Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Kizlar ya konuyla alakasiz ama sizinle bisey paylasmak istiyorumm bu kiz delirmis diyebilirsiniz ama inanin okadar bunaldim ve bunalttimki cevremdekileri bu gidisat hic iyi degilll
giderek duzelecegine daha beter bi hal aliyorumm.
Bu eve tasinmadan baslamisti aslinda. Onceki evimde sadece yatmadan priz yerlerini ve ocagi kapilari kontrol ederdim. Birde camasirlarimi yikayip astigim zaman ellerimi yikayip oyle asardim hani elimle dokundugum seylerden pislik kalir elimde camasirima bulasir diye rahatsiz oluyorum. Ve bi misafirim varsa ve lavaboyu kullanmissa temizlerdim asla oyle birakamazdim hala oyle yabanci bi kisi olmasina bile gerek yok cok yakinimda girse pesinden temizlerim. Bu o kisiyle tamamen alakasiz bisey nekadar temiz olursa olsun yinede rahat olamiyorum.
Simdiyse durum daha vahim artik kendimden nefret etmeye bsladim
Beni bi yana esimi cok bunaltiyorum ama kac kez yenmeye calistiysamda olmadiii olmuyorrr ben deliriyormuyum neee
simdi tasindigim ev eski bi ev ve arkasi mezarlik sineklik yaptirsamda kapiya bahceden cok cins kocaman pis pis sinekler giriyo eve heran oturdugum yerleri bastigim yerleri kontrol etme hissi oluyo bende. Sonra fare girmisti garaja garajdada camasir makinam camasirlarim var aslinda salon gibi biyer cok isimi goruyo ama cok tiksiniyorum oradan. Evdende ayni sekilde kapi kollarindan tutun mobilyama kadar biyere dokunsam hemen ellerimi yikiyorum evdeyimya surekli yatiyorumya pijamamla duruyorum hep ve o sekilde ellerimle pijamama dokunursam mikrop kaparim korkusu oluyo ben bunu biraz sunlara bagliyorum surekli evdeyim ve kafami yoracak baska bsey yok ve tabiki temizlik yapamiyorum malum durumum. heryer pis geliyo gozume sagolsun annem kardesm gelip yapiyor ama istedigim gibi olmuyo. Bde mesela koltuklarima temiz bi bez sermeden oturamam pis gelir bana baskasi oturmusya disarda oturup evdeki koltuklara iste o sekilde oturursam sanki mikrop kaparim korkusu oluyo ve rahatsiz hissediyorum ama bu sadece pijamayla oldugum zamanlar oluyo tuhaf olanda bu disari cikip gelsem o sekilde giysimle asla tiksinmem otururum nezamanki pijamami giyerim basliyo takintilarim ellerimi ozenle yikar carsafimi serer oyle otururm. Gunluk giysilerimle otursam evde bu el yikama olayi ortadan kalkiyo daha rahat oluyorum ama pijamamla yattigim icin tertemiz olmali, takinti iste ve ben surekli yattigim icin pijamayla duruyorum ve surekli dikkat ediyorum temiz kalsin diye ne sacma yaa !!!!
Onceden hic boyle takintilarim yoktu mesela dolaptan paket cikolata aliyorum yemek icin o pakete markette herkes dokundu diye yedikten sonra ellerimi yikiyorum. Onceden ne rahatimisim diyorum butun bu saydiklarim yoktuu sadece kapilari kontrol ederdim yatmadan smdiyse duruma bakin.
Esim eve gelince ellerini yika once derm ona yoksa az bsy bana deyse eli rahatsiz olurum ben bile ona boyle davraniyoken rahatsiz oluyorum o napsinnn offf korkuyorum onu kendimden sogutmaktan ben boyle degildimmmm noluyo banaa her giydigimi kontrol ederek giymeye basladim o pis boceklerden vardir icinde diye bikeresinde basima geldi irice bi bocek cikti icinden o gundur takinti haline geldi. Yardim edin napicam ben bu kafaylaaaa ellerim kupkuruu yara icinde nekadar krem sursem nafile el sabunu dayanmaz oldu eve. Esim cilt hastaligina kalacaksin diyip kiziyor bana haklida kipkirmizi ellerm. Cok sacma oldugunu biliyorum kendime bile guluyorum ama bunlari atlatamiyorummmm. Ustune gitmeye calistigimdaysa cok rahatsiz oluyorum bunu nasil yenicem bilmiyorum.
ha birde bahcem olsun camasirlarimi asayim odada kurutmak zor oluyodu aparmanda diye mustakil ev istedik anam yine odaya asiyorum bahcedeki kediler surulur pislenir giysilerim diye takintilaniyorum. Ben delirdim galiba cok uzun oldu kusura bakmayin ama yardima ihtiyacim var fikir verin banaaaa resmen hayati kendime zindan ediyorum yaa

