Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar merhaba, hepimizin bayramı mübarek olsun Allah daha iyi daha mutlu daha sağlıklı daha huzurlu bir şekilde sonrakilere kavuşmayı nasip etsin inşaallah.

ama maalesef biraz sıkıntılıyım. özellikle bu durumu yaşayan arkadaşlarıma bir sorun var. en yakın sessizce seni biliyorum canım. sanırım sonradan böyle bi leke gelmişti sende de... biliyorsunuz bundan önce lekeler gelmişti ve dr yat demişti. en son 12-13 gün önce gittiğimde dr kalkabileceğimi yürüyebileceğimi söylemişti. progestanı da kesmişti. abartmadım ama son iki gün bayram dolayısıyla sürekli ayaktaydım.

dün sabah çok çok açık kahverengi mi desem, çok çok açık pembe mi desem yoksa koyu sarı mı desem akıntı geldi ama çamaşırımda yoktu. peçeteye geliyordu. akşama doğru biraz daha açıldı sankı belli belirsizdi. sabah çok afedersiniz idrarımı yapmadan sildim. yine vardı yukarda anlattığım gibi. dün yattım bugün de yatmayı düşünüyorum.

kızlar ne olabilir. buğün de devam ederse dr a ulaşabilrsem aramayı düşünüyorum ama yaşayanınızın var mı. acaba progestan içmem gerekir mi ya da kötü bir şey midir?

Bende olmustu ya canim yanilmiyosam 15 haftama kadar surmustu ara ara. Progestana devam ettim ben doktorum birak demisti ama kutumda zaten bi paket kalmisti ve ben lekelenmem varken birakamadim devam ettim. Ama bendeki sorun baska o pihtidan dolayi yasamisim kanamalari. Mutlaka istirahat et ve doktoruna danis eger progestana drvam etmende bi sakinca yoksa devam et ve mumkunse muayene etsin seni. Ama bahsettigin cok acik lekelenmeler korkma bence. haber ver bizede Allahim senide bebeginide korusun ins cnm

kim demiş yaz bebeği zor diye ya?? bence daha kolay. kışa biraz adam olmuş olarak giriyorsun. ben hep öyle diledim, allah gönlüme göre verdi. kendi burcumdan diledimdi kızım illa zamanında gelmek istedi yengeç oldu sıpa :KK52: bi badi bi çorap yetiyo giydirmek için, her gün yıkıyosun güzelce, üşür mü derdi olmadan. üstüne tülbent örtüyordum, evim acayip sıcaktı çünkü. ben yazdan ziyade kolikten çektim. anamız ağladı, uyutana kadar kaç kez arabayla dolandırdık yollarda. bebek arabası değil ha, bildiğin otomobil. biniyon turluyon bebek uyuyana kadar. dilerim bebeğin kolik olmaz. bizimki yeni yeni geçti. hala da zor uyuyor. gündüz hele hiç uyumuyor. pek yaramaz cimcime :KK24: tekrar hayırlı olsun, çok sevindim. :nazar: istediğin zaman sor. nete gelebildikçe cevaplarım seve seve.
hımmmm demekk kolayyy haa ama ben hergün nasıl mianyo yaptırırımmmm uffff kokar bebekkk ne edeyimmm 1gün yaptırırm 1gün kirlensin sonraki güne belki gün aşırı yeterrrr hele bi doğsunda hayırlısıylaaa bizim daha arabamız bile yok kolik neyseee ondan olursaaa yandık deseneee:KK66:
zaten evi alınca arabayı alamadık gitti uffff araba şart yani :KK43:
çok öpüyom cimcime cadıyı
kızlar merhaba, hepimizin bayramı mübarek olsun Allah daha iyi daha mutlu daha sağlıklı daha huzurlu bir şekilde sonrakilere kavuşmayı nasip etsin inşaallah.

ama maalesef biraz sıkıntılıyım. özellikle bu durumu yaşayan arkadaşlarıma bir sorun var. en yakın sessizce seni biliyorum canım. sanırım sonradan böyle bi leke gelmişti sende de... biliyorsunuz bundan önce lekeler gelmişti ve dr yat demişti. en son 12-13 gün önce gittiğimde dr kalkabileceğimi yürüyebileceğimi söylemişti. progestanı da kesmişti. abartmadım ama son iki gün bayram dolayısıyla sürekli ayaktaydım.

