş olsun. Siz çocuğunuzu sosyalleşmesi için gönderiyorsunuz ama şiddet görüyor. Bunu yapan her kim olursa olsun oradaki eğitmenlerin işi ne. Çocuğunuzun vücudu bu hale gelene kadar neredelermiş.Canımızın yarısını onlara teslim ediyoruz şu yapılana bakın. Hakkınızı sonuna kadar arayın sizin çocuğunuzun başına gelenin aynısı başka bir çocuğun başına da gelmesin.

cnm çok geçmiş olsun bende kreş öğretmeniyim bunun eğitimini aldım mutlaka arkasında durun ve şikayetçi olun sorumsuzlar çok sinir oldum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…