Varikosel sonrası gebelik ve ovulasyon testi

İstedi ama 3 ay dolmadı daha 19 kasımda 3 ay olacak bekleyeyimmi sence
O güne kadar deneyin olmazsa zaten testi verin bizimde doktorumuz aralığa kadar zaman tanıdı dedi o zaman kadar bekliyelim önünüzde bir engel kalmadı olmasını bekliyicez dedi aralığa kadar olmazsa test vericez bizde 4 ay sonraya attı testi

Sizce jeli şimdi alayımmı yoksa 3. Ayda test versin sonucu cıkınca duruma göre mi alayım

İstedi ama 3 ay dolmadı daha 19 kasımda 3 ay olacak bekleyeyimmi sence
Bence bekleyin , bizden de 3. Ayda istedi bu ay sonu doluyor gidip vericez inşallah.. erken giderseniz sonuçlar canınızı sıkabilir çünkü yenilenme süreci varmışş günü güne giderseniz en azından içiniz rahat eder tam tarihinde gittiğiniz için zaten ameliyattan sonra 6 ay psikolojik olarak rahat olup canınızı sıkmayın hiç tanıdığımızda ameliyat olmuştu 6 ay olmamış 7. Ayda tüp bebek için randevuya gideceklerinde öğrenmişler hamile olduğunu bana da söylediler 6 ay kafanız rahat olsun psikolojini bozma diye kendimizi de rahat bırakmamız gerek aslında

Ben soruyu yanlış anlamışım testi veriyimmi anladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…