Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

7 yıllıkk evlıyım canımmmm daha fazla beklemek ıstemıyorum zaten ben ıstemesem bıle esımmm o cok ıstıyo engel olamam yanııı

7 yılmıııı? kaç yaşındasın canım?
ben 1 yıllık evliyim 7 aylıkken yendim vajiyi
hemencik yap o zaman bebişi

Hosgeldin cnm,cok uzuldum, bende 30 agustosta kaybettim bebegimi.. 1 ay beklemem gerekiyor benimde.. InsAllah Rabbim bidahaki hamileligimizde kucagimiza saglik icinde almayi nasip eder.. Beklenen adet tarihini yazarsan listeye ekliyim cnm..

canım kanamam devam ediyor, o yüzden bilmiyorum ne zaman adet olacağımı, biraz erken davrandım sanırım liste için..ilk adetimin olmasını beklicem yeni denemeler için, ben liste için adetimi bekleyeyim en iyisi..:)

ayyy canım ben neler çektim bacaklarım kasılır eşimi ittiririm :KK43:(( uleynnn başa dönüyorum dedim topladım kendimi bir gün anestol sürdüm bir gün sürmedim ama biz üst üste yaptık tahriş oldu benim fıstık ondan mecbur kaldım birazda
Anladm cnm geçmis olsn..

canım kanamam devam ediyor, o yüzden bilmiyorum ne zaman adet olacağımı, biraz erken davrandım sanırım liste için..ilk adetimin olmasını beklicem yeni denemeler için, ben liste için adetimi bekleyeyim en iyisi..:)

Bencede canim bende sildim ismimi listeden.. Beklememiz gereken süreyi atlatalim önce Allahin izniyle

gunydın kızlar uzun sure mıde bulantsı,kusma vs gıremedım.hastanye yattım :KK43:(bgun ayaga kalktım sızlerı merk ettım.hamıle arkd.tebrık edıyorum

kızlar bat tarihi 21 eylül. Az önce idrar testi yaptım negatif. 5 gün kala yaptım erken demi ? Üstnde beklenen adet gününde yapın yazıyor da. Mayıstan beri bekliyoruz.

Göğüslerim ay başından beri ağırıyor çok acıyor şiş. Kasık ağrım var. Özellikle sağ tarafım. akıntım var sarı renkte. Bu ay şansım var mıdır? Çok üzülüyoruz. içimden ağlamak gelior. :KK50::KK50::KK50:

kızlar bat tarihi 21 eylül. Az önce idrar testi yaptım negatif. 5 gün kala yaptım erken demi ? Üstnde beklenen adet gününde yapın yazıyor da. Mayıstan beri bekliyoruz.

Göğüslerim ay başından beri ağırıyor çok acıyor şiş. Kasık ağrım var. Özellikle sağ tarafım. akıntım var sarı renkte. Bu ay şansım var mıdır? Çok üzülüyoruz. içimden ağlamak gelior. :KK50::KK50::KK50:

canım o testlerde 5 gun cok erken kımısınde adet gunu bıle hamıle oldugu halde cıkmyor sabırlı ol ınsallah melegın senınledır hıc unutmak ılk denedıgım ay reglıme 15 gun kala gıttım kan testıne:KK1:o zmndan baslamıstı stresım

canım o testlerde 5 gun cok erken kımısınde adet gunu bıle hamıle oldugu halde cıkmyor sabırlı ol ınsallah melegın senınledır hıc unutmak ılk denedıgım ay reglıme 15 gun kala gıttım kan testıne:KK1:o zmndan baslamıstı stresım

fıstık naber kız görüşemiyoryz.bebiş gelince unuttun valla bizi

kızlaaaaaaaar ben geldım ınanmıyorum gulsevdam mıhrımah mavıhayal hamılemısınızzzzzzzzzzzzzzzzzz cok sevındım ya dırek buraya gırdım ve baktım kımler yenı hamısler dıyeee kızlar sag salım dogurmayı nasıp etsın rabbım hayırlı olsun tebrık ederımmm

Kizlarr bat ne demek anlamadim.
Bide hamile kalanlar yada kalmayi dusunenler aranizda sigara kullanan varmi acaba gebelige ciiddi bo engelmi bu ciyara:KK14:

Bide hamile kalanlar yada kalmayi dusunenler aranizda sigara kullanan varmi acaba gebelige ciiddi bo engelmi bu ciyara:KK14:

adet gununun tarıhı olması gerekıyo canımm bende kullanıyorumm sıgaraaa :KK14: malesefff ben 17 gunden berı korumuyoruum yendım yenelıı bakalım bu ay nolcakk sende gunde nekadar ıcıyosun sıgarayı

cnm bat başlangıc adet tarıhi demek

aslında engel tabi yumoslara zararı var erkekler ıcın de spermlere

ama allah verdımı verıyor ben ramazan ayında ıftardan sahura nerden baksan 1 paket ıcıyordum allah verdı coksukur ama benım eşim ıcmıyor...

yerlesme yumurtlamadan sonraki 6. ve 10. günler arasinda oluyor normalde. idrar testinde 5 gün kala cikmasi icin erken döllenme olmasi gerekir. en iyi sonucu yumurtlamadan sonra 13. günde kan testiyle ögrenirsin. idrar testi icin gec döllenme/yerlesmeyi de baz alarak regliyi 4-5 gün gecirmek en iyisi. hem test yapip negatif görünce üzülmezsin.

X