Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

gunaydın kızlar reglıme 1 gun var sabh dayanamyıp test yaptım 2.çizgı sılık cıktı,gölgede bıle bellı oluyo hafıfce,:18:öyle dıyeyım,acaba varmı bıseyler,tekrar tekrar bakıp duruyorum yanlışmı goruyorum dıye ama görüyorum sonucta,insan gebelık testını askım dıye severmi:KK1:
çok sevındım ama varla yok arası bı duygudayım,yarın tekrarlıcm testı ,insallah daha cok belırgınlesir

Canım yine de umutlanma ama ben de dayanamayıp olmam gereken adet günümde yapmıştım. 2. çizgi çok silik çıkmıştı sonra doğru kan tahliline koşmuştum :KK1::KK1::KK1:HADİ HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ..

Canım yine de umutlanma ama ben de dayanamayıp olmam gereken adet günümde yapmıştım. 2. çizgi çok silik çıkmıştı sonra doğru kan tahliline koşmuştum :KK1::KK1::KK1:HADİ HAYIRLI HABERLERİNİ BEKLİYORUZ..

tesekrler canm insallah vardr,reglı gunum yarın. bı testte yarın yaparım duruma gore pazartesı kan tahlılıne gıderım artık,dr.dan duyana kadar emın olamam zaten ınsan doya doya sevınemıyor bıle......vajılıyken sırf test nasıl bısey,nasıl yapılıyor dıye meraktan alıp evde gelıp yapardım,su halıme bınlerce sukrolsun,bunları yasamak bıle buyuk mutluluk,:KK49::KK49::KK49::KK49:

güzelm bende yeneli bir ay oldu senin gibi...az kalmş regl gününe inş olmazsın bebişin gelmiştir...bende bu ay denedim ama bilmiyorm..benimde bat 20 ağusts...değişikliler oldu mu sende kasıkta batma mide bulantısı göğüste koyulaşma ve şişme felan...ne bileyim hamile kalanlarde böle oluyormş ama herkes bir değil tabi ama genelde böle..bende bunlrın hiç biri yok daha çok erken ama ilk aydn çok zor benim için..inş sen hamilesndr...

bellı olmaz canım tutar belkı bılemezsınkı,senın bata baya varmış,canm hamılemıyım tam bılmıyorum ama sol kasıgımda hala batma var,pıt pıt atıyo orda bısey,1 hafta oncede goguslerım acıdı ozellıkle dokununca cok acıyodu,şimdı acımıyolar,1-2 kere bas donmesı yasadım bu kadar bunlrın bazılrını psıkoljıkmı yasadım onuda bılmıyorum,hala reglı belırtısı yok,normlde 2 gun onceden kahverengı lekelnme oluyodu bende sonra adet oluyodum,suana kadar lekelnmede yok,beklıyorum aman olmasın zaten....insallah senınde vardr canım,yumurtlma gunun gectımı bılmıyorum ama bız cok sık ilişkıye gırdık gunasırı ,gunasırı deneyebılırsınz canm

güzelm bende yeneli bir ay oldu senin gibi...az kalmş regl gününe inş olmazsın bebişin gelmiştir...bende bu ay denedim ama bilmiyorm..benimde bat 20 ağusts...değişikliler oldu mu sende kasıkta batma mide bulantısı göğüste koyulaşma ve şişme felan...ne bileyim hamile kalanlarde böle oluyormş ama herkes bir değil tabi ama genelde böle..bende bunlrın hiç biri yok daha çok erken ama ilk aydn çok zor benim için..inş sen hamilesndr...

bellı olmaz canım tutar belkı bılemezsınkı,senın bata baya varmış,canm hamılemıyım tam bılmıyorum ama sol kasıgımda hala batma var,pıt pıt atıyo orda bısey,1 hafta oncede goguslerım acıdı ozellıkle dokununca cok acıyodu,şimdı acımıyolar,1-2 kere bas donmesı yasadım bu kadar bunlrın bazılrını psıkoljıkmı yasadım onuda bılmıyorum,hala reglı belırtısı yok,normlde 2 gun onceden kahverengı lekelnme oluyodu bende sonra adet oluyodum,suana kadar lekelnmede yok,beklıyorum aman olmasın zaten....insallah senınde vardr canım,yumurtlma gunun gectımı bılmıyorum ama bız cok sık ilişkıye gırdık gunasırı ,gunasırı deneyebılırsınz canm

yani aslında şu an gebelik oluşsa da adetin gecikinceye kadar bebek hücre boyutunda olduğu için etkilenmiyormuş. Ben yine de hamileyim gibi dikkat edicem diyorsanız MAJEZİK YASAK hamilelikte. Altını çizmek isterim.

evet canm bılıyrum,içme dıyorum bende

kimse yok bu topikte yawwwww... ovulasyon testi kullanan var mı yumurtlama günlrinizi nasıl hesaplıysnz buradaki sitedn mi? aktif olun yaww....hamile kalan var mı ???

canım ben ovulasyon testı kullandım cıft cıfgı cıkan gunlerdeılıskıde oldu ama nasıp degılmıs hamıle kalamdım....bence daha cok strese sokuyo o testler

arkadaşım sonuç gayet iyi büyük ihtimal çok yeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

ay cok heycanli, topikte :KK49: haberleri almaya basliyoruz yavas yavas.

ovulasyon testine bagli olarak iliskiye girenler erkek bebek sahibi olma ihtimaliniz vajendeki ph seviyesinden bagimsiz olarak daha yüksek, :KK53: y kromozonu tasiyan spermler daha hizli, ve var olan yumurtaya önden önden gidiyor.

