Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Canım çok sevindim Allah analı babalı büyütsün gözünaydın normal yaptığına ayrı bi sevindim

gozunaydın cnm nasıl gectı azcık anlatsana cesaret ver banada

gozunaydın cnm nasıl gectı azcık anlatsana cesaret ver banada

Canim korkulcak hic bisey yok benm nisanm geldikten sonra iki gun boyunca evde hafif hafif sanci cektim herkes hastaneye git dedi sma o kadar acil bi durum yok diye gtmedim 3gun agrilar ritmik olarak gelmeye basladi ve bi baski hissi olustu hadi dedim artk gideyim bi hastaneye evde bu kadar sanci cekmek yeterli diye dusundum gider gitmexz acilde muayene ettiler dogum baslamis sanci odasina aldilar bir saat kadar acilmanin tamamlanmasini bekledik acilma tamamlaninca hemen dogumhaneye alindim ve 10dk icinde bebegim dogdu :)

Canim msllh tebrik ediyorum Rabbim guzel hayirli uzun omurler versn yavruna ins. Kolayda gecmis dogumun sanirim vajili arkadaslarimizdan ilk normal dogum yapanda sensin cesaretin ve dogum korkusundaki soguk kanliligin icin ayrica tebrik ediyorum darisi basimiza ins :) mis gibi kokan yavrunuzla mutluluklar diliyorum. ha bu arada epidural aldinmi?

Paylasim guzel olmus canim tskkrler su karisim hakkinda bence okadr eziyete gerek yok yahu ben eczadan hamilelige ozel krem aldim onu kullaniyorum ve memnunum simdilik biraz tuzluydu ama onada gerek yokmus normal vucud kremi de kullanabilirmissin ama benim doktorum ne yaparsan yap istersen en pahalisini al yapinda varsa catlarsin demisti :) belkiiii belki azaltir o surdugun ama engellemz catlamani demisti :) oyzdn byle karisimlarla ugrasmayn derm catlamayanlar karisimdan degl yapisindan catlalamistir

dualar icinde sagl 80 gunluk duaya baslamak istiyorum Allahin izniyle, daha Kurani hatmetmem lazim boyle bi niyet gecirmistim kalbimden umarim yetistirebilirim

ayyy canım doğumun gerçekleşmiş mi seninnnnn???
Allah sağlıkla sıhhatle anne babasıyla büyümesini, mürvetini görmenizi nasip etsin inşallah...
darısı başıma olsun inşallah bende hayırlı, kolay ve gönlüme göre bi doğum geçiririm :)

fırsat bulursan doğumunun detaylarını ya da önerilerini özelden yazarmısın bana?

eceeeeem canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşaallah şansı bahtı açık olsun

yalnız sen nasıl vaji olmuşsun anlamadım. Allah ım şu anlatışa bak ya sanki bir kaç tane doğurmuş da hastaneye gitmek için erken demiş iki gün sonra yeterli bu kadar sancı çekmek diye gitmiş inanamıyorum maşaallah sana maşaallah okudukça hayretim gidiyor cesaretine şaşkınlıktan gülümsüyorum vall :))) bir kez daha maşaallah sana tü tü tü :))) canım hayırlı uğurlu olsun inşaallah Allah gönlüne göre yetiştirebilmeyi nasip etsin öpüyorum...

Canım ben hissetmiyorum halen Dr un dediğine göre 18. Haftadan sonra hissedilirmiş bana sürekli oluyo seğirme ama o bağırsak hareketiymiş sen de Allah'a emanet ol canım öptüm ben de

:)) demekki benim ki de bağırsak hareketiymiş:) ne biliyim daha önce hiç öyle hissetmemiştim acaba dedim :) işte hissetmeyince son dr a gittiğimiz görüntüsüyle kalıyoruz o zaman iyiydi inşaallah şimdi de iyidir diye. Allah bebeklerimizi korusun, bekleyen arkadaşlarıma da sıkıntısız bir şekilde nasip etsin inşaallah... teşekkür ederim kızlar...

ay maşallah hayran kaldım sana ya panik stres yapmadan beklemen evde inanılmaz,rabbim bize de nasip eder inş kolaylıkla yapabilmeyi,hayırlı uğurlu olsun bebeğiniz canım

İyi dilekleriniz icin tesekkur ederim kizlar..hamileligim biraz riskli ve zor gecti o yuzden burda soylemek istemedim sagsalim kucagima almak istedim cok sukur aldim da.. Bastan beri normal dogum istiodum kac sefer alttan muayene oldum ama dogum yaklastiginda ne yazikki korkudan vazgectim ve sezeryan oldum genel anestezi ile.. Uyandigimda baya agrim vardi kac saat kendime gelemedim ama ilk iki gun cok zor oluyor sonra yavas yavas azaliyor agrilar bide kucagina bebegini alinca unutuyorsun gercekten herseyi cok guzel bi duygu Allahim herkese nasip etsin insallahh..

