Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ALLAHIMMMMMMMM yanındaymışım gibi oldum inannn.... çok çok sevindim....

telefonlar susmasın mutluluğun durmasın emi.....

katlanarak artsın 6 yıl vajililiğin feci güzel meyvesiiiiiiiii rabbim sapa sağlam kucağna almanı nasip etsin...
sizin gibi ailelere versin allahım çocuğu isteyen herkese versin
ama cidden yıllarca emek harcayan eşine sadık bağlı ve birsürü badereler atlatan vaji illetine yılmadan devam eden evliliklere daha başka versin rabbim ,bebişi....

benim eşimede dediğin gibi aminnnnnnnn inşallah duaların bize yetişecektir bacım inşallah

amin gökçeeeeeeem amiinnn. iyiki tanımışım sizleri iyi ki güzel yüreekli kardeşim benim

canımmm çok sevindimm senin adınaaa.Allahım analı babalı büyütür inşallahhh.Darısı bizim başımıza inşallah.

tebrikler!! yuppi saglikla kucagina alirsin insallah. hiiii ben de 6+ sene sonra kurtulmustum, hamile olursam bosa demiyorum huni takip dolasirim hehe. cok sevindim. saglikli 9 aylar olsun efeeem.

merhaba arkadaşlar, bende 2,5 yıl vajinusmustum, yendik çok şükür ve bizde artık bir bebek istiyoruz ,Allahım en kısa zamanda herkese nasip etsin inşallahhhh,

Örtmenimmmmm prensesimiz nasıl sen nasılsın özledimmm

ikimiz de iyiyiz kuzucuk, büyüyoruz habire. karnım baya şişti ben de özledim, bu aralar hiç gözükmüyorsun. ben yorgunluktan sızmadıkça buraya her gün bakmaya çalışıyorum. hsg yi anestezi olmadan çektirdiğini sanıyordum gerçekten. iyi çıktığını duyunca gerisini deşmedim sanırım ablanızı dinlemiyorsunuz hiç, size cehalet mutluluktur diye kaç kez söyledim elvan öteki topiklerden bahsetmişti, biraz da ondan bakmıyorum anne topiklerine. o kadar çok gereksiz endişelenip çevresini de geren insan var ki!!! ben de çabuk etkilenen bir insanım, birisi evham yapsa hemen kaparım. o yüzden fazla didiklemeden, stressiz bir gebelik geçirmeye çalışıyorum. sadece doktorumun dediklerini ciddiye alıyorum, herkese de bunu tavsiye ederim. çünkü herkesin hamileliği gerçekten kendine özel, dna' mız gibi, tek ve biricik. konu ne olursa olsun, fazla irdelemeyin kızlar.

evet mis gibi kokuyor, gittim, gördüm, test ettim kızımız da pek tatlı maşallah allah sana da nasip etsin, istediğin zamanda

ayy 6 seneden sonra yazmışsın, gözlerim dolduuu çok sevindim, hem kurtulmana hem bebeğine. allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin. bence doktora git, kese rahimde oluşmuş mu baksınlar. arkadaşın belki kese gözükmez diye gitme demiştir. vajinal ultrason yaptırırsan gözükür. çok sevindim ve duygulandım gerçekten dilerim sağlıklı, az bulantılı, kolay bir gebelik geçirirsin.

hopeforummm benimm canımmmmmmmmmm:))))özelsin sen bunu biliyosun zaten çokkkkkkkkkkkk ama çokkkkkkkkkkkkkkk sevindim bi çığlık atasım gelmedi değil haniRabbim inşaallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kuzağına almayı ,bebişim kucağımda şimdi kızlar ve yine ağlıyorum mutluluktan diye de yazmayı nasip etsin(tabi sadece mutluluk için aksın damlalar)))geride kalan yılların acısını çıkaracak kadar mutlu bi aile olun inşaallah:)))))

hepeforcumm senıı cooooooooooooook tebrık ederım canım bu guzlelllll haberın ıcın cookkk sewındıımm yaa sımdıde ben guzell bı haber werıyorum hepinize artık oldu kızlaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr yennnnnnndııııııııııııımmmmmmmmmmmmmm bıtııııııııııııııı coooooooooooooook suuuuuuuuuuuuukurrrrrrrrrrrrrr allaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhh hepinizden razı olsunnnnnnn yadım edenler etmeynler destekk olanlarrrr :) sımdı yarın actıgımda hepinizinnnnn elinde halayy mendilimi gormekk istiyorum yazımı kımler okuyosadea :26

besteeee yasemiinnn elmaasss ismini unutugm kızmasın lutfenn cooooooooooooook tesekurrr ederimm ccccoooooooooooooooookkkkk mutuyum yaaaaaa yarın beklıyorum sızı halay mendileriniziiiiiii :)
:)

ahanda aldım elime mendilimii haydeeeee
Rabbim başka dert vermesinnn...tebrik ederim canımm

halayım uzun olsunnn hazır mendilim elimde hopeforummm halayım senin içinde gelsinnn balımmm hızımı alamadımmm

ahanda aldım elime mendilimii haydeeeee
Rabbim başka dert vermesinnn...tebrik ederim canımm

halayım uzun olsunnn hazır mendilim elimde hopeforummm halayım senin içinde gelsinnn balımmm hızımı alamadımmm

saol canım benimm yanımda oldugn ıcın tesekur ederim

selamlar esesli ecrincim nasılsın bacım inşallah iyisindir....

görüşemez olduk

besteeee yasemiinnn elmaasss ismini unutugm kızmasın lutfenn cooooooooooooook tesekurrr ederimm ccccoooooooooooooooookkkkk mutuyum yaaaaaa yarın beklıyorum sızı halay mendileriniziiiiiii :)
heyyyyyyyyyy berns harika bacım

canım tekrar hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin

canım tebrik ederim seni diğer topiğe heyecandan yazmayı unuttun yada topicleri karıştırdın burdan duyduk yendiğini halaylar sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…