Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ben de aynı durumdayım.muayene yüzünden eski halime geri dönmekten korkuyorum. Tam olarak bi atlatsaydık. egzersiz fayda edermi acaba.

gunaydın kızlar reglıme 1 gun var sabh dayanamyıp test yaptım 2.çizgı sılık cıktı,gölgede bıle bellı oluyo hafıfce,:18:öyle dıyeyım,acaba varmı bıseyler,tekrar tekrar bakıp duruyorum yanlışmı goruyorum dıye ama görüyorum sonucta,insan gebelık testını askım dıye severmi
çok sevındım ama varla yok arası bı duygudayım,yarın tekrarlıcm testı ,insallah daha cok belırgınlesir

hadi hayırlısı :13:

kızlar vitaminler bende kilo yaptı, iştahım açıldı resmen, birde hamile kalamazsam bu kilolarla iyice depresyona girerim .

Hayırlısı canım inş bebiş vardır benimde bugün regl olmam gerekiyo ama benim bazen gecikiyo test yapsam bişey varsa belli olur mu acaba bi taraftanda korkuyorum en iyisi biraz daha beklemek galiba

canım umutlandırmak istemem ama benimde ikinci çizgi silik çıkmıştı ve kanda baktırmıştım hamileydim çok yeni olduğu için silik çıkmıştı inş hakkında hayırlısı olsun bildir ehmen bize

Hayırlısı canım inş bebiş vardır benimde bugün regl olmam gerekiyo ama benim bazen gecikiyo test yapsam bişey varsa belli olur mu acaba bi taraftanda korkuyorum en iyisi biraz daha beklemek galiba
kızlar gecikmesini bekleyin ben 28 günde bir oluyordum 30.gün geldiğinde yani 2 gün geciktiğinde test yaptım

Yaa kızlar benim migrenim var ve iki gündür başağrısı çekiyorum dayanmaya çalışıyorum ama ilaç almayınca acillik oluyorum bazen ondan da korkuyorum .Sizce ağrı kesicilerin eğer hamileysem kötü bi etkisi olur mu ? Hamile arkadaşlarıma sormuştum onlar bu durumda doktor parol fln veriyo bişey olmaz dediler ama tedirgin oluyo tabi insan bi bilgisi olan var mı ?

herkese meraba herkesin dilekleri duaları kabul olsun inşallah bugünlerdeee hiççç iştahım yok hem çok açım hem hiç bişe yemek istemiyorum su bile zor içiyorum bizimkisi nazlı çıktı accık

insallah canm ama kan testınde gormeden emın olamıcam bende,o yuzden sabhkı heycnımı bıraz dındrdım.hakkımzda hayrlısı olsun canm

sagol cnm ınsallah..belkı senınde vardr ıns.reglın gelmez,ben 3 gecedr ruyamda pozıtıf test goruyorum,bu sabh dayanamdım artık yoksada umutlnmam dedım en azından ama 5 dakka oldu olmadı 2.çizgı hafıfce belırdı,benmde yarın gunum ınsallah olmam yaa sılık cizgı gorupte kanda negatf cıkanlarda oluyomuş,ne kötu bır psıklojı olur yarabbım duy hepimizi,gelsın bebışler

canm mumkunse içmemeye calış,özellıkle majezık doz olrak daha yogun,parolda olsa içme bence

güzelm bende yeneli bir ay oldu senin gibi...az kalmş regl gününe inş olmazsın bebişin gelmiştir...bende bu ay denedim ama bilmiyorm..benimde bat 20 ağusts...değişikliler oldu mu sende kasıkta batma mide bulantısı göğüste koyulaşma ve şişme felan...ne bileyim hamile kalanlarde böle oluyormş ama herkes bir değil tabi ama genelde böle..bende bunlrın hiç biri yok daha çok erken ama ilk aydn çok zor benim için..inş sen hamilesndr...

kimse yok bu topikte yawwwww... ovulasyon testi kullanan var mı yumurtlama günlrinizi nasıl hesaplıysnz buradaki sitedn mi? aktif olun yaww....hamile kalan var mı ???

majezik, apranax, dolorex gibi ağrı kesiciler yask canım. Parol, vermidon vs. öneriliyor. En çok minoseti öneriyor doktorlar. (yani parasetemol içeren ilaçlar serbest).
Bende de var migren malesef, özellikle adetim yaklaşınca oluyor, sanırım progesteron hormonu düşünce yapıyormuş bu ağrıyı.

Son düzenleme:
canm mumkunse içmemeye calış,özellıkle majezık doz olrak daha yogun,parolda olsa içme bence
yani aslında şu an gebelik oluşsa da adetin gecikinceye kadar bebek hücre boyutunda olduğu için etkilenmiyormuş. Ben yine de hamileyim gibi dikkat edicem diyorsanız MAJEZİK YASAK hamilelikte. Altını çizmek isterim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…