Meme silikonu sonrası mutsuzluklar lütfen yardım

Normal çoksa büyük değilmiş bir kaç ay daha bekle telaş yapma
3 ay bekleyeğim mecbur.. aynaya bakip aaaa ne guzel demem lazimdi aynaya hiç bakamıyorum. açiip kapatmam bir oluyor. Allahim rüya olsun bu kendime yaşattiklarim diyorum. Gozlerimi açiyorum kendime yakıştirdigım aptal ifademle kalakalıyorum.. Ama dediginiz gibi olursa, keşke yerine iyiki dersem... ..1.oneri sabır. 2. öneri telaş yapma 🙏🙏
( ve kimseye soyleme, çuval giy dolaş 🤪)

elimde olan alttan destekli sütyen 80 B. mezura ile ölçtüm simdi meme cevremi tam 90 çıkıyor. hala aykirılar. bugun operasyonun 7. günü..... pişmanlık, ve kızgınlik hislerindeyim... 🥺normale gelcekmiş gibi degiller..
90 çok değil aslında, benim daha fazla, çok büyük bana göre, sizin doktor kimdi? isterseniz özelden fotograf atın , ben de atabilirim, bendeki 100 çıkıyor.

Bacım sen doğuştan şanslısın bileydim Rabbım dağıtırken senin yanında saf tutardım 🤣🤣🤣🤣
Sesli güldüm canım 🤣🤣
Sağım solum da baya boş yer vardı
Bende millete dağıtılırken gece karanlikda mi geçtim acaba diye düşünüp duruyordum sonra sonra zaman gectikce etrafında gördükçe iyi ki gece geçmişim dedim

Sesli güldüm canım 🤣🤣
Sağım solum da baya boş yer vardı
Bende millete dağıtılırken gece karanlikda mi geçtim acaba diye düşünüp duruyordum sonra sonra zaman gectikce etrafında gördükçe iyi ki gece geçmişim dedim
😁😁😁 benim safım belli bu saatten sonra tam dibindeyim 😂 nasibimizde olmayanı torna tesviye hallediyoruz bu saatten sonra napalm estetik kirmizi çizgimiz 😀

Herkese merhaba 4 ay önce meme büyütme ameliyatı oldum,asimetrim varla yok arasındaydı.Minyon ve ince hatlıyım. Dr Sola 335cc sağ 355 cc kas zarı altı koymuş,dokum çok azdı ama sporcu olduğum için kaslarımı feda edemedim.Boyutu çok büyük geliyor ve göğüslerimle asla bütünleşemedim,benim değiller gibi hissediyorum. Meme ucu hissi var çok şükür ama derimin neredeyse %70ini hissedemiyorum bu nedenle de bir türlü alışamıyorum. Sağ taraf 1 cm daha aşağıda ve daha büyük duruyor:110:,zamanla bu asimetri artarsa diye çok endişeleniyorum. Kas zarı altı olduğu için iyileşme ve implantın yerleşme süreci kısa oluyor yani sanırım bu benim nihai sonucum,asimetrik kaldılar. Sürekli depresyon halindeyim,pişmanlıklar var hatta bir sene sonra implantları çıkartırsam hiçbir şey kullanmasam geriye kalan meme çok sarkık ve kötü görünür mü diye düşünüyorum. Dr konusunda zaten çok şanssızım çok anlayışsız ve egolu maalesef iletişim dahi kurulmuyor kendisiyle. Kızlar deneyimi olanlar sorunlarımla ilgili fikir belirtebilir mi belki biraz motivasyon. Teşekkür ederim şimdiden:110:
selam..... me durumdasın?... merak ediyorum..

Bende hic oyle durmuyor. Size ozelden fotograf atsam siz de atabilir misinz? Cok merak ettim sizin bukadar rahatsiz eden nedir. Bende cok dogal durdu dokunus olarak da dogal meme kivaminda suan okadar yumusak. Acaba benimki dual plan oldugu icin mi boyle.
hadi hayırlısı.. sanirim 3 ay sonra ben de ayni yerde olucamm

Benim de onceki mentordu. Moralinizi bozmak istemem ama memtor sert bir protez. 6.ayda bile suanki protezlerimin 2.bucuk ayki haline kiyasla cok sert kalıyordu. Ben alisamadim o kalip gb durus gitmedi. Hareket etmiyordu sadece saga sola kayiyordu. Normal goguste hareket edince bi titresim olur ya goguste o malesef yoktu. Ben hep yabanci bir cisin varmis gb hisettim. Suankiler ise benim gb oldu. Ustelik mentor tam dolu olmadigi icin dalgalanma sorunu yasadim. Bi de ustune kapsul kontraktoru olustu. Revizyonu bu sebeplerden dolayi olmak zorunda kaldim. Hic bir sikayetim kalmadi cok sukur. Umarim sizde sorun olmaz. Olmazsa 275 gercekten cok dogal durucak bi boyut ebat olarak.
Merhaba şu an hangi marka protezi kullanıyorsunuz ?

Benim de onceki mentordu. Moralinizi bozmak istemem ama memtor sert bir protez. 6.ayda bile suanki protezlerimin 2.bucuk ayki haline kiyasla cok sert kalıyordu. Ben alisamadim o kalip gb durus gitmedi. Hareket etmiyordu sadece saga sola kayiyordu. Normal goguste hareket edince bi titresim olur ya goguste o malesef yoktu. Ben hep yabanci bir cisin varmis gb hisettim. Suankiler ise benim gb oldu. Ustelik mentor tam dolu olmadigi icin dalgalanma sorunu yasadim. Bi de ustune kapsul kontraktoru olustu. Revizyonu bu sebeplerden dolayi olmak zorunda kaldim. Hic bir sikayetim kalmadi cok sukur. Umarim sizde sorun olmaz. Olmazsa 275 gercekten cok dogal durucak bi boyut ebat olarak.
Merhaba.kapsul olduğun nasıl anladınız?

X