Riskli olan neydi? butun hamileligin boyuncami surdu anlatirmisin gelince? Tabi paylasmak istersen belki anlatmak istemezsin. Benimde bi riskim var Allah banada saglikla kucaklamayi nasip eder ins. Butun bebek bekleyenlere nasip etsin ins

Son düzenleme:

ıni allahım banada boyle kolay dogum nasıp eder masallah sanada

Canım ya maşallah ne güzel doğumun olmuş özendim ama benim o kadar cesaretim kalmadı aslında ikisinden de korkuyorum ben inş bizlere de kolay doğum nasip etsin Allah bir de bu doğum anında kesi atılırken filan hissediliyor mu dikiş atılırken filan nasıl oluyo ki merak ediyorum

Galiba benim hissettiğim bebiş ya çünkü ne zaman bişeyler yesem birkaç dk sonra o kıpırtı oluyo kıpırtı da değil de nasıl desem ki bişeyler çok hafif hareket ediyo gibi anlayamadım ki :) hani bebek hareketiyse sevincem :)

Bu arada bebeğime sonunda bişeyler aldık anneannesi aldı daha doğrusu :) hastane çıkışı, bi eşofman takımı, bir kaç zıbın aldı :) dayısıyla ben de çorap aldık birkaç tane :) çok şükür alışverişe start verdik :)

nekadarliktin cnm cok unutkanim ya sorup duruyorum bagirsak hareketleriyle ilk basta cok benzedigi icin cok karistiriliyo ama yavas yavas guclesiyo hareketleri ozaman anliyosun hangisinin hareket oldgnu :)

oyy yerm ben onun zibinini corabini :) msllh bu gidisle erken tamamlancak herseyi insan dur diyemiyo kendine :) Rabbim bizlerede kucaklamayi nasip etsn ins

Güzelmiş ya o minicik kıyafetleri almak âmin inşallah bizlere sağlıklıca kucaklamayı nasip etsin,olmayanlara da en kısa zamanda versin sen kaç haftalık oldun Elvan'ım nasılsın şuan iyisin değil mi ?

Güzelmiş ya o minicik kıyafetleri almak âmin inşallah bizlere sağlıklıca kucaklamayı nasip etsin,olmayanlara da en kısa zamanda versin sen kaç haftalık oldun Elvan'ım nasılsın şuan iyisin değil mi ?

Aynen canim internetten okuyorum surekli ne gerekli ne gereksiz cok giysi alip giydiremeyen cok ama az alipta ayni seyleri giydirmekte istemiyorum bazilari 3 parca aliyo zaten kusar altindan sizar hemen yikayip kurutarak tekrar giydirirler ben oyle ugrasamam diye biraz fazladan almayi dusunuyorum ama nedense elim 50 bedene fazla gitmiyo :) aldiklarim hep 56 beden. bitane tulum aldim 50 bi 3 parca daha alirim herhalde ic atletlerinide 54 beden aldim uzun kollu kis bebegi olcagi icin (ins)
Ben 25. Haftami bitirmek uzereyim cnm cok sukur sen

Son düzenleme:

Bence fazla alma canım bilmiyorum sizin oralarda nasıl ama burda fazla hediye geliyo biz onları da düşünerek çok almamayı düşünüyoruz ara ara çıkarım beğendiğim olursa alırım 3 parça az ama :) bi de bugün aldığımız zıbınların hepsi büyük bayağı, küçük zıbın alıcam ben de ben 17+1 deyim canım

Burdada hediye olayi var ama giysiden cok para takiliyo giyside getiriliyo yani sira ama onlara guvenip almamazlik yapmak istemiyorum kimin ne getirecegi belli degl buyuk beden alirlar kalirim snra oyle minik bebekle :)
bilmem herkes 50 fazla alma diyor bitane tulum aldim 50 bitane altli ustlu piyama, bitane hastane cikisi var zaten kucucuk oda 50 beden, bde ikitane ic atlet 50. 3 tane 50'lik tulum daha alsam yeter bence cnku cabuk buyuyolarmis ilk haftalar baktim yetmiyo aldirirm yine ama bence gerek kalmaz. Bence sende alma fazla 50. Bde magazadan magazaya degisiyo bedenler 54 beden aldigim atletler diger 50 atletlerden daha kucuk duruyo. Geri kalan 56 - 62 - 68 smdiden bikac takim var zaten sagolsun kaynanam hep buyuk beden almis :) 70- 80 bedenler bile var Bi ark dogum yapti 52 cm 50 cok az giydi cocuk simdi 56 bile kuculmeye baslamis daha 1 bucuk haftalik filan dusun . Msllh cnm Allah tamamlamayi nasip etsin ins

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…