Son düzenleme:
canım senin kadar olmasa da bende de var. eskiden de dikkat ederdim ama hamile kaldıktan sonra yıkamaya temizlemeye daha bir düşer oldum. çaydanlıkları bardakları sebzeleri ete bile toxoplasma korkumdan eldiven giyip dokundum. bence sebeplerden biri evi kendimiz temizleyemememiz. normalde ben evi temizledikten sonra üstünden bir gün geçsin parlaklığı temizliği gidiyor derdim hep e şimdi 2 günü geçiyo valla.

ama bahsettiğin sinekler ayrıca hassaslaştırmış seni ister istemez. şu sürekli prizde takılı olan sinek kovucular var ya aklına geldi mi bilmem onlardan kullan sürekli.

tuvalet olayını abarttığını düşünme ben de öyle yaparım ki bence bu normal bir şey, ne kadar temiz olursa olsun yabancı biri bi yıkamakta fayda var ben misafir geldiğide kendi kullandığım havluyu kaldırırım o gittikten sonra onun havlusunu da kaldırırım. böylece adil davranmış oluyorum :)

madem pijamayla durduğunda artıyor takıntıların. şu dışarda giyilen eşofmanlardan al, üstüne t-shirt ya sweet shirt falan giy en azından pijama hissinden kurtulursun belki.

inşaallah her şey düzene girer elvancım Allah yardımcımız olsun

kızlar bişey daha danışcam sizlere iki gündür çok şükür eskiye döndük leke gelmez oldu. şimdi hava çok güzel ve docamı eve hapsetmek istemiyorum. normalde hafta içi tatili, nadir zamanlarda hafta sonu denk geliyor ve hava güzel oluyor. iki gündür kesildi lekeler, çıksak biraz yürüsek bir şey olur mu acaba. dr yat falan dememişti konuştuğumuzda. ama ben yattım leke geldiği günden beri. şimdi yine ufak ufak ayaktayım. şımarıklık yapıyorum diye düşünmeyin lütfen.

Elvan'ım anlattıklarının bazısı normal ama el yıkama alışkanlığı sürekli hale gelmiş o ilerleyip takıntıya dönüşebilir dikkat et canım eğer olmuyosa bi psikoloğa git bunun için sinek böcek olayı normal bence eski evim hamam böcekliydi artık her şeyi kontrol eder olmuştum evi değiştirince sorun ortadan kalktı dediğin gibi bir şeyin üstüne ne kadar çok düşersen bi süre sonra takıntı haline geliyo dikkat et pijama ile yatma hopeforun dediği gibi eşofmanla filan dolaşsan geçer mi acaba ben de sizin aksinize hamilelikte iyice pis oldum güzel kokulara yumuşatıcılara karşı filan bulantım var mesela bayadır güzel kusmuyordum eve geçtim her şeyi yıkamıştım o kokudan kustum şuanda ne kadar pis durursam iyi gibi geliyo zaten okul desen pislik yuvası hizmetli yoktu lavabolar filan öğrenciyle ortak ben ona rağmen kullandım pislikten bulanmıyorum da temizlikten bulanıyorum galiba benim durum daha vahim :)hopefor bacım içerde bunaltma kendini fazla yormadan yavaş yavaş yürü açılırsın hava alırsın

