Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

sagol canm ıns.guzel haberler verırım.bu sabh yıne yaptım son testımdı oda pozıtıf..yarın saat 10 da randevum var dua et canım bana,sızlerdende guzel haber alcaz ıns.elınde varsa yap canım ben dayanamdım yoksa yoktur dedım umıtlenmem en azından dıye dusundum ve 2.cızgı cıkmıstı novada.snede cıkmazsada uzulme canım ,adete yaklastıkca ve gectıkce dahada netlesıyo hersey.darısı basına canım,bu arada bugun kasık agrım baya azaldı akşm baya korkmustum,hersey yolunda gıtsın saglıklı bı bebiş olsun yarabbım.amın

inş cnm güzel haberlerini bekliyorum..bak merak ederim lütfen gelir gelmez yaz buraya durumu...ama dua ediyorum inş hamilesindir. ...ben bugün iyiyim kasık ağrısı bel ağrısı kalmadı...hiç bir ağrı felan yok herşey geçti.üşütmüşte olabilirim çok sıcak var camı felan açıyorz klima felan belim ağrımış olabilir...daha 8 gün var regl olmama fakat bazen 1 veya 2 gün oynar aşağı yukarı...evt bir nova testim vr ama boşa inan harcamak istemiyorm onu moralim sıfır zaten hepten kötü olurum...sende vardı bayağı belirtiler bende tık yok hele bugün hiç...erken testin göstermiş ama..geçmişi okudum 7 gün kala yapmışın çıkmış normalde çıkmaz bu kadar erken kaldıki regl gününz geçsin diyorlr idrarla yapılan test böle anck doğru gösteriyomuş.. neyse cnm önemli olan çift çizgi çıkması.. allah sana hayırlı sağlıklı bi bebiş versn...unutma güzel haberini yarın bekliyorm cnm

Evet canı yarın sabaha randevu aldım inş güzel haberler alırız ...bu sabah yine test yaptım bu sefer 2. çizgi gayet netti hayırlısı bakalım

cnm sende hamilsn kesin bana öle geliyo..sende hanzade gibi yarın gelince güzel haberini bizimle paylaşırsan çok sevinirim..vajili arkadaşlarn bebekleri olunca çok seviniyorm...inş hayırlısıyla güzel haberler alırsn

Evet canı yarın sabaha randevu aldım inş güzel haberler alırız ...bu sabah yine test yaptım bu sefer 2. çizgi gayet netti hayırlısı bakalım

oh ohh masallah canım,kendım kada rsevındım sanada,yarın aklım sende de olcak,hadı bakalım bebişlerımızı bıde bız görelım

evet canm gostermıştı,bekle canım o zamn bılıyorum gunler gecmıcek gıbı gelıyo ama gecıyo,bıraz daha sabret guzel haberlerını alcaz ins.unuturmuyum canım eve geleyım hemn yazarım durumu,kötu haber almak ıstemıyorum,hayal kurmakta ıstemıyorum ama sonucta ortada gorunuyo,her sey guzel olsun

kızlar tebrik ediyorum. dilerim kan testleriniz de pozitif çıkar. hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. o zaman ona da halay çekek

kızlar ben geldım.dr. gıttım alttan ve karından ultsonla baktı keseyı goremedıkan testı yaptı Bhcg degerım 929 cıktı gebesın dedı :)fakat cuma gunu tekrar gelceksın keseyı goremesek ve hormonların artmışssa dış gebelıktır dedı,iğneyle gebelıgı sonlandırırz dedı.tepe taklat oldum,hamıle olduguma sevındım ama hersey cuma gunu bellı olacakmış.moralım cok bozuk saatlerce aglamak ıstıyorum,ya kese gorunmezse of allah ım offfffff

cnm benim sakın sakın kötü düşünme hamileliğin çok yeni olduğundn olabilir cnm...olabiliyo bazen keseyi göremeye biliyor arkadşlarımdn biri senin gibi olmuştu..bir hafta sonra gitti göründü kese...lütfen kötü düşünme allah korusun çocuğuna bişey olur...doktorda herşeyi pat sölemiş emin olmadn böle konuşulur mu yawww...cuma günü belli olacaksa o gün sölesin emin olsun sinir oldm doktoruna....sakın ağlama lütfen...

