Ve boşandım...

Mesajları diğer nişanlı tarafa göndermeyin. Konuşmaların gizliliğini ihlal etmiş ve suç işlemiş olursunuz. Sizinle uğraşmak isterlerse tazminat davası da açabilirler. Ama arayıp böyleyken böyle diyebilirsiniz delil sunmadan.
Bence gerek de yok aleni düşman kazanmaktan başka bir işe de yarayacağını düşünmüyorum, siz boşanmayı hazmedemediğiniz için onları da ayırmak istiyor gibi algılanırsınız...
Zamana bırakın önünüze bakın. Geçmişi silin, kurtulduğunuza şükredin. Hayat kimsenin yanına bırakmaz haksızlıkları merak etmeyin.

Konunu hatırlıyorum, en doğrusunu yapmışsın. Şu an acı çekiyorsun ama biraz zaman geçtikten sonra ve en çok da gerçekten seni seven biri hayatına girdikten sonra,bunların hiçbir önemi kalmayacak, hatırladığında da üzmeyen, içini acıtmayan anı olarak kalacaklar.

Kız seni bağlamıyor bence.
Sen kocandan sorumluydun, kız da nişanlısından.
Konuşmaları elbet yanlış ama bunun hesabını kızdan değil o gerzek eski kocandan sormalıydın.
Gerekte kalmamış çok şükür birliktelik bile olmadan boşanmışsın.
Başkasını sevdin mi hatırlamazsın bile.

Yeni hayatın da çok mutlu ol.

Kız nişanlı ve hala ex sevgiliyle görüşüyor? Bunun hiç bir açıklaması olamaz. Kendi başına gelse napardi acaba kocana diyecek laf zaten yok

Keske onu üzebilen ben olsaydım. Hic affet özür dilerim bile demedi... aciz gözükmek istemiyorum ama neden o da ben degil.. madem oydu olsaydı onunla. Seviyordun da niye terk ettin sonra niye benle evlendin...

Tokat atana öbür yanağınızı çevirmişsiniz. Size de çok üzülemedim. Eğer kızın attığı mesajlarda daha başka birşey yoksa bence gayet medeni konuşmuş. Nişanlısını da sevdiğini belirtmiş zaten. Bununla geçmiş olsun.

Kadının nişanlısıda senin durumuna düşmesin bence. Sen uyar yerinde olsam.
Bilmiyorum kendimi düşürmek istemiyorum. Valla onlari da anlamıyorum zaten adamı gecen uyardım hiçbir şey yok gibi musmutlu yaşıyor dugun hazırlıkları yapıyorlar hayir kıza bakıyorum hakikaten mutlu duruyor bi de bize bakıyorum biz hiç öyle de olamamisiz. Buna ayri dayanamiyorum

Belirtiyor ama eski esimi unutamadığını icinde hep kalacağını ama artık olmayacağını bildigini söylüyor. Eminim eşini benim eski esimle aldatır. Neyse. Bilmiyorum. O kızdan nefret ediyorum. Medeni degil pislik buluyorum ama diyorum ya esim daha beteriymiw

Keske onu üzebilen ben olsaydım. Hic affet özür dilerim bile demedi... aciz gözükmek istemiyorum ama neden o da ben degil.. madem oydu olsaydı onunla. Seviyordun da niye terk ettin sonra niye benle evlendin...
Muhtemelen kız bunu istemedi, nişanlısıyla mutlu ama seninkini unutamadı. Ama seninkiyle olmak işine gelmiyor. Aynı şekilde eski kocanda öyle. Onu unutamadı, en başta ona dönmek istemedi. Seninle evlendikten sonra asıl aşık olduğu kişinin o olduğunun farkına vardı. Yani ikisinden de bir cacık olmaz.

O kız da pislik zaten eski eşiniz kadar olmasa da.

Bence siz yine atın nişanlısına çünkü unutamadım falan yazmış bu sefer gözünü açar belki adam. Ben eşiniz kadar kıza da uyuz oldum nişanlısını düşürdüğü durum çok çirkin. Ve eminim evlenirlerse aldatır nişanlısını eski eşinizle sizin de dediğiniz gibi.

Kıza giderim teşekkür ederim böyle bir insandan kurtulduğuma vesile olduğu için.

Daha önce bunu yapmıştım. Bu kez yapmadım Allahtan bulsun dedim ama içim soğumuyor olan bana oldu o mutlu olmasın istiyorum.
Bence olan size olmamış, olan evlenip boşandığınız şahsa olmuş.Hem eski sevgiliden olmuş( kız sen ayrıldın diyor) hem de sizden olmuş.Üzülmeniz çook normal tabiki bir sürü emek,hayal,hazırlık,geçen zaman,aileler vs...Ama burada neler okuyoruz bir sürü sorun,evde çocuk,ailesi sıkıntılı bilmem ne.Durun bir bakın zaman neler gösterecek eminim çok güzel bir evlilik yaparsınız ve oh be iyi ki böyle olmuş dersiniz

Daha önce bunu yapmıştım. Bu kez yapmadım Allahtan bulsun dedim ama içim soğumuyor olan bana oldu o mutlu olmasın istiyorum.
Olan sana olmadi bence aksine o pislik durumun icinde onlar bogulacak.. sen kendini cekip cikarmissin kendini biraz toparlayinca sukretmeye başlarsın.
Debelensin dursunlar kendi igrencliklerinde. Senin tek yapcagin sey kendini dusunmek bu saatten sonra..
Zamanla yeniden seversin de güvenirsin de evlenirsin de.

Valla kız nişanlısını sevse eşinle konuşmazdı bir kere .Tabi konuşmada kızın bir açığı var mı yani eski kocana umut verici cümleleri falan .Çünkü sen söylediğinde inkar edebilir kız.Eğer gerçekten umut verici cümleleri varsa söylerim nişanlısına. Aslında söylemeklede olmaz bir kılıf uydurur direkt mesajları göstermelisin .Sen üstüne düşeni yaparsın vicdanın rahat eder gerisi kendilerine kalmış artık .

Aynen bırak ne halleri varsa görsünler herkes hakettiğini yaşar... sende şimdilik bocaladın ama toparlayacaksın emin ol

Valla tebrik ederim seni.Gercekten akilli hatunmussun.Kaderimdir deyip çekmek göz yummak kazanmaya calismakla ömrünü heba etmemissin.Seninde hakkin sevilmek deger görmek eşim diye sevinçle karşılanmak ve hayatında büyük bir yer kaplamak.O adam bu hisleri baskalarina hissediyormus.Onu hayatından atman en mantıklisi olmuş.Umutsuz olma bir gün güneş senin için de doğacak izin ver buna

O zaman da yazmıştım görüşmeleri nişanlısana gönder diye oda adam da kurtulsun bunlardan bir halt olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…