dün sabah çok çok açık kahverengi mi desem, çok çok açık pembe mi desem yoksa koyu sarı mı desem akıntı geldi ama çamaşırımda yoktu. peçeteye geliyordu. akşama doğru biraz daha açıldı sankı belli belirsizdi. sabah çok afedersiniz idrarımı yapmadan sildim. yine vardı yukarda anlattığım gibi. dün yattım bugün de yatmayı düşünüyorum.

kızlar ne olabilir. buğün de devam ederse dr a ulaşabilrsem aramayı düşünüyorum ama yaşayanınızın var mı. acaba progestan içmem gerekir mi ya da kötü bir şey midir?
hopeforrrrrrrrrr bacımmmmmmmmmmmmm o da neyin nesiiii
neden çok ayakda durdun docan yapaydı etleri vs... ufff
ama bende bel sırt ağrısından öldüm 2 gündür neyse bitti dağıtım vs.. de kurtuldum et den
sonra sen öyle yazınca bende panik oldum ikimiz adınada bendennn hep öyle akıntı geliyorrr ve bir kez bilee doktora demedim hele ayakda kalınca bel ağrısı ileee sarımsı koyu ve kan denemez ama garip bir şey akıyor gibii sürekli bak yaa bunlar kötü şelermii yani hamile kalınca akıntı makıntı olmamalımı... benim öylekii azcık belim ağrısınnn fossss çamaşır batık halde namazım bile gidiyor nerdeyse eğilip doğrulurkennn kılamaz olduydum o derece ki hocaya sorunca özüre girer dedi ne bilemmm önemli bişeymiymiş..amannnn ALLAH KORUSUNNNN YAVRUCUĞUNU SENDE DİKKAT ET BACIMMM:KK16:

kızlarrr şimdi normalde 8 olmamız gerekirken 6 haftalık durumdayızz şimdi pazartesi hemen doktora gitsem mi?
gidince kalp atışı duyulurmu 6.haftadaa:KK16:

Canım benim bence progestana devam et birkaç gün daha eğer muayene olma gibi bi şansın varsa da git bi baksın Dr kötü bişey değildir korkma yatıyorsan sorun yok zaten öyle bişey olunca Dr sana progestan kullan yat Dicek :KK66: kendi Dr una ulaşamasan da acile git Dr a durumu anlat bi baksın ultrasonla için rahat etmiş olur :KK66: bir de baktın gün yoğun geçecek sabah iç progestanı ben yol gelecem diye içtim mesela dün :KK66: bir de benim akıntım hiç normal renginde olmadı hamilelik sonrası hep koyu sarı Dr kafana takma demişti heralde bünyeden bünyeye değişiyor :KK66:

kızlarrr şimdi normalde 8 olmamız gerekirken 6 haftalık durumdayızz şimdi pazartesi hemen doktora gitsem mi?

Canım ben 6+5 ti gittiğimde Dr karnımdan baktı önce duyamadı tam alttan bakacaktı ben dedim bakmasak ben 1 hafta sonra gelsem karından baksanız dedim öyle deyince uğraştı biraz daha ve duyduk karından... eğer karından bakılırsa 7+ larda duyuluyo :KK66:

hımmmm demekk kolayyy haa ama ben hergün nasıl mianyo yaptırırımmmm uffff kokar bebekkk ne edeyimmm 1gün yaptırırm 1gün kirlensin sonraki güne belki gün aşırı yeterrrr hele bi doğsunda hayırlısıylaaa bizim daha arabamız bile yok kolik neyseee ondan olursaaa yandık deseneee:KK66:
ama bende bel sırt ağrısından öldüm 2 gündür neyse bitti dağıtım vs.. de kurtuldum et den
sonra sen öyle yazınca bende panik oldum ikimiz adınada bendennn hep öyle akıntı geliyorrr ve bir kez bilee doktora demedim hele ayakda kalınca bel ağrısı ileee sarımsı koyu ve kan denemez ama garip bir şey akıyor gibii sürekli bak yaa bunlar kötü şelermii yani hamile kalınca akıntı makıntı olmamalımı... benim öylekii azcık belim ağrısınnn fossss çamaşır batık halde namazım bile gidiyor nerdeyse eğilip doğrulurkennn kılamaz olduydum o derece ki hocaya sorunca özüre girer dedi ne bilemmm önemli bişeymiymiş..amannnn ALLAH KORUSUNNNN YAVRUCUĞUNU SENDE DİKKAT ET BACIMMM:KK16:

