Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Hosgeldin balim :KK9: geçmis olsun yorma kendini nekadarlik oldun nasil gidiyo hamilelik zorluyomu?
Hahha kertme olayina koptum :KK9::KK9: Allah o günleride gösterir InsAllah

doktor hesabına gore bugun tam 6 haftalık ama sat baslangıcı esas alıyorlar bana gore enfazla 4 hafta
bayagı zorladı uyku yorgunluk ve kasık agrıları abartısız 1 hafta yataktan cıkmadı mama esım elını kırdıgı ıcın kolu alcıda
onu yıkamka dahıl herseye kosturdum bu halde
ama sımdı cok sukur eskı ben gıbıyım dopıng almıs gıbı ayaktayım :)
kertme olayına taktım kızım olursa nurşenın oglunu alcam :)
yasasın vajı kertmeliği :):)

doktor hesabına gore bugun tam 6 haftalık ama sat baslangıcı esas alıyorlar bana gore enfazla 4 hafta
bayagı zorladı uyku yorgunluk ve kasık agrıları abartısız 1 hafta yataktan cıkmadı mama esım elını kırdıgı ıcın kolu alcıda

:KK9:Allah seni napmasin.. Hele bi dogurda ondan sonra bellimi olur bakarsin baska talipleri çikar :KK23:
Canm dikkat et neden okadar kosturuyosun dicem ama geçmis olsun esine..
Yorma kendini fazla, folike devam ediyosun demi :KK20: aksatma sakin

Kız hani benim oğlumla yapacaktık :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

Canlarım ya, bu cümlemde anlatım bozukluğu yapmışım, KİMSE UYARMIYOR...:21::21::21::21::21::21:

Ne demek "oğlumun cinsiyeti belli oldu" :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Hahahahha koptum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Hiç farketmemisim, sende o anki heyecanla öyle yazmissin :KK9:
Bi önceki sayfada resimleri yükledim canim bakarmisin, benim favorilerim ilk 3'ü

Hahahahha koptum :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Hiç farketmemisim, sende o anki heyecanla öyle yazmissin :KK9:
Bi önceki sayfada resimleri yükledim canim bakarmisin, benim favorilerim ilk 3'ü

Ben de şimdi farkettim. Sonra da güldüm kendi kendime. Canım odalara baktım hepsi çok güzel. Ben ilk 2'yi daha çok beğendim. Oğlumun odası 2.'ye benziyor. Ama çekmeceler renkli. Tek bir renk yok bizim odamızda çekmeceler turuncu, mavi, sarı renkli çekmeceler. Yatağı sırf beyaz...Sadece dolap ve komidinin çekmeceleri renkli

Ben de şimdi farkettim. Sonra da güldüm kendi kendime. Canım odalara baktım hepsi çok güzel. Ben ilk 2'yi daha çok beğendim. Oğlumun odası 2.'ye benziyor. Ama çekmeceler renkli. Tek bir renk yok bizim odamızda çekmeceler turuncu, mavi, sarı renkli çekmeceler. Yatağı sırf beyaz...Sadece dolap ve komidinin çekmeceleri renkli

Rengarenk he :KK16: Allah Güzel Günler geçirmek nasip etsin odanizda Ins:KK16:
Bi önceki oglundan kalanlar duruyomu? fazla bi hazirlik görmicen herhalde benim kuzendede ikinci çocugu kiz olunca çogu önceki kizinin parçalarini kullandi bebegine tabi yani sira yine aldi ama illaki fark ediyodur

Kız hani benim oğlumla yapacaktık :KK1: :KK1: :KK1: :KK1:

şy kem kum kum kem :KK17: ya nursenın ogluda fecı karızma ama :)
bakalım cınsıyet bı bellı olsun oglum olursa hayallerımız suya düşer :)
kızım olursa hangınızınkını secerse artık:KK31:

Ohoo daha durun bakalim simdiden kapismaya basladiniz :KK9::KK9::KK9: Bizlerde variz daha talipler çok yani :KK9::KK1:

:KK9:Allah seni napmasin.. Hele bi dogurda ondan sonra bellimi olur bakarsin baska talipleri çikar :KK23:
Canm dikkat et neden okadar kosturuyosun dicem ama geçmis olsun esine..
Yorma kendini fazla, folike devam ediyosun demi :KK20: aksatma sakin

