Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Oğlumun cinsiyeti belli oldu 3 gün önce. Bir de burdan haber vereyim dedim cinsiyetini. 2. oğlum geliyor

gunydın kızlar uzun sure mıde bulantsı,kusma vs gıremedım.hastanye yattım (bgun ayaga kalktım sızlerı merk ettım.hamıle arkd.tebrık edıyorum

cnm benim geçmiş olsun...bebiş seni biraz zorluyo anladığım kadarıyla ama boşver bebişin seninle ya önemli değil...benim bu ay da fos çıktı kırmızılar gününe beni buldu..sevindiğim tek şey adetlerim düzene girdi çok düzenszdi öncedn okadr....okullar başladı senin için inş herşey güzel olur arada gir merak etmeylm seni...bebişine iyi bak...

gunydın kızlar uzun sure mıde bulantsı,kusma vs gıremedım.hastanye yattım (bgun ayaga kalktım sızlerı merk ettım.hamıle arkd.tebrık edıyorum
Canm geçmis olsn.. Dikkat et kendine

Adetin geçse daha iyi sonuç alirsin, 5 gün önce erken olabilr.. Claerblueninki adete 4 gün kala sonuç verebiliyo hassas test oldugu için ama yinede en güzeli geçmesini beklemek.. InsAllah güzel haberlerle dönersin

Oğlumun cinsiyeti belli oldu 3 gün önce. Bir de burdan haber vereyim dedim cinsiyetini. 2. oğlum geliyor
Oyyyyyyyyyyyyyyy yerim onuu ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Allah size bagislasin miniginizi Ins Göbis ne alemde büyüdümü
elvan cnm nerdesin yawwww...topik sensiz öldü:))))..........
Burdayimmmmm bu aralar yogun biraz cnm, ben yokkende kimsecikler pek ugramiyo

Kizlar yumurtlama günlerini nasil takip ediyorsunuz,? Edenleriniz varmi yoksa gün asirimii deniyosunuz Biraz anlatin, canlanalim , paylasalim..
Internetten bi yazi okudum paylasmak istiyorum:97:

OVULASYON (YUMURTLAMA) GÜNÜ NASIL ANLAŞILIR? :
Ovulasyon günü her kadına göre değişir. Bunu anlamak için bazal temperatür denen bir ölçüden yararlanılır.
Yumurtlama (Ovulasyon) bir sonraki adet kanamasının başlangıcından 14 gün önce gerçekleşir.
Adet siklusları 28 gün süren kadınlarda ovulasyon 14. gün de gerçekleşir.Adet siklusu 35 gün süren bir kadında ovulasyon ( 35 – 14 : 21 ) 21. günde gerçekleşirken , 25 gün süren bir kadında (25 – 14 : 11) 11. günde gerçekleşir.
Beden derecesi ile her sabah alınan beden ısısı devamlı olarak bir takvime kaydedilir. Beden ısısının hafif yükselme yaptığı gün (çoğunlukla adetin 15. ve 16. günlerine rastlar) kadının yumurtladığı gündür.

OVULASYONUN GERÇEKLEŞTİĞİ NASIL ANLAŞILIR ?
1 – Göğüslerde hassasiyet

2 - Karın bölgesi ve kasıklarda ağrı , rahatsızlık hissi

3 - Vaginal akıntıların artması

4 - Vücut sıvısının artması

Eczanelerde satılan ovulasyon belirleme testleri ile de ovulasyonun gerçekleşip gerçekleşmediği belirlenebilir.

KADININ KENDİ KENDİNE YUMURTLAMA TARİHİNİ YADA GÜNÜNÜ BELİRLEMESİ İÇİN YÖNTEMLER

Rahimağzından salgılanan mukus (mukus, "kaygan, yapışkan sıvı" anlamına gelir), adet döngüsü boyunca salgılanan hormonların (östrojen ve progesteron hormonları) etkisiyle döngünün farklı günlerinde farklı özellikler gösterir. Bu değişiklikleri anlayabildiğinizde yumurtlamanızın olduğunu ve hatta ne zaman olduğunu doğru bir şekilde belirlemeniz mümkündür.