Gökçem o akıntı bende de hep mevcut benim Dr un haberi var kopkoyu olmadıkça sorun yok dedi bir de namaz mevzusu şöyle imiş özre giriyo evet doğru ama her namaz öncesi mutlak abdest tazelemek gerekli :KK66: Bayram sonrası inş ben de başlıcam hem namaza hem Kuran a bugün eşimin babaannesi Kur'an okuyacakmış beni de çağırdı dinler misin diye hoşuma gitti çağırması dinledi bebeğim :KK66: inş enbiyayı ve Yusuf süresini okumak istiyorum :KK66:

Canım ben 6+5 ti gittiğimde Dr karnımdan baktı önce duyamadı tam alttan bakacaktı ben dedim bakmasak ben 1 hafta sonra gelsem karından baksanız dedim öyle deyince uğraştı biraz daha ve duyduk karından... eğer karından bakılırsa 7+ larda duyuluyo :KK66:
hımmmm bakalımmm o zamannn ne yapsamki yinemi kadın doktora gitsem olabilecek alttan bakma olayına karşınn yanii... yoksa karar verdim kendime erkek doktor bulacam kadınlar pek şirret ne yazıkkki :KK43:

Gökçem o akıntı bende de hep mevcut benim Dr un haberi var kopkoyu olmadıkça sorun yok dedi bir de namaz mevzusu şöyle imiş özre giriyo evet doğru ama her namaz öncesi mutlak abdest tazelemek gerekli :KK66: Bayram sonrası inş ben de başlıcam hem namaza hem Kuran a bugün eşimin babaannesi Kur'an okuyacakmış beni de çağırdı dinler misin diye hoşuma gitti çağırması dinledi bebeğim :KK66: inş enbiyayı ve Yusuf süresini okumak istiyorum :KK66:
çok güzell bacım babannenin çağırması ayyyy ne güzel bir ailesi varmış eşinin bizde öyle bir aile göremedik... neyse ufff...

sendee muhakakk okuyamasanda mp3 formatında indir dinle ben öyle yapıyorummm :KK16:
bu arada inşallah bende çok dikkat ederim namazıma kuranımaa inşallahhh :KK16:

BACILARIMM ; Antiradyasyon Hamile Atleti Medikal - E-hamile.com

LİNKİNDE YER ALAN TÜBİTAKTAN onaylı radyasyona karşı bebişi koruyan hamile atleti mevcut fiyatıda 36,90tl aranızda hiç alan kullanann oldumu....
ben sürekli laptopla tv(plazma)
elektrikl i alatlerle sürekli haşr neşir bir toplumuzzz ki ankarada adım attığım her yer radyasyon alışveriş merkezlerne giremez oldum vs... alacammm bundan siz ne dersiniz???
sizce çok mu abartıyommmm:KK50::KK50::KK50::KK50:

hattaaaa hamileliği geçipde bebişleri olanlar için bu ürünün bebekler için olanıda var başlık şeklindeee.... onuda bebişli bacılarıma duyurulur...Antiradyasyon Bebek apkas Medikal - E-hamile.com
buda 35 tl
ödüllüymüşşş

şimdi ben alttan baktıra baktıra yalama olsamdaaa kalp atışı nı duyamadık ya henüzzz şimdi şöyle bir ürün varmış 99 tlcik :)
eşim duymasın
bu üründe karınınıza tutup kulaklığı takınca kalp atışını hareketlerini hattaa hıçkırıklarını ve besin kordonundan geçen sesleri bile duyabiliyormuşuzzz acaba onudamı alsammmm :)
sessizce ne dersin bacımmmm ... işte görmemişin biri bi hamile kalmışşşş böyle olmuş diyeceksinizzzz

bu gidişle kocam beni :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4: saçımdan sürüyecek

şimdi ben alttan baktıra baktıra yalama olsamdaaa kalp atışı nı duyamadık ya henüzzz şimdi şöyle bir ürün varmış 99 tlcik :)
eşim duymasın
bu üründe karınınıza tutup kulaklığı takınca kalp atışını hareketlerini hattaa hıçkırıklarını ve besin kordonundan geçen sesleri bile duyabiliyormuşuzzz acaba onudamı alsammmm :)
sessizce ne dersin bacımmmm ... işte görmemişin biri bi hamile kalmışşşş böyle olmuş diyeceksinizzzz

doppler isine hic girme bence... habire dinlersin elinin altinda, tip 2 dk uyusa, ses cikarmasa paniklersin. o da kötü... ne bileyim.

