Selülit velashape veya lipoliz selülit için çözüm mü ?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

tweety81

Guru
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2010
81
0
43
Arkadaşlar merhaba malum yaz geliyor.Birçoğumuzun olduğu gibi benim de en büyük derdim selülit.Velashape veya lipoliz yaptırarak selülitlerinde iyileşme gören varsa burada paylaşalım :)

arkadaşlar istanbul içinde önerebileceğiz velasahpe ve lipolizle ilgili bir yer yada tecrübeleriniz bekliyorum :)

arkadaşlar istanbul içinde önerebileceğiz velasahpe ve lipolizle ilgili bir yer yada tecrübeleriniz bekliyorum :)

Arkadaşlar kimse velashape veya lipoliz yaptırmadı mı ?? lütfen acill yardımlarınızı bekliyorum.yaptırmayı düşünüyorum fakat gerçekten etkili mi yoksa para tuzağı mı bilmiyorum (

selam; ben geçen sene velashape 8 seans almıştım, hemde pahalıydı ama sıfır sonuç. sonra cıngar çıkardım ve bana LPG yaptılar o kadar para verip de selülitler kaldı diye. Lipolize gelince, selülit için kullanılmadığını biliyorum. Yanlış biliyor olabilirim. umarım cevabım biraz fikir vermiştir. sevgiler

zaten bi sene önce yazılmış bu soru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…