iyi olmana sevindim bacımmmm öpüyom

tebrik ederim canım darısı bizim başımıza...
bende çok korkuyorum normal doğumdan biraz anlatırmısın
amaninnn seninde az kaldı dimi bacım hadi sende ayberk ece gibi bir avazda doğurursun inşallah

elvanımmmmmmmmmm canım bacımmmm okadar iyi anlıyorumki beni boşanmaya götüren neden bu anlattığın ocak kapı kontrolü ve aşırı titizlik eli ayağı yara edercesineee üstelik bunları yapan bir erkekdi eşimdi...derken en son daha kötü bir hale aldı ve ben vajiykennn odada egzersizimi edip burda yazışıp baktımki yapamaycam artık doktor araştırıp telefonla ararken yakalayıp beni onu aldattiğiımı düşünerek evden bile kovdu sevgili eşim ve sonraaa birsürü bişey yaşadık... neden bunları yazıyorummmm kızma sakınnn eşim her gece ocak kontrolü kapı pencere en az 3 kez yapardı...
wc banyo temizliğini demiyim zaten wc sonrası benim elimi yıkama şeklime bile karışırdıııı .... kapı kurpu olayııı kapılar hergün 5 kez heledeee bir usta vs birileri gelip giderse derhal çamaşır suyuyla silinirdi... sonraaa birgün poaça kurabiye yapmışım komşu bir bayan gelmişti çalışan temiz bir kadın ona ikram ettiydim fanta ve bir tabak o eşimde geldi 20dkk sonra onları gördü yaa derhal o bardağı tabağı çöpe attırdı çamaşr suyuna koyam desemde kabul etmedi neymiş pismiş....
birsürü bişey yatak çarşaf olaını heççç demiyimmmm anam ağladı bu durumu işte şüpheciliğide dek devam etti gitti boşanmaya götürdü...derken ben amcama gittim bayram seyran derken adammm analdımı nee birsürü peşimden koşmalar vs... ama kararlıydım boşanacaktım...derkennn evlilik terapistine gitmeye ailelerde ikna etti seansı 350tlden seansa gitti test yaptılar ikimiziede ve eşim bu davranışlarından dolayı opsesis komprefis denennn takıntı hastalığı çıktı...derken terapis profsör kadın eşide hacettepede prof olan psikiyatra eşimi yönlendirdii... ben i kaybedecek korkusuyla eşim kabul etti ve eşime ilaçlı tedevi başladı....
ilaç dozlarına uydu
kendiside zatennn kendinini takıntılarnın farkındaydı derkennnn rahatlıyorum gökçem demeye başladııı.. ve hala kullanıyor çok şükür çok çok düzeldiii..... bacım inşallah bu boyutta değildir amaaa anlattıkların onu anımsattı bendeee şimdi en yakın zamanda psikologa gitmeni öneririmmm o gerekli görürse psikiyatra yönlendiriir ama belki sendeki basit bir opsesif kompresif rahatsılzığıdır..eğer beynin engel olamıyorsa yaptıklarına araştır ve en yakın zamanda git... şimdi hamilesin hamilellikde kullanılımayıyor ilaç zatennn ama muhakkak gitttt lütfen evin huzruun için gitt seni çok çok iyi anlıyorum ALLAHIM şifa versin ki inşallah bu raddede değilsin ....

kusura bakma yazımıda yanlış anlama lütfen ama birsürü şey yaşamış biri olarak sevdiğimden samimiyetine inanarak uzun yazını okuyup upuzunca yazmak istedim... şifa allahtandırrr rabbim dermansız dert vermesin kimseye aminnnnnn ...
derhal çıkıp gezmelisinnnn bacımmm şu bayramdaa bir kez dışarı çıktım oda 2 apartman ötesinde amcamlara gidip geldik ooo... eve bağlandım bende adeta pazartesi zorluk çekecemmm yine yerimede gez bacım

