Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

merhaba arkadaşlar ben de geldiğim topiğinize. 8 ay önce vajinismustan kurtuldum ama hala tam olarak geçmiş değil galiba. ilişki sırasında bir problem yok çok şükür ama jinekolojik muayene olamıyorum. o küçüçük incecik vajinal ultrason aletinden korkuyorum. benim gibi olan varmı ne yapmam lazım. egzersizlere devam etmeli miyim. bir de ben 5 ay önce 9 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum. ondan sonra hamile kalamadım. deli gibi istiyorum takıntı haline geldi bende artık. Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah. bu arada bat 4 eylül beni de listeye eklermisiniz

Geçmis olsun.. Listeye ekledim senide.. Ins en kisa zamanda tekrar kavusursun bebegine.. Korkma, incecik bisey o zaten.. sen zorunu yapmissin.. Beynimizin kurdugu tuzaklar bunlar, nekadar rahat olursan okadar kolay geçer muayene

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr geçmise dalmadan size müjde vereyim istedimmmmmmmmmmmmmmmmmmm HAMILEYIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :KK17::KK17::KK76::KK76::KK52::KK52:
Allahim isteyen herkese nasip etsin InsAllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

işte beklenen haber tebrikler tatlımmm yaşasın topik güzelleşiyoorrr hamile haberleri ardarda geliyor Allahım dahada arttırsın bu sayfalar bembeyaz olsun herkesin isteyen herkesin bebişi olsun yeni topiklerimiz olsun :) ben bu bekleme yarışına bir kaç ay sonra katılıcam inş o güne kadar sizi takipteyimmmm

inşallah.. birkaç ay önce doktora gittim muayene için. o zamndan beri folik asit ve diaformin kullanıyorum. pcos var bende. haziran ayında yumurtlama takibi yaptı doktor. yumurta oluştu, çatladı ama döllenme olmadı.. temmuzda da şehir dışındaydım, gidemedim. bakalım bugünlerde gidecğm tekrar, şu an regl dönemindeym.. Hayırlısı..

Canim ins Allah gönlüne göre verir.. Sende güzel haberlerle gelirsin ins.. Listeye ekliyorum senide :KK54:

işte beklenen haber tebrikler tatlımmm yaşasın topik güzelleşiyoorrr hamile haberleri ardarda geliyor Allahım dahada arttırsın bu sayfalar bembeyaz olsun herkesin isteyen herkesin bebişi olsun yeni topiklerimiz olsun :) ben bu bekleme yarışına bir kaç ay sonra katılıcam inş o güne kadar sizi takipteyimmmm

Valla geçmisi okuyorum merak içindeyim kimler hamile kaldi diye, amiiiiiiiiiiiiiiin negüzel konustun :KK54:
Hayirlisiyla sende en uygun en hayirli zamanda hamile kalirsin ins canimmmmmm

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr geçmise dalmadan size müjde vereyim istedimmmmmmmmmmmmmmmmmmm HAMILEYIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :KK17::KK17::KK76::KK76::KK52::KK52:

elvan cnm çok sevindim...çok mutlu oldum yaww..allah hepimize versin...allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin:nazar::nazar::nazar:
vajiyi yendiğimizde halay çekiyoduk şimdi de hamile kalanlar için çekelim oleyyy

:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

:KK64: :KK64:

Valla geçmisi okuyorum merak içindeyim kimler hamile kaldi diye, amiiiiiiiiiiiiiiin negüzel konustun :KK54:
Hayirlisiyla sende en uygun en hayirli zamanda hamile kalirsin ins canimmmmmm

amin canım hayırlısı ,le hayırlı zamanda sağlıklı evladı nasip etsin rabbim bizide lütflandırsın evlatla

:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:ben işten çıkıyorum kızlar bu çiçekler hamiş arkadaşlarıma canlarım Allah kucagınıza almayıda nasip etsin hep güzel haberlerle gelin bizlere de dua edin su mubarek gunlerde hamılelerın duası kabul olurr unutmayın kızlar dualarınzıda bızı opuyorumm alexanderette hanzadem ve elvan tekrar tebrıklerrr

kızlar vitaminler bende kilo yaptı, iştahım açıldı resmen, birde hamile kalamazsam bu kilolarla iyice depresyona girerim :KK52:.

