Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

peş peşe güzel haberler ramazanın bereketi maşallah :)
kızlar kan testi bildidiğim kadarıyla kesin sonuc oluyor yaptırında emın olalım ben catlarım valla teste çizgileri görsem :)

Kızlaarrr ben de test yaptım bu sabah ikinici çizgi çıktı hafif silikti ama yinede bakınca baya belli oluyodu yaaa çok heyecanlıyım inş. doğrudur yarın yine yapıp pazartesi doktora gidiccem :))

arkadaşım tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ooo vajili arkdaşlarım hızlı çıktııı süper süper hadi inş hayırlı haberleri bekliyoruz

Ay walla vajili geçen zamanlardan sonra bu duyguları yaşamak rüya gibi o testteki 2. çizgiyi gördüğümdeki halimi anlatamam tabi kan testi yaptırıncaya kadar bana rahat yok ... Allahım inş. hayırlı haberler alırız hepimiz

Ay walla vajili geçen zamanlardan sonra bu duyguları yaşamak rüya gibi o testteki 2. çizgiyi gördüğümdeki halimi anlatamam tabi kan testi yaptırıncaya kadar bana rahat yok ... Allahım inş. hayırlı haberler alırız hepimiz

Evet canm rabbim yuzumuze guldu vajiden kurtardi bizi simdi bebekle yuzumuzu guldursun ins. Ama sen ikinci cizgiyi gormussun hamilesin ins. Canim ben gecen ay denedim tutmadi suan adetliyim ins. Bu denemede tutar:KK43: senin ilk denememiydi canm ??..

yaşasın hamilelik haberleri gelmeye başladı...vaji yenme haberlerini duyduktan sonra artık hamilelik haberlerini duymak çok güzel...:)))))kendimin hamile kalacağına pek inanmıyorm ama :KK43:(((

canım olumsuz dusunme nerden bılıyosun bende ılk ay tutmaz dıyodum ama bak hamıleyım:KK49:bugun yıne test yaptım yıne pozıtıf:emir_bebek:pazartsıye randevu aldık,ins.bıde doktorun agzından duyarım,darısı basına canım,ümitsz olma

canim hamilesin buyuk ihtimalll insallah kan testinde netlesir herseyy tebrik ediyorummm :KK34:

tesekrler canım,dun reglı gunumdu olmadım,bugunde bısey yok sabh yıne test yaptım yıne pozıtıf,sanırım bebiş var ,dr.onaylayınca doya doya hamıleyım dıyebılcem artık.darsı basınıza kızlar.hepinize tesekkrler ayrıca

canm cok sevndım dunku lekenın devamı yoksa vardr bebiş sendede ıns.sabh testı tekrarla koyulştgını gorunce dahada sevınıyosun....çok sevndm...bu arada doktrda ılk muayene alttan mı oluyo,eger öyleyse ben korkuyorum,nasıl olacam:18:

Evet canm rabbim yuzumuze guldu vajiden kurtardi bizi simdi bebekle yuzumuzu guldursun ins. Ama sen ikinci cizgiyi gormussun hamilesin ins. Canim ben gecen ay denedim tutmadi suan adetliyim ins. Bu denemede tutar:KK43: senin ilk denememiydi canm ??..

Evet ilk denemeydi cnm daha önce yumurtlama günlerine dikkat etmemştim İnş. sen de tüm isteyenlerde güzel haberler alır

canm cok sevndım dunku lekenın devamı yoksa vardr bebiş sendede ıns.sabh testı tekrarla koyulştgını gorunce dahada sevınıyosun....çok sevndm...bu arada doktrda ılk muayene alttan mı oluyo,eger öyleyse ben korkuyorum,nasıl olacam:18:

Yok çok şükür dün lavoboya gitmeye korkuyodum walla ama bugün testten sonra rahatladım tabi kan testinden sonra tamamen rahatlıcam zaten test bekleyince çizgi iyice koyulaştı ben bekleyemeden ince çizgiyi görür görmez elime almıştım heyecandan :KK52::KK52::KK52:
Alttan muayene eder mi bilmiyorum sanırım onu daha çok son aylarda yapıyolar zaten önce kan tahliline yollar olmadı vajinismusu yeni aştığımızı söyleriz ona göre davranırlar Hadi hayırlısı bakalım :)

canım olumsuz dusunme nerden bılıyosun bende ılk ay tutmaz dıyodum ama bak hamıleyım:KK49:bugun yıne test yaptım yıne pozıtıf:emir_bebek:pazartsıye randevu aldık,ins.bıde doktorun agzından duyarım,darısı basına canım,ümitsz olma

zannetmiyorm cnm herhangi bir belirti yok 8 gün var regl günüme...bellerim ağırıyo biraz gögüzlerde ağrı var okadar..bunarda normal ben regl yaklaşınca öle olurum...sen hamilesin cnm...emin olabilirsin yazdıklarındn onu anlıyorm...darısı başıma..hepimizin:))

tebrik ederim canım ne güzel fazla bekletmedi seni bebeğin:)