Aynen bende degisirim o havluyu. Prize takilanlar bana zarar verirmi acaba o kocaman pis boceklere fayda edermiki eski evimde ne rahattim ikinci katta oturdugum icin ve yeni binaydi hic boyle bi derdim yoktu. Ne pis bocekler bi gorseniz kacarsiniz bence zaten buraya tasindigima bin pisman oldum ama gelde cik fazla kalmicaz Allahtan.
esofman giymeyi denedim ama yatacak oldugum zaman onlarida degistirmeden yatamiyorum ama aslinda iyi fikir gun boyunca en azindan el yikama derdinden kurtulurum aksamda giyer yatarim.
Ins canim ya cok bunaldim cunku. dedigin gibi evi sen 2 gun temizlemiyodun ben hamile kaldim kalali temizlik yapmadim en buyuk etkende bu sanirim yoksa gozume carpan rahatsiz eden yerleri temizlerim rahat ederim diye dusunuyorum. Beklicem dogumdan sonra ( Allahin izniyle tabi) eger gecmezse doktora giderim ilerlesin istemiyorum cok sagol yazin icin

Oyle kacamaklari bende yaptim cik canim ama yavas yavas yormadan fazla dolasmayin oturun biyerde cay icin. Ben o stresle ciktiktan snra bazen lekelenme oldugunu gorup pisman oluyodum ama yatinca geciyodu ayrica benim dururum farkli biliyosun. Moral olur sana degisiklik olur icini ferah tut bak bende birazdan cikicam brdada hafif gunes var biraz kendime biseyler alayim giysilerim icine sigamiyorum artik hem alisveris herzaman desarj etmistir beniii ihtiyacim varrrrrrrr alisveris krizlerimi durduramiyorummmm budami bi hastalik yoksa hahaha alirken rahatliyosun eve gelince fislere bidaha bi goz atiyosun tuh ya almasaydim cok harcamisim deyip sonra elbiselere bkinca fisleri cope basiyosun

Son düzenleme:

El yikama bu gidisle takinti haline donusecek valla internette gecen arastirdim kimileri bi saat el yikarmis ellerinin temizlenmedigini hissedermis gozum korktu Allahim sen koru. Psikologa psikiyatirste vajinusmusken gitmistim hic bi faydasini gormedim para tuzagi bence bu hastaligin tedaviside korktuklarinin ustune gitmekmis herhalde bunu yaptirir diye tahmin ediyorum bunu yapabilsem kendimde yaparim zaten babam diyoki kizim sen bi dogur Allahin izniyle seni mikrop yuvasina getirip birakacam orda cok kiziyo bana kac kez nasihat etti ama nafile bukadar korkma mikroplardan diyor bak ben disardan geldim ellerimi yikamadim deyip ellerini yuzume surmezmi haha gicikk. Valla eski evimi ariyorum sessizcem orda hic boyle kontrol etme huylarim yoktu ama bu evde her delikten bisey cikiyo gecen kardesim uzaniyodu koltukta birden firladi ayaga kolunda boyle cins bi bocekk bi ciglik haha dedim yaaa beni alay edin bosuna delirmedim su esofman isini bi denemem lazim ins fayda eder.
O kokuya karsi hissettigin normal bunun pis olmakla ilgisi yok. Cok tuhaf bulurdum soyleyenlerden ama inanki benim basima gelince anladim o kokularla annem evi sildikce benim bulantilarim baslardi burnumu tikardim pamukla resmen bde buzdolabini acinca icinden sucuk kokusu gelirdi Allahim zor tutardim kendimi biri parfum skp gelse yanima kizardim niye bukadr sktn diye meger az skmis ama cok kotu gelirdi bana gecer ins cok kotu cunkuu Allahim kurtarsin ins