Günlük kontrollerinizde rahimağzı salgınızın özelliklerini işaret ve orta parmaklarınızı vajinanızın derinliklerine yerleştirerek belirlemelisiniz. Salgının bir kısmını parmaklarınızla toplayıp dışarı alabilirseniz işiniz daha da kolaylaşır.

Bakmanız gereken salgının kıvamı ve esnekliğidir:

Rahimağzı salgısı adet döngüsünün ilk günlerinde yani östrojen hormonunun kanda yükselmeye başladığı zamanlarda yapışkan bir özelliktedir.

Daha sonra kan östrojen hormonu seviyesi yumurtlamanın hemen öncesinde en yüksek seviyeye ulaştığında kaygan ve oldukça esnektir, salgının çektikçe uzadığını görebilirsiniz (Resim).

Yumurtlama gerçekleştikten sonra salgı yine yapışkan, ancak çektikçe uzamayan özelliklerine geri döner.
Elinize gelen salgı yumurta akı kıvamlı, beyaz-sarı renkli ve baş ve işaret parmaklarınız arasında çektikçe, yani parmaklarınızı birbirinden uzaklaştırdıkça uzama eğilimi gösteren bir özellik taşıyorsa ve vajinanızın "ıslak" olduğunu hissediyorsanız bu, yumurtlamanızın kısa süre önce gerçekleştiğini veya yaklaştığını gösteren en değerli bulgulardan biridir.
Mukusun en bol olduğu ve kıvamının en fazla olduğu gün yumurtlama gününüzdür. Bundan sonra rahimağzı salgınız giderek bu özelliklerini yitirir.

Kizlar yumurtlama günlerini nasil takip ediyorsunuz,? Edenleriniz varmi yoksa gün asirimii deniyosunuz Biraz anlatin, canlanalim , paylasalim..

canlansin topik, senlensin ortam!

hala korunmakla beraber yumurtlamami takip ediyorum; yarismaci arkadaslara basarilar dilerim

canlansin topik, senlensin ortam!

hala korunmakla beraber yumurtlamami takip ediyorum; yarismaci arkadaslara basarilar dilerim

Aynen yaaaa

Hadi gel topige yaz yazistir, :126:
Hamilelik için kocayi çalistir
Bu ayda tutmadi olsun bosver
Artik hedefimiz önümüzdeki günler Oldumu olmadi demi az biraz ayip oldu

Ben korunma sürecindeyim hala.. Bu ay yumurtladigim farkettim, ama malesef korunmam gerekiyor..
InsAllah bütün sonuçlarin iyi çikar biran öncede sende baslarsin artik korunmasiz çalismalara

Son düzenleme:

Eki Görüntüle 513230
Hamile fln degilim ama bu yatak odasini çok begeniyorum ya, kipir kipir, canli, iç açici, ve kullanisli gibi gözüküyor :)

Eki Görüntüle 513234
Bizim buralarda ilk resimdeki gibi çesit yok, hep düz beyaz, malesef, ne yazikki .. Burdakiler genelde beyaz lake mobilya alip , bi renkle kombine ediyorlar..
Aslinda sadeligi çok severim, çok hos kombine edilmis resimdeki mobilya..

Eki Görüntüle 513235
Buda renkli ve çok cicii :97:

Eki Görüntüle 513236
Burda hangi magazaya girdiysem hep bu tarz mobilya, gördükçe sinirlerim bozuldu bu ne yaaaa, insan bebeginin odasina girince böyle farkli hissetmeli, bi renk olmali demi ama :26:

Siz ne düsünüyosunuz? Kiziniz yada oglunuz olursa hangi renklerle kombin yapmayi, nasl bi tarzda düsünüyosunz..

Daha hamile bile degilim ama bakiyorum iste Heves degilmi :)

Son düzenleme:
kimse hamile kalmak istemiyor demek ki

evt hayatım öle herhalde..benim canım sıkılıyo evde nete bakıyorm napayım zaten çokta seri ilerleyen bi topik değil sadece vajili arkadaşlar felan hamile kalmasına çok seviniyorm o.

