Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Bence de hastane çıkışına baktım çok minik ya ben de almam en küçük bedenden mantıklı almışın sn de büyükler öyle ya bugün annem zıbınları büyük büyük almış hatta bi tanesi 1-3 yaş arası :)) âmin canım inşallah güle güle kullanmayı nasip etsin :)

Amin canim. Hehe kiz 1-3 yas arasimi almis simdiden benim kaynanamda ayni annem oyle degil Allahtan. Trye gittgnde biseyler almasini istedm 62 beden filan almis 54tte vardi kaynanamin aldiklarida kocaman kocaman dur dedim tahmin edeyim hangisini sen aldin hic zor olmadi secmesi
Tryede cok guzel cesitler var burdakiler hosuma gitmiyo okadar :) hem pahalida Trde okadar uygunki orda 3 alsam brda 1 tane alirim o fiyata, bitane penye battaniye aldi kaynanam okadar kaliteli guzelki bde cok uygun. Burda bi bebek magazasinda orgu battaniye gordum kucuk boyu 90 euro tamam guzel kaliteli ama o ne fiyat oyle
ALLAH Gule gule giydirmeyi nasip etsin ins cnm

Son düzenleme:

Ben bi tane ördüm battaniye bebişime tam bitmedi 10 sıra kaldı kalın oldu biraz annem de ördü orta kalınlıkta hastane çıkışındaki battaniye de ince bi daha almam battaniye :) bura ucuz gerçekten tekstilde ama mobilya kısmı aynı galiba dün bi mobilya sordum beşik dolap ve şifonyer 2500 lira civarı diyodu ama çok hoştu :) kraftın pusetini sordum yanında anakucağı işe birlikte 950 lira idi hayırlısı yavaş yavaş alırız bakalım

Kızlar şimdiden bayramınız kutlu olsun bidahaki kurban Bayramı'na inşallah hepimizin de bebişleri olur kucağımızda, göbüşümüzde onlarla gireriz bayrama :) mutlu bayramlar

kuzum üşenmemiş neler yazmış allah çocuğunu sağ salim aldırsın kucağına inşallah
AMİNNN CÜMLEMİZİNKİNİ BACIMMM

KISSSSSSSSSSSSSSS harikasınnnnnnnnnnn ben zaten senin gidişatından cuk diye doğururu bu diyeee içimden geçiryordumm ALLAHIM çok çok sevindim sağlıklı bir doğumla bebişini almanaa heyyy maaşallah demekki zayıflık mayıflık hikayesii bacımmmm çok sevindimmm çokkkk bebişinn nasılll artık onu sorayımmm eviniz ne güzel kokmuşturrr şimdiiii heyyyy maaşallahhhh:)

maşallahhhh bacımaaaa darısı bizlerin başınaaaa

hımmmm kaçıncı haftadan sonra sürülmeliymiş bu kremmmm bendede pek bişey yokkk annemdede 5 doğumaa nazaran öyle çatlak falan yoktur ama o klasik anadolu kadını çalışkan ben gibi değilki :)
bu aradaaaa bişeler almışınızzz bebişe hayırlı olsunn... bennn öncesindennn çok heves ederdim gebe kıyafetlerneee ama kendime dahi 1 şey alamadımmm henüz ne zaman alsammm bilemiyorum henüz göbek möbek yok sonra alırım popo tarafındanda büyümeee yaşarsammm diye erteliyorum hamile pantolonu almam gerek en azından
cidden kaçıncı aydan alınıyor bunlar çok büyürmü popo bacak baldır :)

amaninnnnn hayırlı olsunnnn bıdığın ilk kostümleriiiikaçıncı haftada bu stratı vermek gerek

birde doğum sezonları önemli şimdi şayet olursa (inşallah hayırlısıyla)
bizimki haziran gibi olucakkk yaz sıcak amann bebeklerde terlermi bilememmm birsürü bişey alınmalı diye düşünüyorum incelerindennn
battaniye pamuklu açık renklerde şart birde ben şimdi giydirememm bebek falan hiç olmadı çevremde deee bu bizim ailenin ilki olucakkk öyleeee her yandan çıtçıtlı olur ya terminatör giysisis gibi bebeği koy üzerne kenarlardan sok içine çırtcırtları takk
öyle ürünler almamm gerekkk yoksa kafasını sokkk kollarını geçirrrr abovvvvv yapamammm kolu kıçı döner maazallahhhh:)