Yok canim yanlis anlamiyorum niye yanlis anliyim ben bunun sonunu goremedigim icin burda paylasmak istedim. Ama esin cok betermis aboo Allahim sen koru bendemi oyle olcam yoksa "YOK ARTIIIIIIKKKKKK":18:
kontrol ederim ama esin gibi degil bikez bakinca yetiyor
iyide o tabaga yazik egilmi yikasan temizlenir hic restoranda yemek yiyemez ozaman esin? Oylemi?
Allahim bu rahatsizligi yasayanlarin yardimcisi olsun ins aslinda hersey kafada bitiyo ama gelde bitir :)
Yatak carsafta yataga temiz girilmeli diye dusunuyorum eslerin is ortami pisse eger temizlenip girilmeli bence bu herksste olan bi dusuncedir bence ama yoksa gundelik hayatimizda pis insanlar degiliz cok sukur temizlik imanimizdan geliyor 5 vakit namaz kilan bi insan gunde 5 kez abdest alir tertemiz ohh.
Canim ilaca ben herzaman karsiyim sevmiyorum gercekteeen gerekmedikce icmiyorum hele boyle psikolojik ilaclara asla bulasmak istemiyorum bi ara vajinusmusken psikyatrist yazmisti bitane ictim gerisini hatirlamiyorum. Cevremde bikac ornek daha o ilaclar daha beter bi hale soktu onlari tabi onlarin durumlari sinirsel daha farkli ilaclardi bunlar. Faydasinida goren vardir ama ilac sonucta birsuru yan etkisi var kendi kendime yenmek istiyorum daha cok ilerlemeden.
Regl sancisindan kivransamda icmezdim ilac Allahim hicbir zaman mecbur birakmasin ins.
Esimde ilk Turkiyeden geldigi zaman antibiyotik filan getirirdi burda recetesiz vermiyorlar ve kolayina yazmiyorlarda az bsy hasta olsa zirt icerdi bikeresinde doktorluk oldu doktora sikayet ettim kizdi ya gercekten ihtiyacin oldugu gun antibiyotigin faydasini goremezsen nolcak diye. Oda artik kolayina ilac icmez grip olsa ihlamur kaynatmami ister isede yariyo Allahtan.
Esinin duzelmesine sevindim canim cunku gercekten sabretmesi cok zor bi durum yuvaniz kurtulmus. Ins bende daha kotu olmadan kurtulurum

Son düzenleme:
merhaba canım;
anlattıklarında evet aşırılık var ama inan ben hamile olmadığım halde bunları yaşıyorum.bu durum eşimle aramda ufak tefek sorunlara neden oluyor.öyle ki bende gökçenin kocası gökçeye tuvalet sonrası el yıkama şekline karışmış ya bende eşime karışırdım.kaç kere yıkadın getir ellerini koklayacağım diye Allahtan bunu atlattım.bunun gibi birsürü şey anlatabilirim.inşallah bu takıntılarımızdan kurtuluruz.kendimi hamile kalınca düşünemiyorum valla.seni çok iyi anlıyorum.umarım biraz rahatlarsın canım.

:44:hadi yaa :18: niye boyleyizki acaba
Yazik eslerimize Allah onlara sabir versin.
sagol canim valla yalniz olmadigimi duymak rahatlatti cunku kendimi delirmis gibi hissetmeye basliyodum bi bende var saniyodum
ins en yakin zamanda atlatiriz bu durumu.

slm bayanlar nasılsınız ? uzun zamandır giremiyorum evde net olmadığı ıcın evımın olduğu yerde de tel cekmıyo telden gıremıyorum ? özledim ama sohbetleri
ben vajıyı tam yenememiş bir hamile olarak biz paşamla 27 haftalık olduk çok şükür ama ben o kadar korkuyorum ki herseyden kafam da kuruyorum da kuruyorum suyum mu gelmedi erken doğum mu başlamadı neler neler
sizlere bişi sormak istiyorum benim vajınam da batma ve ağrı oluyo içinde de girişinde de normal mi ? paşam da öyle çok hareketli değil ve hareket ettiği zamanlar da ağrı oluyo sizlerde de oluyo mu ?? benim sıkıntı hiç bitmiyor

tebrik ederim canım darısı bizim başımıza...
bende çok korkuyorum normal doğumdan biraz anlatırmısın

canım öncelikle normal doğum een sağlıklısı buna inan ve dogumda hc bise yok max 10-15dk da bebek doguyor onun öncesinde çekilen sancı biraz zormus ben cok hssetmdm sancıları ins. senin de öyle olur, ve doğumdan sonra o bebek çıkıyor ya o an ki rahatlama hissi süper birşey hayırlı kolay doğumlar olsun sana da inşallah