ıcıyorum canım doktor bırak dıyene kadar devam :KK66:
gunde 1lt ayran yarım lt sut besın acısından ful enerjı alıyorumda ılk zamanlar boyle olması ozellıkle ılk gebelıkte normalmıs gectı co ksukur
ve sağol canım baba oldugunu ögrendıgı gun kırmıs her sorana babaoldugunu ogrenınce mutluluktan kırdı dıyoruz :):)

Ohoo daha durun bakalim simdiden kapismaya basladiniz :KK9::KK9::KK9: Bizlerde variz daha talipler çok yani :KK9::KK1:

en ıyısı hepsı doğsun saldım cayıra mevlam kayıra hepsını bır araya getırırz kım kıme nasıp bakalım :)

korunmayi birakinca burdan hamile kalan birisinin flux görüntüsünü istiycem, ne zaman yumurtlamis, ne zaman miki yapmis :KK52:

cnm benim geçmiş olsun...bebiş seni biraz zorluyo anladığım kadarıyla ama boşver bebişin seninle ya önemli değil...benim bu ay da fos çıktı kırmızılar gününe beni buldu..sevindiğim tek şey adetlerim düzene girdi çok düzenszdi öncedn okadr....okullar başladı senin için inş herşey güzel olur arada gir merak etmeylm seni...bebişine iyi bak...

SAGOL CANIM DAHA IYIYIM BIDE SU İÇMEYE BASLASAM :KK43:OKULA gıtmıyorum 10 gun rapor aldım,hıç gıdesımde yok takatim yok daha doğrusu...folık asıt dahıl agızdan hıç bı ılac içemiyorum cıkartıyrum hepsını,evde serum ve iğneyle ıdare ettım,onlrda dun bıttı,bu gunlerde gececek ıns.bu ay olmdysa uzulme canım ılerıye bakıyoruz ümitszlık yok,calışmalara devam et,enınde sonunda Allah ın ıznıyle senınde tuttacak bebiş,:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ıcıyorum canım doktor bırak dıyene kadar devam :KK66:
gunde 1lt ayran yarım lt sut besın acısından ful enerjı alıyorumda ılk zamanlar boyle olması ozellıkle ılk gebelıkte normalmıs gectı co ksukur
ve sağol canım baba oldugunu ögrendıgı gun kırmıs her sorana babaoldugunu ogrenınce mutluluktan kırdı dıyoruz :):)

en ıyısı hepsı doğsun saldım cayıra mevlam kayıra hepsını bır araya getırırz kım kıme nasıp bakalım :)

Bana doktorum hamileyken ilk 3 ay folik kullan sonra gel degistircez baska bi ilaç yazcaz demisti, içinde demir vitamin fln olan..
Kisiden kisiye degisiyo iste belirtiler canm kimisi ilk ayini çok kolay atlatiyo kimi çok agir, yeterki meleklerimiz bizimle olsun canimz feda onlara :KK16:
Süt, yogurt, ayran, brokoli, sebze, meyve, balik özellikle beslenmene dikkat et cnm :KK16: bol vitaminler ye bebisin için
Babayada geçms olsun tekrar, Allah nazarlardan korusun mutlulugunuzu :nazar::nazar:

korunmayi birakinca burdan hamile kalan birisinin flux görüntüsünü istiycem, ne zaman yumurtlamis, ne zaman miki yapmis :KK52:

Benimki karman çorman bisey oldu hergün herseyden biraz :KK9::KK9: en iyisi böyle takvimi düzgün biri paylassin görüntüyü :KK9::KK9:

SAGOL CANIM DAHA IYIYIM BIDE SU İÇMEYE BASLASAM :KK43:OKULA gıtmıyorum 10 gun rapor aldım,hıç gıdesımde yok takatim yok daha doğrusu...folık asıt dahıl agızdan hıç bı ılac içemiyorum cıkartıyrum hepsını,evde serum ve iğneyle ıdare ettım,onlrda dun bıttı,bu gunlerde gececek ıns.bu ay olmdysa uzulme canım ılerıye bakıyoruz ümitszlık yok,calışmalara devam et,enınde sonunda Allah ın ıznıyle senınde tuttacak bebiş,:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:26: Uuuu geçmis olsun cnm ya, Allah yardmcn olsn baya zorluyo seni hrh.. Dinlenmene bak, daha fazla izin alamazmisin ya :KK43: dikkat et