güzel bebek ürünleri siteleri indirimde olunca bziede haberin verin bendeee start verim

bu arada bayrama aileme gidemedik biletler açığa alındı ve bayram dönüşü gelecek hafta cuma kalp atışını dinlemeye gidecezz inşallah sıkıntısızdır durummmm:) bizlerede dua edin

hepinizi kocamannnn öpüyorummm hAYIRLI BAYRAMLAR

bende oruyorum beyaz bitane ama sisim kucuk geldi baya bi buyuk oldu o plastik gecirmeli sislerden almam lazim benim ordugum duz orgu ama, modelsiz cunkuuuu ogreten yok yapamiyorum. Annemle gecen ters duz denedik ama telime yakismadi bende cocuklugumdan beri cok merakliyimdir bu sis orgu islerine ama ogreten olmadi sen ogretsene banaa haha
pahali ya mobilyalar iyi bisey istiyosan o parayi gozden cikaracaksn mecbr ucuz vardi burdada ama kapaklarini bi ac elinde kaliyo e aldigini Allah izin verirse yatagini degisip genc oldasi olarakta kullanacagini dusunursen iyisini almak zorunda kaliyosun hayirlisi olsun ya yavas yavas alinir hepsini bikerede alinca o masraf goze korkunc geliyo taksit taksit alalimki kocalar urkmesin

Canim ins hayirli haberlerle gelirsin, artik bebisinle gidersin Allahin izniyle ailenin yanina. Ben siteden alisveris yapmam sahsen resmde gorundugu gibi olmuyo oyle resimlerine yanilip bi gittim giysilerin mallari kullanilmis gibi bi tuhafti. Trde nasil bilmiyorum tabi. Kremi ben 3. Ayimdan snra surmeye basladim ama eczadaki kadin 1. Ayinda bile baslayabilirsn diyor vucut alistiriyomus kendini nekadar onceden baslasan okadar iyimis derler. Alisverisede erken baslamamak lazm bence su ilk 3 ayini bi devir sabredemiyosan ondan snra basla Allah kucaklamayi nasip etsin ins hayirlisiyla cnm. Gebe kiyafetinide gobuslenince almaya baslarsin ben fazla almadim hatta hic almadim kiz kardesim bitane elbise aldi bana sagolsun onu giyorum cikinca cokta rahat oluyo pantolon filan aman patlarim ben onun icinde bolda olsa zaten cokta diaari cikamiyorum durumum geregi ama sen ogretmenlik yapiyosun tabi ozenirsin haliyle. Hadi guzel haberlerle gorusmek uzere ins

Son düzenleme:
Bugun seker testi yapildi iiiiiiy bisey icirdiler varya sanki dersin o suyun icinde 1 kilo seker vardii eziyet yaa o neydi oyle ne su icebildim ne bisey yiyebildim 1 saat oyle bekledim migdem agzimda afedersiniz. Seker cikolata delisi olan ben artik 1 sene seker surmem agzima herhalde

yaaaa öylemi oluyormuşş bende şeker yüklemesi derler ya o test içinnn baklava şeker tatlı yedirtirceklerr sanyordumm demek öyle iğrenç bişey içirttiryolarrr neyse geçmişler ola

tebrikler!!
vallahi nisanim geldi yazan, sancilarda bile paniklemeyip bekleyenden normal dogum haberi almak pek sasirtici olmadi. yildizli pek iyi taze annemize..masallah. mis kokulu pofuduguna saglikli güzel bir ömür... oh bir leylek daha bosa cikti teslimati yapip...

kizlar, bebeleriniz cicilerini iyi günlerde giysinler. bebek kiyafeti görünce östrojen salgiliyorum, cok komikler hehe. minnacik. ciciler nutellaya batacaklar, kusmuk salya cabasi, habire camasirla ugrasmazsiniz belki. acemiligi atlatana kadar body zibin vbyi bol tutun hehe

