Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

günaydın herkese.. giremiyordum malum yayladayız net çekmiyo filan. bayramdan sonra eve geçiyorum. inşallah o zamana kadar birkaç tane de hamiş haberi de alırız.. görüşmek üzere..

hee ay kusuruma bakma karıstırdım:44:

Aklınakotu seyler getırme canım dınlen inşallah melegın senınledır ...guzel haberlerını beklıyoruz

sagol canm benm ınsallah vardr,bu sabhkı sılık cıkmadı koyu çıktı.darısı tum arkdsların basına canm.ben 10 aydr denemıyrum canım bu ılk ayım.vajıyı 1 ay oldu yenelı

Topıgımızın ılk hamılesısın hadı sonucları ogrende kutlamalara baslayalım bı tane daha kacak hamısımız var galıbaa bı gelsınn bakalım

uzulme canm belkı yerlşme lekesıdır,bekle bakalım hemn umutszluk yok,canm bızm ılçede hastane yok,baska ilçe 65 km uzaklıkta oraya dolmuş zor,esım pazrtsı calışmıyo kndı arabmzla raht raht gıderım.haftasonuda hayal kurarım bebişle hergun testıde tekrarlarım,gec olsunda sonuc guzel olsun ,tam bılmıyrumkı canım leke bozarmı bozmaz mı,

Topıgımızın ılk hamılesısın hadı sonucları ogrende kutlamalara baslayalım bı tane daha kacak hamısımız var galıbaa bı gelsınn bakalım

tamm canm pzrtsı guzel sonuc vercem ins.batlar yaklştıkca hamişler cogalır canım ben umutluyum kızlardanda....

öncelikle tebrikler...ikinci çizgi silik olması çok önemli değil zaten hamilelik testlerinin üzerinde yazıyo silkte çıksa hamileliktir diye...benimde ilk ayım ama işte alışmak lazım vajiyi yeni yendm...tebrikler tekrar..biri daha hamile kim yawww...yaşasın vajilerin hamilelik haberleri beni umutlandırıyor...benim pek olacağına inan mıyorumda ondn((

yaşasın hamilelik haberleri gelmeye başladı...vaji yenme haberlerini duyduktan sonra artık hamilelik haberlerini duymak çok güzel...:)))))kendimin hamile kalacağına pek inanmıyorm ama (((

kızlar adet oldum listeyi kim düzenliyordu benim yeni bat 7 eylül
zaten moralim bozuktu bu da üstüne tuz biber ekti

kızlar adet oldum listeyi kim düzenliyordu benim yeni bat 7 eylül
zaten moralim bozuktu bu da üstüne tuz biber ekti

üzülme güzelim be...doğacağı zaman bellidir allah yazmışsa olacak ben öle düşünüyorum..elvan düzenliyodu en son öle biliyorum..inş eylül uğurlu gelir sana....

canim regl oldum yazamadim buraya kusura bakmayin giremiyorum pek bu aralar :)

sagol canm benm ınsallah vardr,bu sabhkı sılık cıkmadı koyu çıktı.darısı tum arkdsların basına canm.ben 10 aydr denemıyrum canım bu ılk ayım.vajıyı 1 ay oldu yenelı

canim hamilesin buyuk ihtimalll insallah kan testinde netlesir herseyy tebrik ediyorummm

hanzade tebrıkler canım umarım hamılesındır kesın haberı bıranonce alırız :)

ve ben son regl inşallah yaşıyorum artık korunmayı bırakıyoruz benıde lısteye alırmısınız kızlar
bunu dıcegımı hıc dusunemıyordum :)
yumurtlama dönemide nette hesaplama yaptım tatıle cıkıcagımız güne gelıyor :) ( hadı hayırlısı
şimdilik herşeyi akışına bırakıcam bu konularda pek bilgili değilim yumurtlama dönemide sizin sayenızde öğrendim :)
Rabbim herkese istediği vakit nasip etsin bu güzel duyguyu nilayım hadi yariş başlıyor aramızda:)

Kızlaarrr ben de test yaptım bu sabah ikinici çizgi çıktı hafif silikti ama yinede bakınca baya belli oluyodu yaaa çok heyecanlıyım inş. doğrudur yarın yine yapıp pazartesi doktora gidiccem :))

Kızlaarrr ben de test yaptım bu sabah ikinici çizgi çıktı hafif silikti ama yinede bakınca baya belli oluyodu yaaa çok heyecanlıyım inş. doğrudur yarın yine yapıp pazartesi doktora gidiccem :))

ooo vajili arkdaşlarım hızlı çıktııı süper süper hadi inş hayırlı haberleri bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…