Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kimse yok bu topikte yawwwww... ovulasyon testi kullanan var mı yumurtlama günlrinizi nasıl hesaplıysnz buradaki sitedn mi? aktif olun yaww....hamile kalan var mı ???

Ben geçen ay ovu testi kullanmadim tutmamisti zaten.. bu ay kullandim ovu test hesaplamara göre geçen ay ovu günüm bos geçmis..
Bu ay ovu. testi kullandm ve çok sükür cnm tavsiye ederim öteki türlü zor oluyo bilmiyosun hangi gün vs vs

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr geçmise dalmadan size müjde vereyim istedimmmmmmmmmmmmmmmmmmm HAMILEYIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Allahim isteyen herkese nasip etsin InsAllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Tebrikler canim inanki cok sevindim senin adina :)) hamilelerin duasi kabul olur bizede dua etmeyi unutma canm yarin kandil bol bol dua et bizede :) rabbim kucagina almayi nasip etsin..

nerdesınnnnnnnnnn sennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn cbk burayaaaaaaa gellllllllllllllllllllllll
Kiz Beta hcg topigine yazmistim ordanmi anladin Allah seni napmasin emi emin olup öyle haber vermek istemistim Kaçak gelin benim galiba

arkadaşım sonuç gayet iyi büyük ihtimal çok yeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Birazdan doktor arayacak degerlerin artip artmadigini söylicek. ben dayanamayip test yaptim 4-5 haftalik gösteriyoya dur bakalim azsonra belli olcak ne oldugu

tatlım katılıyorum sana kutlamalardan kaçıyor galiba.................................
Hayir canim korktum bosuna umutlanmak istemedim

Canimmmmmmmmmmmmmmmm Tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Allah saglikla kucagina almayida nasip etsin ins.. dikkat et kendine beslenmene ..

Topıgımızın ılk hamılesısın hadı sonucları ogrende kutlamalara baslayalım bı tane daha kacak hamısımız var galıbaa bı gelsınn bakalım

Geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

sonuç fln derken Elvan da bi durumlar mı var yoksa ???
Ayy inş. güzel haberlerini alırız

EVETTT balim senide tebrik ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm Ayyyyyy msllhh topik ugur getirdi kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrr çok mutluyummmmm çok sevindim listede kimse kalmasin inssssss

Son düzenleme:

Canim umutsuz olma hiçbizaman.. Benim esimde he sen dogum kontr. hapi kullandin 1 sene, 5-6 ay hiç umutlanma dedi, bende hep olumlu düsündüm, Allaha sükür.. Niye olmasinki tatlim.. Herzaman hayirlisini dile Rabbimden sende en yakin zamanda hamile kalirsin ins

evet canım korkutgum seyı dr.duyunca uzuldum halıyle.dr.olabılcek ıhtımallerden bahsettı,ınsallah kese gorunurde derın bı nefes alırım.allah korusun tersı durumda farklı dr.gıtcem.sol kasgımdakı agrıyı sordum orayamı yerleştı acaba dıye :9 o agrılar normal agrıyan yere yerlşme olcak dıye bısey yok dedı.....bakalım cuma ola hayrola canım

Canim amiiiiiiinnn hadi hayirlisi ekliyorum listeye.. Bat nezaman.. takmamaya çalis fazla ins güzel haberlerle dönersin

tesekr edrım canım 5 vakııte dua edıyorum hep ınsallah ısteyen,bekleyen,öğrenıpte kuşkuda kalan herkesın yuzunu guldursun rabbım

Evet ya ben de merak etmeye başladım walla onsuz topicin tadı da olmuyo walla

Geldim geldim ballarim canlarim ayyyyyy kiz sen ben hanzadem ayni zamanlarin anne adaylariyz galiba çok mutluyum yaaaaaaaaaaaaaa kaçak hamile olmusum da haberim yok benim snowflaken sagolsun

Son düzenleme:
Geldim geldim ballarim canlarim ayyyyyy kiz sen ben hanzadem ayni zamanlarin anne adaylariyz galiba çok mutluyum yaaaaaaaaaaaaaa kaçak hamile olmusum da haberim yok benim snowflaken sagolsun

canım gozun aydın,saglıckla kucgına alırsın insallah.canımbhcg degerın kac cıktı.ultrasnda gorundumu sende kese,takıldım bu keseye ben

Cnm kötü düsünme.. Bana jinekolog 8. haftamda verdi ultrason.. ozaman bakilcak.. erken oldugu için görmemis olabilrler.. Herseyin hayirlisi ins.. dua et bolca..

Burdayim
Canim ben dikkat etmeye çalistim ama emin olamiyosunki.. Ikinci ayimda yani bu ayda ovulasyon testi kullandim emin olmak istedim bence bikaç ay akisina birak baktin tutmadi ozaman ovu. testi kullanirsin ? Genelde son adet tarihinin ilk gününden saymaya baslayarak 14. gün yumurtlama oluyo.. ins bekletmeden nasip eder Allah isteyen herkese sanada

Allahim inanmiyorum ya.. rüya gibi çok duygulandim vajinusmustan sonra bu günleri yasamak bambaska tarifsiz duygular içerisindeyim.. çok sükür.. Allah biliyoya çok içten diliyorum hepinizin bu duyguyu yasamasini.. çok sagol melegimmmmmmmmm grs ins yine öpyrm dikkat et kendine

Benim hcg değerim 3543 canım ama galiba benim adet tarihim senden daha önceydi ve doktorun dediklerini kafana takıp üzülme bu sabah benim gittiğim doktorda test yapmadan hemen vajinal ultrasonla bakacaktı ben de ben test yaptırmak için geldim muayen olmıcam dedim sonra dur üstten ultrasonla bakalım dedi sonra da 4 haftalık olmasına rağmen bişe görünmüyo diyo (ki zaten normal ultrasonda 4 . haftada görünmez) Ondan sonra bi de tuttu sen hiç vajinal muayene oldunmu bakalım rahmin hamileliğe uygun mu demez mi yani manyak doktor çok hiç karşıdakini düşünmeden saçma sapan konuşuyolar ... Ben de başka bi hastane de test yaptırdım ama sonucu alana kadar ne çektim bir ben bilirim perşembe günü de başka bi doktora gidicem... Sen de canını çıkma inş. bebeğinin güzel haberlerini alacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…