Varikosel sonrası gebelik ve ovulasyon testi

yaa hadi hayırlısı heyecanlandımm varmı bi belirti falan
kasık ağrım var az önce yere eğildim karnım sıkıştı bişey battı kalktım sağ kasığıma ağrı girdi ama kısa sürdü genelde duşa girdiğimde adetim sökülür eğer adet olucaksam sökülsün diye duşa girdim bakalım eğer sabah uyandığımda adet olmuşsam yapıcak bişey yok ama olmazsam hemen test yapıcam inşallah hamileyimdir

kasık ağrım var az önce yere eğildim karnım sıkıştı bişey battı kalktım sağ kasığıma ağrı girdi ama kısa sürdü genelde duşa girdiğimde adetim sökülür eğer adet olucaksam sökülsün diye duşa girdim bakalım eğer sabah uyandığımda adet olmuşsam yapıcak bişey yok ama olmazsam hemen test yapıcam inşallah hamileyimdir
İnşallah hamilesindir ya seninde ilk gebeliğin mi olacak

Kasık batması yorgunluk normalde yürüdüğümde yorulmam hemen az bişey adım attım fena yoruldum karnımda şişlik var birde akıntım var

Eklentiler

• IMG_5339.jpeg
    IMG_5339.jpeg
    148 KB · Görüntüleme: 6
Kızlar merhaba yaklaşık 5 aydır çocuk istiyoruz ama henüz nasip olmadı 2 ay önce eşimde sol tarafta varikosel çıktı aslında sperm sayısı iyi ama ileri hareketlisi azdı doktorda ameliyat dedi ve ameliyat sonrası ikinci ayın içindeyiz doktor sorun ortadan kalktı çocuk sahibi olmanızı beklicez eğer aralığa kadar olmazsa sperm testi alıcaz dedi eşi varikosel ameliyatı olan ve sonrası çocuk sahibi olanlarınız varsa yazabilir misiniz bana umut olun inşallah ovulasyon testiyle yumurtlama takibi yapıyorum geçen ay testlerim belirgin çıkardı bu ay hep silik ilerliyor anlıyamadım onuda yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim 🥰
Benim esimde varikosel oldu.Biz ondan altı yıl sonra bebek sahibi olduk Alti tüp b. Denemesinden sonra kendin oldu gebelik.Demem o ki umudunuzu kaybetmeyin ,çok kafanıza takmayın çalısmak iyi gelir mesela.üzerinden belli bir zaman gecmeli (tabi 6 yil degil !).Umarim güzel haberi alirsiniz.

Benim esimde varikosel oldu.Biz ondan altı yıl sonra bebek sahibi olduk Alti tüp b. Denemesinden sonra kendin oldu gebelik.Demem o ki umudunuzu kaybetmeyin ,çok kafanıza takmayın çalısmak iyi gelir mesela.üzerinden belli bir zaman gecmeli (tabi 6 yil degil !).Umarim güzel haberi alirsiniz.
Rabbim sizlere bağışlasın anneli babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah, varikosel ameliyattan ne kadar süre sonra gebelik oldu acaba 🥰

Amin inşallah💖💖 işte şimdi benim eşimde ameliyat olalı 2 ay oldu insan sabırsızlanıyor ister istemez

Amin inşallah bizde 2 aydır deniyoruz ameliyat sonrası olmadı henüz

X