Bende vajınusmusu yenip anne olmak istiyorum:) boşu boşuna dogum kontrol hapı kullanmaktan cok sıkıldım.. Reglim gectiğînde aceba hamilemiyim telaşına kapılıp o duyguyu yaşamak istiyorum artık

evet ilaç olayı zor ama bu dertte zor allah kimselere vermesinnnn....

sadece beynini sen telkin et iyileştir kendini:=)
bu arada daha dün uyandım vs...adam uyuyorrr odadayım bir baktım eşim tümyatak örtüsünü çarşafını yastık kılıflarını sen sök makineye at yıkamaya başlatttt yatağı bile ters düz et neymiş efendimmmm sanki pismişşşş :)
daha bayram öncesindeki pazar pazartesi yıkanmıştı düşünnn neyseee sonra kendini attı bir balkonaaaaaaa abovvvvvvv adam bir balkon temizlediiiii şaşarsınızzzz ...... hamilellik iyi oldu en azından kendi yapıp kendi yorulyorrrr....
evi süpürmen gerek dedimmm yaaa halim kalmadı onudaaa salı süpürem dedi toplantıya çalışcam dediiii vay beee dedimmm anasını ağlatacammmm o bana 4 yıl azmı etti :)

minaa bacımmmmm nasılsınnn kısss işler nasılll

ayberk ece kısssss sende ne güzel doğumu yazmışınn be bacımmm bıdıkcık nasıl adını ne koydunuzzz kesinkez

arkadaşlar hepinizin geçmiş kurban bayramı mübarek olsun nasılsınız

okudum geçmişi ayberk ece cok sevındım üstelik çoooook mutlu ettin ya son günlerde normal doğum yapan çok kişi oldu etrafımda ve hepsinin hikayesi çok güzel çok kolay geçmiş doğumları tabi vaji geçmişi olan birinden duymak süper...

gökçecim iyisin herlde okuduğum kadarıyla inş sağ slaim tamamına erer

elvan kendini çok dinleme kuzum hastamıyım ben delırdım mı su bu dıye sen sadece tıtızsın ve hamileliğin verdiği hassasiyetle bu dahada arttı fare ve sinekler bunu tetiklemiş sadece emin ol ...Bebiş doğsun sen onu kucagına al yorsun seni bunları cok düşünemessin benim evde ucmus yağmur yagmıs bız yokken camlar falan öğrenci evi camına dönmüş uff çok işim var hiç yapasım yok

topik kaynamış hosuma gitti bende memlekettydim eşimin ve benim yeni döndük giremedim o yüzden bir haftadır

özlemişim sizi

arkadaşlarım nasılsınız. ben çok iyiyim hamdolsun. bugün gittik dr a çok şükür iyi dedi kalp atışı sağlığı yerinde dedi çok şükür. progestana tekrar başladım. bu gidişle hep içicem galiba. cumaya tekrar gidicez Allah ın izniyle bizim dr sır gibi saklıyor cinsiyetini cuma günü söylerim dedi :)) en sıkıntılı günlerimde cevaplarınızla yüreğinizle yanımda olduğunuz için çoooook teşekkür ediyorum

amanın neler duyuyorum. senin doca kendini kaybetmiş :)) maşaallah maşaallah :))) boşuna dememişler intikam soğuk yenir diye sabrettin sonunda tadını çıkarcan Allah ın izniyle :))) dr a ne zaman gitcen sabredebilcen mi biraz :)

merhaba kızlar nasılsınız?
Ben 7 ekimde spinal sezeryanla kızımı aldım kucagıma.bugun 15 gun oldu dogum yapalı kendımızı anca toparlayabıldık. sımdı ıkımızde cok ıyıyız Allaha sukur.
Allahım hamile arkadasları bı avazda kurtarsın ıns.
İsteyen herkesede evlat sevgisini tattırsın gercekten cpokm guzel bır duygu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…