vajinal usg ile bakilsa duyulur ama üstten baktiracam diyorsan 7-9 hafta =). sela eli dokununca bir anlatsin kendi macerasini.

doppler isine hic girme bence... habire dinlersin elinin altinda, tip 2 dk uyusa, ses cikarmasa paniklersin. o da kötü... ne bileyim.

vajinal usg ile bakilsa duyulur ama üstten baktiracam diyorsan 7-9 hafta =). sela eli dokununca bir anlatsin kendi macerasini.
evet t yazıyor zaten bebeğiniz 120 -160 dakikadaaa kalbi atar paniklemeyin vs.. o olayı geçtimmm varya param olsa eve ultrason cihazı alacammm o derecee...keşke süt pompa cihazları kiralanır yaaa bu ultrasonlardanda eve kiralansa baksakkk :KK66:
ha ha ha saçmalıyomm zealeee

sela bir el atar ama bennn sabredemeyecemm haftaya yine son kez bir bayan dr a daha gidemmm uff ufff artık 2 ayı adam gibi deviremm o zaman doktor arıyammm erkekk:KK66::KK16:

selammm nasılsınız bende hala pc yok:KK14:
ozledım buraları elvanı merak edıyorummm kac haftalık olduuuuunnn ELVAANNNN

eşim duymasın

Niye böyle uygunmuş fiyatı ya o kadar özelliğe ucuz geldi bana alsak mı ne :)) hehe hem de çok eğlenceli olur hatta bunu devlete mail atalım tüm hamilelere hediye etsinler :)) her hamileye lazım bence meraklı bir toplum olaraktan :)

hımmmm bakalımmm o zamannn ne yapsamki yinemi kadın doktora gitsem olabilecek alttan bakma olayına karşınn yanii... yoksa karar verdim kendime erkek doktor bulacam kadınlar pek şirret ne yazıkkki :KK43:

çok güzell bacım babannenin çağırması ayyyy ne güzel bir ailesi varmış eşinin bizde öyle bir aile göremedik... neyse ufff...

sendee muhakakk okuyamasanda mp3 formatında indir dinle ben öyle yapıyorummm :KK16:
bu arada inşallah bende çok dikkat ederim namazıma kuranımaa inşallahhh :KK16:

Evet benim de hoşuma gitti :KK66: benim bir cd m var onda 3 ayrı hocanın hatmi var ordan dinlemeyi düşünüyorum ben de inşallah :KK66:

selammm nasılsınız bende hala pc yok:KK14:
ozledım buraları elvanı merak edıyorummm kac haftalık olduuuuunnn ELVAANNNN

:KK53: vayyyy kimleri goruyorummm canimm hosgeldin neguzel seni burda gormek valla buralarda seni ozledi hic haber alamiyoruz kimseden yigidimiz nasil nekadarlik oldu annelige alisabildnmi nasl gdiyo :KK16:. Ben hala yatiyorum canim o pihti gibi biseyden dolayi tedbirli olmam gerekiyor doktordan. 26 haftama gircm 1 gun snra Allahin izniyle. Su son 1 hafta bi uykusuzluk yorgunluk bayramda 5 dakika annemlere gidebildim sadece snra eve gelip istirahata devam :) Allaha emanetsiniz yine gelmeye calis boyle

Niye böyle uygunmuş fiyatı ya o kadar özelliğe ucuz geldi bana alsak mı ne :)) hehe hem de çok eğlenceli olur hatta bunu devlete mail atalım tüm hamilelere hediye etsinler :)) her hamileye lazım bence meraklı bir toplum olaraktan :)

Amann :KK9: herseye bisey cikariyolar kac kisi kullanmis bugune kadar bence cok dusmemek lazim ustune bukadar herseyin :KK1: bu benim fikrim tabiki

Son düzenleme:
Kizlar gectigimiz carsamba gunu normal dogum yaparak oglumu kucagima aldim cok sukur dualariniz icin cok sagolun Rabbim herkese yasatsin bu guzel duyguyu :) vaji gecmisimden dolayi dogumdan cok korkuyodum ama cok kolay dogum yaptim hic korkulcak bisey degilmis :)

canımmm gözün aydınn....Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin oğluşunuzla beraber sizlerede...:KK16::KK16::KK16::KK16:

dualarına AMİNNNNNNNNNNNNN HATTA ECMAİNNNNNNNNNNNNNNNNNN diyorummmm....