öncesinden girenlerde de kiz bebek... gerci bu noktada acidik ph derecesi önemli bir faktör. alkalin agirlikliysa x kromozonu tasiyan spermler cok uzun süre yasayamiyor. y'ler alkalinde uzun ömürlü, xler asidikte.

gunaydın kızlar,bugun reglı gunum,sabah yıne test yaptım hemen 2. cızgı belırdı,dune gore daha koyu cıktı,sanırım hamıleyım,yavas yavs emın olmaya basladım,çooook guzel bı duygu orda 2 cızgı gormek,ısteyen herkesın tutsun ınsallah bu ay.pazartsı doktra gıtcez reglı olmassam,karnımı oksayıp duruyorum:KK49:cokta heveslenmıyeyım dıyorum ama farklı marka testlerde hep 2.çizgı cıkıyor,umarım guzel sonuç alırız hepimiz.....:emir_bebek:

gunaydın kızlar,bugun reglı gunum,sabah yıne test yaptım hemen 2. cızgı belırdı,dune gore daha koyu cıktı,sanırım hamıleyım,yavas yavs emın olmaya basladım,çooook guzel bı duygu orda 2 cızgı gormek,ısteyen herkesın tutsun ınsallah bu ay.pazartsı doktra gıtcez reglı olmassam,karnımı oksayıp duruyorum:KK49:cokta heveslenmıyeyım dıyorum ama farklı marka testlerde hep 2.çizgı cıkıyor,umarım guzel sonuç alırız hepimiz.....:emir_bebek:

canım hayırlı olsun Allah zamanı gelince bizlere de nasip etsin sağlıklı sıhhatli bebişlerrr :KK8::KK8::KK8::KK8::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:su an gıtsen aslnda özel hastahaneler 45 dk ıcınde sonuc verıyor cıkar muhtemelen dıye dusunuyorum cızgı belırdıyse

:nazar:COK SEVINDIM CANIM GOZUN AYDIN DARISI BIZE INSALLAH

10 AYDIR DENIYORDUN DIMI YANLIS HATIRLAMADIM?

Günaydın kızlarr

Hanzadem senin gidişat belli gibi :KK49: hadi inş. öyledir ama pazartesi gününe daha çok var nasıl bekliceksin ben olsam duramazdım walla bu arada sabah kalktım çamaşırımda kahverengi bi leke benim surat düştü tabi ama henüz devamı yok bekliyom Allah hepimize hayırlısını versin bu arada o leke orucumu bozar mı ???

canım hayırlı olsun Allah zamanı gelince bizlere de nasip etsin sağlıklı sıhhatli bebişlerrr :KK8::KK8::KK8::KK8::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:su an gıtsen aslnda özel hastahaneler 45 dk ıcınde sonuc verıyor cıkar muhtemelen dıye dusunuyorum cızgı belırdıyse

tesekr edrım canım ınsallah en kısa zamanda göbişlerınız dolsun,çift cızgı goresınız:KK24:canm benm bulundgum yerde özel yada devlt hastansı yok,saglık ocgıda 2 gun sonra test sonucunu verıyo,her durumda pzt.kaldık.kucuk bı ılce burası.esım bugun calışıyo pazrtsı calışmıyo o yuzden pzt.gıtcez hem reglı gelırmı gelmezmı onada baglı,artık gelmez herhlde ama sabhtan berı kaldım wc de,korkuyorum gelır dıye:18:

hayırlı olsun canım. 2. çizgi silik de çıksa hamilesin diyo hemşireler.. silik çıkması hamileliğin çok yeni olduğunu gösteriyomuş.. Allah tamamına erdirsin.. hele bir de 10 aydır deniyorsan çok daha sevndim.. Allah herkese aratmadan versin inşallah..

:nazar:COK SEVINDIM CANIM GOZUN AYDIN DARISI BIZE INSALLAH

10 AYDIR DENIYORDUN DIMI YANLIS HATIRLAMADIM?

yok canım ben vajıyı yenelı daha 1 ay oldu,bu bızım halıyle bebış için ılk ayımız,ins.tutmustur,ins.canım darısı hepinizin basına,bu ay benm tutmussa guzel bı bayram hedıyesı olcak tum aıleye ban.Allah ım ınsallah vardr.dıs gebelık faln degıldır:18:

X