Sagol canimmm epidural almadim epidrali acilma 4 cm oldugunda veryorlarmis ben hast. Gittigimde acilma 8cmdi gerek kalmadi o yuzden :)
Insallah canim bnm Allahm sizlerinde yardimcisi olsun, yazarim tabiki
Sagol canim benimmm darisi sizlerin basina saglikla kucagina alirsin insallah sende, evet cok fazla panik yapmadim kendimi olumsuz yonde etkilememek icin ama hastaneye erken gitseydim farkli sekilde sonuclanabilirdi dogum cunku stres dogumun baslamasina engel oluyor :)
ay maşallah hayran kaldım sana ya panik stres yapmadan beklemen evde inanılmaz,rabbim bize de nasip eder inş kolaylıkla yapabilmeyi,hayırlı uğurlu olsun bebeğiniz canım
amin canim insallah sizde kolay bir dogumla kavusursunuz evlatlariniza :)
Allah anali babali buyutsun gozun aydin canim
sagol tatlim Allahim sizlerede kolay bir dogum nasip etsin insallah, kesi atilirken hic hissetmedm en son dikisleri biraz hissettim onda da cok aci duymadim ayni kan verirken igne acisi olur ya oyleydi zaten dikis aninda gozlerim bebeginden baskasini gormuyor cok bisey hissetmiyosun o an dogumdaki rahatlamayla :)
Sagol gokcem sen zayifsn nasil dogurucan diyenler normal yaptigimi duyunca sok oldular oh olsun :) bu arada evimiz mis gibi kusmuk kokuyo sizlerinde kokar insallahhhhh sag salim kavusun bebislerinize zor ama harika biseymis anne olmak Rabbim isteyen herkese yasatsin bu duyguyu :)

tebrik ederim. allah analı babalı büyütsün. çok sevindim normal doğum yapabilmene. sağlıkla büyüt bebişini.

kıssss sen hamile misin!!!!???? eneee benle aynı zamanlar tam. geçen sene bu zamanlar eşim dört gözle bekliyordu. tam kurban bayramı öncesi öğrenmiştik hamile olduğumu. ve haziranda doğdu senin dediğin gibi. :))) gözünaydın, tebrik ederim, allah analı babalı büyütsün. sağlıkla kucağına versin.

çatlak kremi ben kullandım ama son haftalarda çatır çatır çatladım. hiçbir halta yaramadı yani. azaltmıştır belki bir nebze. çünkü anneme nazaran daha az çatlağım var. bir de yanlış mı kullandım nedir, karın büyüdükçe alt tarafı göremiyorsun. oralara pek süremedim ben, annem gelince uyardı asıl o kısım çatlıyor diye. haklıymış. bi gün kalktım baktım, felaket. çatlamış gitmiş her yer. üzüldüm ama yapacak bir şey yok, genetik işte :)))

sessizcem, zıbın dediğin badi ise bol bol al ama öteki ceket gibi şeyden bahsediyorsan (yani gerçek zıbın) ben onları hiç kullanmadım, tavsiye etmem. gerçi yaz bebeği bizimki, bir badi bir çorap yetiyordu. ev çok sıcaktı ona rağmen yine de çorap giydirdik hep. karnı ağrımasın diye. ben de çok fazla kıyafet almadım, tanıdıktan baya bolca eski kıyafet gelmişti. kendi aldıklarımla karışık hala onları kullanıyorum. hediye de geldi bol bol. kendi aldıklarımdan giydiremeden kalanlar oldu maalesef. hatta zealea' nın hediyesi tulumun birini de giydiremedim içimde kaldı valla zıbınlar çok kullanışsız, ütülerken cinnet olmuştum. hamile hamile zıbın ütüsü gerçekten sabır istiyor, hele de sıcakta!!! ama göbeği düşene kadar zıbın giydirmeyi tavsiye edenler de var. ben badiden memnun kaldım, o yüzden onu tavsiye ederim. aldıklarım 0-3 aylık idi genelde, o yüzden göbeğini gerdirip rahatsız etmediler. zıbın saçmalığına gerek kalmadı :)))