doğumu böylesine tarif ettin ya helal olsun sana :)En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

nutellalı bezlerle musmutlu olun emi :KK70:

Evet benim de hoşuma gitti :KK66: benim bir cd m var onda 3 ayrı hocanın hatmi var ordan dinlemeyi düşünüyorum ben de inşallah :KK66:
:KK66: evet açıyom ben ceptelfndan bazen uykuya bile dalmış oluyorum dinlerkennn

dün eşime dedim alallımmmı diyeee aptallaşma diye bir azarladıııı o sesii kulağa getirene dek birsürü radyasyon
frekans vardır vs... abuk sabuk şeyler çıkarma gökçeeeeeeee diyeee sinirlendiii... tabi bu siniriinn acısını acaip çıkardım amaaa olsunnn uffff şu kalp atışını bir duyaydık

elvan bacım maaşallah zamannn nede geçiyormuşşşş haftanı duyunca maaşallahh...

snowflakan bacım sen nasılsın evet pek girmez oldun bizi unutmaaa:KK19::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bende olmustu ya canim yanilmiyosam 15 haftama kadar surmustu ara ara. Progestana devam ettim ben doktorum birak demisti ama kutumda zaten bi paket kalmisti ve ben lekelenmem varken birakamadim devam ettim. Ama bendeki sorun baska o pihtidan dolayi yasamisim kanamalari. Mutlaka istirahat et ve doktoruna danis eger progestana drvam etmende bi sakinca yoksa devam et ve mumkunse muayene etsin seni. Ama bahsettigin cok acik lekelenmeler korkma bence. haber ver bizede Allahim senide bebeginide korusun ins cnm

Canım benim bence progestana devam et birkaç gün daha eğer muayene olma gibi bi şansın varsa da git bi baksın Dr kötü bişey değildir korkma yatıyorsan sorun yok zaten öyle bişey olunca Dr sana progestan kullan yat Dicek :KK66: kendi Dr una ulaşamasan da acile git Dr a durumu anlat bi baksın ultrasonla için rahat etmiş olur :KK66: bir de baktın gün yoğun geçecek sabah iç progestanı ben yol gelecem diye içtim mesela dün :KK66: bir de benim akıntım hiç normal renginde olmadı hamilelik sonrası hep koyu sarı Dr kafana takma demişti heralde bünyeden bünyeye değişiyor :KK66:

elvanım, sessizcem, gökçem Allah razı olsun, cevaplarınız ve rahatlatmalarınız için :KK16:

benim uzun süredir gelmiyordu lekem falan. size bahsettiğim günden sonra koyu kahverengi küçük pıhtılar geldi. korktum bu kez ve hemen aradım çok şükür ki cevap verdi. progestanı içmemi söyledi. bayramdan sonra görüşelim dedi :) konuşunca rahatladım. zaten ilk haptan sonra da leke gitti hamdolsun şimdi normale döndü.

leke gelmeye başladığında hemen yatmaya başladım zaten sessizce. sağolsun docam nerdeyse hiç kaldırmadı ayağa. ete falan dokunamadım zaten gökçe. sadece kıymaları, parçalanmış etleri falan kullanacağım kadar poşetledim ama ayakta durmak bile o bel ağrısından dolayı çok zorluyordu. şimdi iyiyim hamdolsun.

normal akıntıysa sorun etme zaten gökçe benim de normalde bazen sarımsı akıntım geliyordu. ama bahsettiğim akıntının ya da lekenin rengi daha öncekilerden farklıydı o yüzden endişelendim. panik yapma ama sen yine de rengini ve durumunu dr a anlat.
kalp atışları 6 haftadan sonra duyulmaya başlar bacım ama bazen sonraki haftalarda duyulduğu da oluyor. sen sakın stress yapma. dr sana ne zaman gel dediyse sabret o zaman git bence.

alttan bakma konusunda seladan izahat almış biri olarak :) söylüyorum. ilkinde bana da alttan bakılmıştı o zaman ben de kaygılanmıştım. burda yazmıştım ve sağolsun sela "bana sürekli alttan bakıldı hiç bir sakıncası yok demişti " ki yanılmıyorsam 12. haftaya kadar demişti. inşaallah kendi de yazar. sen içini ferah tutmaya çalış., bak ya araştırdığı şeylere :))) sen hepimizden pimpirikli çıktın :)))

tebrik ederim canım darısı bizim başımıza...
bende çok korkuyorum normal doğumdan biraz anlatırmısın

X