Burdayimmmmm bu aralar yogun biraz cnm, ben yokkende kimsecikler pek ugramiyo [/QUOTE]

yaa cnm benim ben şaka yaptım herhalde herkesn işi gücü var sonuçta her dakika burada olck değil ya....ovulasyon testi bu ay deniyorm saolsun diğer topikteki kızlar yardım ediyolr sorularıma cvp alıyrm..ben buradaki arkadaşlrı merak ediyorm okadr....vajiyi yenip hamile kalanlr olunca sevniyrm..neyse herkes iidir..selanın dediği gibi kimse hamile kalmak istemiyo demk herzamn doğru der selacm

Burdayimmmmm bu aralar yogun biraz cnm, ben yokkende kimsecikler pek ugramiyo

yaa cnm benim ben şaka yaptım herhalde herkesn işi gücü var sonuçta her dakika burada olck değil ya....ovulasyon testi bu ay deniyorm saolsun diğer topikteki kızlar yardım ediyolr sorularıma cvp alıyrm..ben buradaki arkadaşlrı merak ediyorm okadr....vajiyi yenip hamile kalanlr olunca sevniyrm..neyse herkes iidir..selanın dediği gibi kimse hamile kalmak istemiyo demk herzamn doğru der selacm[/QUOTE]

Topigin bukadar sessiz olmasini ben kimsenin hamile kalmak istemedigiyle bi ilgisi oldugunu zannetmiyorum
Sadece listedeki arkadaslarimiz çok seyrek giriyo, girince bakiyorlar kimse yok onlarda çikiyorlar :) Ha burda konusulan ne, bat'im bu, sonra bata kadar bekleniliyo, bat gelince, ya hamileyim yada bidahaki bat yaziliyo bitti..
Yani herhangi bi konu açan yok.. Ayrica tatil bitti, sanirim çalisanlar vardir, firsat bulamiyorlardir.. napalim sessiz topik ama, ben seviyorum burayi.. :)

son 2 gundur kendıme geldım hel kasık agrısı ve yatıyordum
oh beeeee dunya varmıs :) selam hatunlar calısmalara devam bu topık ureme rekoru kırıcak okadar
sonra cocuklarımız kertme yapıcaz daha :)

son 2 gundur kendıme geldım hel kasık agrısı ve yatıyordum
oh beeeee dunya varmıs :) selam hatunlar calısmalara devam bu topık ureme rekoru kırıcak okadar
sonra cocuklarımız kertme yapıcaz daha :)

Hosgeldin balim geçmis olsun yorma kendini nekadarlik oldun nasil gidiyo hamilelik zorluyomu?
Hahha kertme olayina koptum Allah o günleride gösterir InsAllah

Oyyyyyyyyyyyyyyy yerim onuu ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Allah size bagislasin miniginizi Ins Göbis ne alemde büyüdümü

Amin canım. Teşekkür ederim. Göbiş büyüdü, artık hamile olduğum dışardan anlaşılıyor..

Canım odalara bakamadım, ya işyerimden açmadı ya da bir sorun var linklerde. Benim oğlumun odası da beyaz. Sadece çekmeceleri renkli...Nevresim, perde, odanın badanası, halısı falan renkli..

Oyyy yerim büyüsün göbisler Allah olmayanlarin göbislerinede bidene versin Ins
ya canm linklerde sorun varmis ben düzelticem simdi

Son düzenleme:

hamile fln degilim ama bu yatak odasini çok begeniyorum ya, kipir kipir, canli, iç açici, ve kullanisli gibi gözüküyor :)

Bizim buralarda ilk resimdeki gibi çesit yok, hep düz beyaz, malesef, ne yazikki .. Burdakiler genelde beyaz lake mobilya alip , bi renkle kombine ediyorlar..
Aslinda sadeligi çok severim, çok hos kombine edilmis resimdeki mobilya..

Buda renkli ve çok cicii
Eki Görüntüle 513427

Burda hangi magazaya girdiysem hep bu tarz mobilya, gördükçe sinirlerim bozuldu bu ne yaaaa, insan bebeginin odasina girince böyle farkli hissetmeli, bi renk olmali demi ama

Siz ne düsünüyosunuz? Kiziniz yada oglunuz olursa hangi renklerle kombin yapmayi, nasl bi tarzda düsünüyosunz..

Daha hamile bile degilim ama bakiyorum iste Heves degilmi :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…