Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Amin canım. Bu söylediğim oda ilk oğlumun. 2. oğluma henüz hiçbirşey yapmadım. Bir tane park yatağımız da var ilk oğlumdan kalan, bir süre onu kullanacağız. Canım bir önceki oğlumdan kalan çok şey var, zaten bebekler eşyalarını eskitemeden büyüyorlar. Bebek arabası, park yatağı, mama sandalyesi, oto koltukları, yürüteç, hastane çıkışları, bebek kıyafetleri, oyuncaklar.....vs. say say bitmez. 2. çocuğum kız olsaydı alacak pek çok şey bulurdum. Böyle rengarek elbiseler, etekler....vs. Şimdi ise hiçbir eksiğimiz yok nerdeyse. Sadece bebek yağı, krem, bez,...vs. o tarz şeyler lazım.

Ohoo daha durun bakalim simdiden kapismaya basladiniz Bizlerde variz daha talipler çok yani

Canım, ben artık başka kulvarlardayım, gülsevdam'ın kızı kapıldı. OĞULLARIMA başka kısmet bakıyorum. İlk oğlum 4 yaşında onu görebilirsiniz ama yeni gelenin henüz yüzü gözü belli değil....Yok ben henüz görmediğim damat istemem diyorsanız ilk oğlum bekliyor sırada....

adet gununun tarıhı olması gerekıyo canımm bende kullanıyorumm sıgaraaa malesefff ben 17 gunden berı korumuyoruum yendım yenelıı bakalım bu ay nolcakk sende gunde nekadar ıcıyosun sıgarayı

Himmm anladimm benim bat 4 agustos
insss olur canimm ben cokk istiyorum bebiss ama esim daha hic icine bo...madi neymis efendim yavas yavas yapamiomus bunu yaptigina sukret be adam diesim gelio

Kizlarrrr masaallahh dierek baslayimm..kemre gulsevdam hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip etsin rabbim bebislerinizi..muhabbetinize koptummmm bi an once bende kertmelik yapmak istiyorummm dualarinizda unutmayin

Kizlarrrr masaallahh dierek baslayimm..kemre gulsevdam hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip etsin rabbim bebislerinizi..muhabbetinize koptummmm bi an once bende kertmelik yapmak istiyorummm dualarinizda unutmayin

hadı yetiş bize yetişen kapıyo kertmeyi

kız dur daha cınsıyet bellı değil :) eşim deli gibi oğlan istiyor
ama ben ruyamı gordum kız olcak gibi bakalım ıkısı arası olmasında

yaa sela kimse hamile kalmak istemiyo deyince ki şaka yaptı..bende herhalde öle herhalde dedim..yazdığım mesaj oku bir önceki herhalde anlamadın ne yazdığımı...bende senin dediğindn farklı bişey demedim..bizde seviyorz bu topiği...:))))))))))))))))))))))[/QUOTE]

Yo yanlis anlamadim.. Bende aksini söylemedim zaten sevmesen gelmezdin topige :) seviyosunki geliyosun

Oh oh Allah nasip ederde yavrularimizi dünyaya getirirsek tecrübeli arkadaslarin tecrübelerinden yararlaniriz neler alinmali, neler kullanisli neler gereksiz, ilk oldugu için hem heves hemde tecrübesizlik herseyi alirim gibime geliyo halbuki sonradan alip alipta keske sunu almasaydim, birsürü giysi alipta çabuk büyüdü giyemedi bile gibi sikayetler çok duydum

Hele bi dünyaya gelsinler, büyüsünler de kismetleride çikar hayirisiyla Allahin izniyle

Himmm anladimm benim bat 4 agustos
insss olur canimm ben cokk istiyorum bebiss ama esim daha hic icine bo...madi neymis efendim yavas yavas yapamiomus bunu yaptigina sukret be adam diesim gelio

Bat 4 agustos derken? Sat(son adet tarihi) olmasin canm bat beklenen adet tarihi

ben bıseyı cok merak edıyorummm adetının gecımesınden once gebelık belırtısı yasayan yada yasamayan varmııı ? neler bunlarrr _benım 7 gun kaldııı ınsallh adet olmamm cunku hıc bı belırtı hıs yokkk delırıcemm anneme sordum adetın gecmeden anlamazsınnn dedııı

Kizlar kimse yorum yapmadi begenmedinizmi :26::26:

Belirtiler kisiden kisiye degisiyor, kimisi hiç belirti yasamiyo, kimiside yasiyo.. Benim kasiklarimda çok agri olurdu, ve çok yerdim istahim açilmisti yani hayatta fazla yemek yiyen biri degilim, böyle çabuk çabuk sanki 2 gün aç kalmisim gibi yemek yerdim etrafimdakiler hayret ederdi , birde bas dönmesi oluyodu ve ara ara migde bulantisi sen belirti yasiyomusun?
Söyle biseyde var, hani beklenti içindeyizya :) bazende psikolojik olabiliyo bulanti yada halsizlik vs.. yani oyzden ben fazla dinlemiyodum kendimi ve arastirmiyodum ne gibi belirtiler yasanir diye

hıc bı belırtı yok canım kasık agrım oluyodu ara sıra sımdı yok zaten o yenı yendıgımden oluyodu hadı anladım gebelık belırtısı yokk adetıme 7 gun kaldı onun belırtısıde yok normaldee 1 hafta onceden belım kasıklarım agrımaya baslardı sımdı hıc agrımıyooo allhım hayırlısıyla bı olsaa

elvancım ılk ve sondakı oda takımı guzelll ama sondakı daha sıkk ve sade bencee ama bızım ıcın daha erkennn ılk bas bı hamıle kalayım ondan sonraaa dusunuruz artık

Anladm cnm.. E yani önce bi hamile kalalimda sonra ilerlesin gebelikte ohoo daha çok yolumuz var :) ama heves iste :)

Iste degisiyo canm dedigm gibi.. InsAllah olur canm sabirszlikla bekliyosun biliyorum :) sabret dicem ama çok zor biliyorum Kan testi yaptirsana madem bukadar sabirsizsin, hemde kan sayimi yaptirirsin baktirirsin kandaki degerlerine eksigin varmi diye ben bikeresinde annemlerde yemekteyken misafirimizde vardi , böyle kendime hakim olamadim nasil bi agriydi o, kasigima bi agri girdi birden resmen çglik attim herkes bana bakti çok utanmistim, o gün galiba yerlestimi artik ne bilmiyorum

Son düzenleme:

kan testınıde dusundumm cesaret edemedımm dusuk cıkıcak dıyeee ya bılmıyorum ben cok cok ıstıyorumm esımdee sımdıden heyecanlıı bı belırtı varmı dıye sureklı soruyo bu ay adaet olursam yıkılırım herhaldeee

kan testınıde dusundumm cesaret edemedımm dusuk cıkıcak dıyeee ya bılmıyorum ben cok cok ıstıyorumm esımdee sımdıden heyecanlıı bı belırtı varmı dıye sureklı soruyo bu ay adaet olursam yıkılırım herhaldeee

Canm hevesini kirmak istemem ama bukadar düsünmeyin, en içten diliyorumki Ins hamilesindir gerçekten, ama sonrasi yasadigin hayal kirikliginida yasadim çok üzülmstüm herzaman hayirlisi olsun de.. Rabbim InsAllah nasip eder cnm, ben simdi çikmak zorundayim Allaha emanet ol öpyrm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…