Gökçecim çok sevindim Allah analı babalı büyütsün.sana özelden msj attım ama msj kutun doluymuş
Selacım hoşgeldin:)bebiş nasıl?
ayberk-ece tebrik ederim cnm.Allah analı babalı bütsün inş
HERKESE HAYIRLI BAYRAMLAR.

efettttttttttttt sela bacımmmm ben bile hamileyimmm inanamıyoruzzzz... üstelik yaz bebeği :) olucak olursa inşallahhh.. artık aldığın taktikleri sık sık sorarımmm sanaa yaz bebeği büyütmek daha zor diyolar amaaabilememmm....
sağlıklı olsunda inşlh...
senin bıdık nasıll büyüdümü bayaa:) hey maaşallah
sağlık olsunda çatlak patlak hikaye

bacımmmmmmmmmmmm nasılsınnnnnnnnnnn hemen siliyom msjlardan hiç farkında değildimmm... iyi bayramlar

ohhohhhhh maaşallahhhh sanaaaa darısı bizlereeee:)
iyi olmanıza ayrıca çok çok sevindim ayrıca...

bu aradaaa kusmuk kokusunuda aşırı severimmm yerime de öp bebişi kokla

:)
doğru diyon bacımmm 3 ay geçsin sonra almak gerekkkk.. doktora göre 8 haftalık olmammız gerekkk sata göre ama biz 6 haftalığız yumurtlamaya göre o yüzden 6 haftamız daha geçsinnn o zaman bakmak gerek haklısınnn

kim demiş yaz bebeği zor diye ya?? bence daha kolay. kışa biraz adam olmuş olarak giriyorsun. ben hep öyle diledim, allah gönlüme göre verdi. kendi burcumdan diledimdi kızım illa zamanında gelmek istedi yengeç oldu sıpa bi badi bi çorap yetiyo giydirmek için, her gün yıkıyosun güzelce, üşür mü derdi olmadan. üstüne tülbent örtüyordum, evim acayip sıcaktı çünkü. ben yazdan ziyade kolikten çektim. anamız ağladı, uyutana kadar kaç kez arabayla dolandırdık yollarda. bebek arabası değil ha, bildiğin otomobil. biniyon turluyon bebek uyuyana kadar. dilerim bebeğin kolik olmaz. bizimki yeni yeni geçti. hala da zor uyuyor. gündüz hele hiç uyumuyor. pek yaramaz cimcime tekrar hayırlı olsun, çok sevindim. istediğin zaman sor. nete gelebildikçe cevaplarım seve seve.

hoşbulduk şeker. bebiş iyi. bugün sahile götürdük gezdirdik biraz. hava güzeldi. bayram gezmesini yapmış oldu. sen nasılsın, ne var ne yok?

kızlar merhaba, hepimizin bayramı mübarek olsun Allah daha iyi daha mutlu daha sağlıklı daha huzurlu bir şekilde sonrakilere kavuşmayı nasip etsin inşaallah.

ama maalesef biraz sıkıntılıyım. özellikle bu durumu yaşayan arkadaşlarıma bir sorun var. en yakın sessizce seni biliyorum canım. sanırım sonradan böyle bi leke gelmişti sende de... biliyorsunuz bundan önce lekeler gelmişti ve dr yat demişti. en son 12-13 gün önce gittiğimde dr kalkabileceğimi yürüyebileceğimi söylemişti. progestanı da kesmişti. abartmadım ama son iki gün bayram dolayısıyla sürekli ayaktaydım.

dün sabah çok çok açık kahverengi mi desem, çok çok açık pembe mi desem yoksa koyu sarı mı desem akıntı geldi ama çamaşırımda yoktu. peçeteye geliyordu. akşama doğru biraz daha açıldı sankı belli belirsizdi. sabah çok afedersiniz idrarımı yapmadan sildim. yine vardı yukarda anlattığım gibi. dün yattım bugün de yatmayı düşünüyorum.

kızlar ne olabilir. buğün de devam ederse dr a ulaşabilrsem aramayı düşünüyorum ama yaşayanınızın var mı. acaba progestan içmem gerekir mi ya da kötü bir şey midir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…