Cinsel ilişkide vajina yırtılması

Bence evli falan degil kendi kendine biseyler yaparken kendine zarar verdi bekar ve ailesinden korkusuna kadin doguma gidemiyor belliki yoksa anlattiklari hic mantikli deyil penis zaten orasi icin yaratilmis nasil bir darbe olacakli yirtilsn simdiye kadar hic boyle birsey duymadim gidip iceriye sacma sapan bisey sokduysan bilemem

Anlamadığım kaç yaşında olursan ol kaynananla neden yatıyorsun. Ağzın dilin yok mu . 1 yıl sonra bıktım diye konu açarsın. Eşinin başkasını sevdiğini düşünüyorsun birliktelik yaşamamışsınjz . Gerçekten adınıza üzüldüm. Bu kadar ilişkiye canınızın yanması da normal direk ilişki yaşanmıştır muhtemelen. Sorun olduğunu da düşünmüyorum. Sınırlarını çiz lütfen 5 yaşındaki çocuğum ben büyüdüm odamda yatıcam diyor. Bazen sarılıp uyumak istesemde düşün.

Merhaba cinsel ilişkide vajina yırtılması olur mu? Olursa nasıl gözükür? Lütfen bilen varsa cevap yaza bilir mi. Eşim yurt dişine gitmişti gitmeden önce bir birliktelik yaşandı onun kucagindaydim pens 18 sm büyük olduğu için yırtmış olabilir mi?
18 cm se iyi korkma yirtilmaz öyle bir organ değil kağıt mı kız bu

Merhaba cinsel ilişkide vajina yırtılması olur mu? Olursa nasıl gözükür? Lütfen bilen varsa cevap yaza bilir mi. Eşim yurt dişine gitmişti gitmeden önce bir birliktelik yaşandı onun kucagindaydim pens 18 sm büyük olduğu için yırtmış olabilir mi?
Canım yırtık olsa kanamadan yorgan yatak batar bence

X