Bende folik asit kullanmaya basladim ama bilmiyorum ondanmidr yada hamileliktenmi hamile oldugumu bilmedigim zamanlarda bile asiri yemeye basladim istahim çok açildi Allah korusun ins bunlar kilo yapmaz bende :KK9::KK9: tatlim spor yapmayi ihmal etme :KK9::KK9: Ayys ne sinir bozucudur ya, ins bu ay hamile kalirsin ya

evet yaa hıç umıt vermıyo sadsece suan hamılesın dedı.929 bhcg degerı bana dusuk gelmedı ama ne bıleyım gıcık kadın işte :KK43:bu degerın katlanması gerekıyo dedı dedım evet bılıyorum.acaa baska dr.damı gıtsem bıde ozel hastane guya.bu degere gore kac haftalık dedım hafta ultrasonda bellı olur dedı.sen yat dınlen dedı sadece.olacak ıhtımallerı soledı ama ne bıleyım yaaa.ınsan gebe olduguna sevınmezmı,içime kurt dusurdu şimdı.daha yenı bı gebelık bu gorunmuyo dedı

cnm benim kadın doğum uzmanını iyi seçmek lazım...benim arkadaşlarımın tavsiye ettiği ve tanıdığım doktor var ona gitcm...çok gıcık çıkabiliyorlr... cuma günü git hayırlısıyla inş iyi haberler alcn..baktın hoşlanmadın başka araştır ve git nacizane tavsiyem tatlım...kimsenin seni üzmesine izin verme lütfen..ne kadar sıkıntı çektik bende üç yıl çektm vajiyi..bir ay oldu tam bugünle yeneli henüz...ilk denemen gebesin...boşver gerisini..pozitif ol ve düşün..allaha dua et bak yarın kadir gecesi..bol bol dua et benide bizide pas geçme :)))....inan güzel düşününce herşey çok daha güzel oluyor...hele hamilelikte çok önemli..kendini üzme sakın ağlama psikolojik vaka gibi davranma..çok üzüldk tatlım artık moral olalım birbirimize ve bu sürecide hep beraber atlatalım olsun mu?

Yaa kızlar benim migrenim var ve iki gündür başağrısı çekiyorum dayanmaya çalışıyorum ama ilaç almayınca acillik oluyorum bazen ondan da korkuyorum .Sizce ağrı kesicilerin eğer hamileysem kötü bi etkisi olur mu ? Hamile arkadaşlarıma sormuştum onlar bu durumda doktor parol fln veriyo bişey olmaz dediler ama tedirgin oluyo tabi insan bi bilgisi olan var mı ?

Canim doktoruna danis mutlaka.. geçmis olsn :KK43:

burdan da tebrik edek, halaylar gelsin efenim :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64: :nazar::nazar::nazar:

elvan cnm çok sevindim...çok mutlu oldum yaww..allah hepimize versin...allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin:nazar::nazar::nazar:
vajiyi yendiğimizde halay çekiyoduk şimdi de hamile kalanlar için çekelim oleyyy

:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

:KK64: :KK64:

Canim çok tskr ederm aynen vaji bittiginde böyle gelip çiglik atiyoduk simdide hamilelik için.. Sonsuz Sükürler olsunn :KK54::KK54: sen naptin nasilsn cnm

kızlar sizi tekrar tebrik ediyorum, allah analı babalı büyütsün, sağlıklı bir hamilelik, kolay bir doğum ve sağlıklı bir bebek diliyorum sizlere. halaylar size ve bebişlere gelsin :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

hanzadem kese konusunda çok endişelenme, çok yeni olduğundan görünmemiştir. bu arada sen dış gebelik mi diye daha test aşamasında kendini yiyordun, keşke böyle yapmasaydın :KK43:((( sürekli aklında bu olduğunda doktor söyleyince de iyice moralin bozuldu tabi. ama bence korkma, her şey normal gidecek. cumaya kadar sakin ol, aklına getirme, aklını bundan uzak tutacak şeyler yap. aklına getirme ki başına gelmesin. :KK16::KK16::KK16::KK16:

Canim çok tskr ederm aynen vaji bittiginde böyle gelip çiglik atiyoduk simdide hamilelik için.. Sonsuz Sükürler olsunn :KK54::KK54: sen naptin nasilsn cnm

şükürler olsun cnm benim hamilelik haberleri gelmeye başladı..valla çok seviniyorm...valla cnm bu ay yumurtlama günlerimi takip ettim felan..bat 20 bakalım ama zannetmiyorm ben..üstte deniyrm ve gebe kalmam çok az olasılık gerçi allah bilir ama..regl yaklaşınca regl belirtilerim başladı bundan dolayı pek umutlu değilim...senin adını çok sevindim..inş hepimizin olur bebişleri ve vajiyi yendiğimiz gibi halaylarımızı çekeriz burada...bu halaylar yine sana gelsin
:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

allah nazarlardan sakınsın....:nazar: :nazar:

sela cnm benim seninde halayını çekmek istiyorum burada doyasıya..lütfen güzel haberlerle gel...bitanesin sen...senin hamile haberini dört gözle bekliyorm...

sağol kuzum, inşallah. hayırlısı ne zamansa o zaman olsun. senin de halayını çekeriz inşallah.

sağol kuzum, inşallah. hayırlısı ne zamansa o zaman olsun. senin de halayını çekeriz inşallah.

inş tatlım...hepberaber halay çekecez...zamanı var evet ol deyince mevla olur elbet..bende aynen zamanını bekliyorm tabikide...ama haberin bi gelsn yıkcm buraları..:))))))

X