Bana doktorum hamileyken ilk 3 ay folik kullan sonra gel degistircez baska bi ilaç yazcaz demisti, içinde demir vitamin fln olan..
Kisiden kisiye degisiyo iste belirtiler canm kimisi ilk ayini çok kolay atlatiyo kimi çok agir, yeterki meleklerimiz bizimle olsun canimz feda onlara :KK16:
Süt, yogurt, ayran, brokoli, sebze, meyve, balik özellikle beslenmene dikkat et cnm :KK16: bol vitaminler ye bebisin için
Babayada geçms olsun tekrar, Allah nazarlardan korusun mutlulugunuzu :nazar::nazar:

zatı normalde beslenmem bu sekıldeydı sımdı proteın fazlalastı sadece
maden suyunuda hamıle arkadaslar unutmayın gunde 1 bardak ıcıyoruz :KK66:

ve amin canım sağol rabbım hepımızı yuvamızda mutlu etsın ve nazarlardan korusun:KK19:

Heyecan dorukta :KK52:
Batlar yaklasti kizlarrrrrr InsAllah yine bi patlama yasariz bütün eylül ve ekim batçilar hamis kalir :KK16::KK16: :KK76:
Ben daha batimi bile bilmiyorum :KK9:
Belirti yasayanlar varmi? Ne gibi belirtiler yasiyosunuz? Kan testi yaptiranlar oldumu??
Bakalim ilk güzel haberi kim vercek :21:
Inciozmen,Rabit,Sekeristan,Slvy,Trinity,Owner Neredesiniz kizlar yaa batlariniz geçti hamismisiniz, degilseniz yeni batlari alayim :KK76:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Canikom1221 Eylül4 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Pamukelma27 Eylül1 AyBekliyor
Yoruldum12327 Eylül1 AyBekliyor
Dahlia3428 Eylül5 ayBekliyor
Aybice29 Eylül7 ayBekliyor
Zeynepne30 Eylül7 ayBekliyor
Berna16273 Ekim2 AyBekliyor
Leyla_60213 Ekim2 AyBekliyor
Zerbas5 Ekim3 ayBekliyor
Saskinanne10 Ekim4 ayBekliyor
Inciozmen????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Owner????Bekliyor

yaa cnm benim ben şaka yaptım herhalde herkesn işi gücü var sonuçta her dakika burada olck değil ya....ovulasyon testi bu ay deniyorm saolsun diğer topikteki kızlar yardım ediyolr sorularıma cvp alıyrm..ben buradaki arkadaşlrı merak ediyorm okadr....vajiyi yenip hamile kalanlr olunca sevniyrm..neyse herkes iidir..selanın dediği gibi kimse hamile kalmak istemiyo demk herzamn doğru der selacm:KK1::KK1::KK1:

Topigin bukadar sessiz olmasini ben kimsenin hamile kalmak istemedigiyle bi ilgisi oldugunu zannetmiyorum
Sadece listedeki arkadaslarimiz çok seyrek giriyo, girince bakiyorlar kimse yok onlarda çikiyorlar :) Ha burda konusulan ne, bat'im bu, sonra bata kadar bekleniliyo, bat gelince, ya hamileyim yada bidahaki bat yaziliyo bitti..
Yani herhangi bi konu açan yok.. Ayrica tatil bitti, sanirim çalisanlar vardir, firsat bulamiyorlardir.. napalim sessiz topik ama, ben seviyorum burayi.. :)[/QUOTE]

yaa sela kimse hamile kalmak istemiyo deyince ki şaka yaptı..bende herhalde öle herhalde dedim..yazdığım mesaj oku bir önceki herhalde anlamadın ne yazdığımı...bende senin dediğindn farklı bişey demedim..bizde seviyorz bu topiği...:))))))))))))))))))))))

ben okur okumaz anladım ama bısey demedım o anki heyacanından öyle yazmıssındır :)

Hımmmmm, dikkatlisin yani. Ben o mesajı yazdığımdan bu yana bugün farkettim :KK1: :KK1:

şy kem kum kum kem :KK17: ya nursenın ogluda fecı karızma ama :)
bakalım cınsıyet bı bellı olsun oglum olursa hayallerımız suya düşer :)
kızım olursa hangınızınkını secerse artık:KK31:

Neyse canım ya...Allahtan kız kıtlığı yaşanmıyor. Artık başka nasip bakarız... :21: :21: :21:

X