Kızlaaaaar kan testinin sonucuna göre 5 haftalık hamileyim... Allahım çok şükür yarabbim Tüm isteyenlere nasip olur inşallah

ya canım sakın kötü şeyler düşünme inşallah hayırlı haberlerini alacaksın bol bol dua et bu mübarek ayda allahım herkesin yüzünü güldürür inş. Bu arada vajinal ultrason nasıl bişey bana da öyle bakacaktı istemedim test yaptırdım ... o sırada bişey hissediyo musun ? İnşallah herşey yoluna girecek bak yarın kadir gecesi senin içinde dua edicem

biz hayırlı dusunelım hayırlı olsun canım ınsallah hamılesındır cuma gunu guzel haberle burda olursun

Kızlaaaaar kan testinin sonucuna göre 5 haftalık hamileyim... Allahım çok şükür yarabbim Tüm isteyenlere nasip olur inşallah

tebrıkler canım rabbım analı babalı büyütsün inşallah gelecek ayda bu güzel haberı bızlerde verırız inşallah
vajıyı yenıp anne olmak Allahım ne guzel bır duygu

çokkkkkkkkkkkkkk tebrik ederim....allah sağlıklı sıhhatli hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder....allahım darısı bizim başımıza...amin...amin...tekrar tebrikler....

Hamile arkadaşları tebrik ediyorum

Ben 25 mayısta yendim. İlk 2 ay olmadı. Bu ağustos ayı 3.cü ayım. Bat 20 ağustos. Ayaklarımıda dikiyorum yatıyorum kalkmıyorum ama olmadı.

Dün gece eşimle denedik ama zorla oldu. Hatta olmadı gibi çok kötüyüm.Bu ayda olmazsa doktora gidicem. Bazen çok rahat oluyo bazen zor ilk günler kolaydı

elvan nerde kızlar haberı olan varmı ?

bat ne oldugunu bılmıyordum gogleden bakıp öğrendim
bırde yumurtlama donemı kadında akıntı değişiyormus arastırırken onuda gördüm buna dıkkat edıyormusunuz kızlar ?

canıkom normal evlıler bıle ılk yıllarda zorlanıyor daha once defalarca dedım tekrar olucak ama
bır tanıdıgım 3 aylık evlıydı cok acı cektıgını soyledı her ılıskıde kıza jel tavsıye ettım ablamda oyle ..
doktorumda 1 yıl falan alısma surecı zamana bırak dedı ve haklıda cıktı bazı sorunlarım olmasına ragmen zamanla dahada kolay oluyor hersey

evet yaa hıç umıt vermıyo sadsece suan hamılesın dedı.929 bhcg degerı bana dusuk gelmedı ama ne bıleyım gıcık kadın işte bu degerın katlanması gerekıyo dedı dedım evet bılıyorum.acaa baska dr.damı gıtsem bıde ozel hastane guya.bu degere gore kac haftalık dedım hafta ultrasonda bellı olur dedı.sen yat dınlen dedı sadece.olacak ıhtımallerı soledı ama ne bıleyım yaaa.ınsan gebe olduguna sevınmezmı,içime kurt dusurdu şimdı.daha yenı bı gebelık bu gorunmuyo dedı

canım hayırlı olsun,bhcg degerın kac cıktı.ultrasonda gorundumu sende kese.alttan ultrason hıç acıtmıyo dr.dedım ben vajınısmus tedavsı gordum acırmı,kasılmalırım oluyo dıye,bısey olmaz dedı,sagolsun yavasca soktu.jel surupte ılerletıyo zatenn.sadece vajına ıçinde bı bogum varya orda bıraz kasıldım nefes al ver dedı,hemen gectı zaten.vajılıyken calıştgımız aparatlardan daha ınce bısey,ucu uzaylıların kafasına benzıyo bekledgımın aksıne hıcte utanmadım.oncelıgın bebış oluyo onu dusunuyosun.içini ferah tut canım

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr geçmise dalmadan size müjde vereyim istedimmmmmmmmmmmmmmmmmmm HAMILEYIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Allahim isteyen herkese nasip etsin InsAllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…