Yok çok şükür dün lavoboya gitmeye korkuyodum walla ama bugün testten sonra rahatladım tabi kan testinden sonra tamamen rahatlıcam zaten test bekleyince çizgi iyice koyulaştı ben bekleyemeden ince çizgiyi görür görmez elime almıştım heyecandan :KK52::KK52::KK52:
Alttan muayene eder mi bilmiyorum sanırım onu daha çok son aylarda yapıyolar zaten önce kan tahliline yollar olmadı vajinismusu yeni aştığımızı söyleriz ona göre davranırlar Hadi hayırlısı bakalım :)

evet canm ins.iyi doktrla karsılsırz.sende pzrtsı gıtceksın degılmı.aynı anda guzel haberler verırız buraya

tebrik ederim canım ne güzel fazla bekletmedi seni bebeğin:)

sagol canm darısı hepinizin basına.hep dua ettım allah ım 3 yıl bu hastalıkla bı ımtıhan verdım cok agldım,üzüldum,,rabbım ılk aydan duydu sesımı,şükürler olsun,tez zamanda ısteyen herkes çift çizgı gorsun insallah:KK49:

zannetmiyorm cnm herhangi bir belirti yok 8 gün var regl günüme...bellerim ağırıyo biraz gögüzlerde ağrı var okadar..bunarda normal ben regl yaklaşınca öle olurum...sen hamilesin cnm...emin olabilirsin yazdıklarındn onu anlıyorm...darısı başıma..hepimizin:))

bende 1 hafta kala asırı göguslerım acıd.sutyen takamıydum o derece acıdılar yanı,şimdı bı sorun yok ama sol kasıgım agrıyo,normlmı acaba dıs gebelık olur dıye korkuyom,kasıgım neden agrıyo.ayrıca canım reglıme 1 hafta kala nova marka testte ılk sılık 2.çizgıyı gordum ben.bulabılırsen o marka testten al.ondan soınrakı mıratec
marka test hep negatıf gosterdı.şimdı de aconla yapıyorum yıne pozıtf.ilk heycanımı novaya borcluyum:emir_bebek:

bende 1 hafta kala asırı göguslerım acıd.sutyen takamıydum o derece acıdılar yanı,şimdı bı sorun yok ama sol kasıgım agrıyo,normlmı acaba dıs gebelık olur dıye korkuyom,kasıgım neden agrıyo.ayrıca canım reglıme 1 hafta kala nova marka testte ılk sılık 2.çizgıyı gordum ben.bulabılırsen o marka testten al.ondan soınrakı mıratec
marka test hep negatıf gosterdı.şimdı de aconla yapıyorum yıne pozıtf.ilk heycanımı novaya borcluyum:emir_bebek:

cnm allah korusun öle dış gebelik felan düşünce kötü şeyler..inş dua ediyorum hamilesindir ki inan test yapmışsan bir kaç tane ve çift çizgi gördüysen tamamdır...allah korusun seni...cnm hamilelik belirtisi kasık ağrısı mide bulantısı göğüs şişmesi gözbebklerinin büyümesi felan...hepsi bi arada olck diye bir şey yok...nova mı vardı sende...cnm benim elimde de bir tane var aynı marka nova yani...inan mıyorum bende günümü bekliyorm ilk testimi onunla yapayım diye..güzel tesadüf...kendimin hamile olduğunu düşünmüyrm cnm benim...bellerim çok ağırıyo sadece adet öncesi oluyorm öle...gögüslerim şiş ama beni rahatsız etmiyo..senin herşey çok açık ve net ortada..sakın kötü düşünme...pztesi ver tahlilleri ve mutlu haberle gel..dua etcm sana...:KK64: sonra bizi deneyimlerinle aydınlat...

Kızlaarrr ben de test yaptım bu sabah ikinici çizgi çıktı hafif silikti ama yinede bakınca baya belli oluyodu yaaa çok heyecanlıyım inş. doğrudur yarın yine yapıp pazartesi doktora gidiccem :))

tebrikler...darısı isteyen herkesin başına inş:)

X