Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Canim Allah razi olsun, rahatladim biraz. yazicaktim sana ozelden ama firsatim olmadi, sen benden once davrandin sagolasin , peki kamerali boru gibi biseyle bakiyorlarmis tuplere en cok ondan urktum, dogrumu bu? Trye yilbasinda gelmeyi dusunuyoruz o vakte kadar bekletemem. burdada brukselde gittigim Turk doktoru yazdi bana rahim filmini, cektir sonuclarini getir dedi, burdaki hastaneden randevu almaya gittim bana bunu cektrirken jinekologununda yaninda olmasi gerektigi soylediler. jinkologuma sordum oda bu bizimle alakasiz bi tedavi, ya benim tedavimi secersin, gerek gorursem cektiririz rahim filmi yada o doktoru secersin onu getirtirirsin rahim filmi icin, ben kalkip brukselden adami nasil getirtim. aman ya hayirlisi olsun ins napacagimi sasirdim. bu ayin 20 sinde kendi jinekologumda randevum var bakalim ne dicek.

Son düzenleme:
yazını okurken cok duygulandım ne güzel di mi bir de bizim gibi vajınusmus gibi bir sınvdaN çıkınca o duygu cok daha kıymetlı çok daha önemli ...Allah yavrunun acısını göstermesin size bağışlasın onu :) mis gibi kokuyordur şimdi evin...Allah isteyen herkese hayırlı zamanda nasip etsin bu duyguyu kendine ve bebişe dikkat et :) öpüyorum sizi

GÜLSEVDAM teşekkürler Allah bir nefeste kurtarsın seni kucagına almayı nasip etsin ne kadar uğraşmıssın bildiklerini bizimle paylaşmak için..Teşekkür ederiz

kızlaaaaar, elvaaaan, galiba hamileyim haber vermeden duramadım. burda hep birlikte nasıl sevindiğimizi, birbirimizin derdine derman olmaya çalıştığımız günleri biliyorum. her soruma cevap verdiniz hemen sahip çıktınız... bir çoğunuzla sadece burada tanıştık... o yüzden daha kendim görememiş bile olsam paylaşmak istedim...
dün kan testi yaptırdım buugun netten tahlil sonuçlarına baktım bhcg 65.8 çıktı dr u aradım pozitif dedi yarın nasip olursa dr a gitcem. (gerçi ece hemen gitme demiş ama:44:) sabahtan beri ne gözyaşım durdu ne heyecanım. sevinmen lazım neden bu kadar ağlıyorsun diyor. bilmiyorlarki 6 sene vajinusmus çektikten sonra Allah ım kurtulmayı nasip etti çok şükür ve şimdi de bi bebek lütfetti... ben nasıl tutayım kendimi... Allah ıma binlerce kez şükürler olsun isteyen herkese nasip etsin inşaallah... sizlerden de dua bekliyoruz teyzeleri :))))

hayırlı olsun canım ben sabah anlamıstım sen demeden rabbim sağ salim kucagına aldıgın günleride göstersin inşallah sen ne zaman yenmiştin vajiyi sanırım benden sonraydı ben kasımda yenmiştim ama benim hala kasılmalarım devam ediyo nerdeyse 3 aydır adetim gecikiyo ama bebiş yok bu ayda yine öyle neyse hayırlısı artıkın ne zamn olursa

6 sene mi gerçekten çok sevndm özellikle 6 sene deyince ... Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. dualarım seninle..

CANIMMM, hayırlı uğurlu olsun. Çok sevindim

canım Allah razı olsun :)) amin inşaallah hayırlısıyla birlikte inşaallah. evet hazal sen benden önce yenmiştin hatırlıyorum o günü :)) ben 23 aralıkta yendim binlerce kez şükürler olsun
bazen ben de de oluyordu ama kendimi bırakmayı ögrendiğimde olmaz oldu zamanla düzelir canım... hayırlısıyla o da olur bak bana, meryem suresini oku hergün aksatmadan, 12-14 ve 16 günlerde ilişkiye girmeye çalış ilişkiden sonra hemen kalkma belinin altına yastık koy ayaklarını en az yarım saat havada tut, sonra da sağ tarafına dön ve yat ben bu ay ilk kez öyle yaptım tesadüf müdür bilmem ama oldu çok şükür

6 sene mi gerçekten çok sevndm özellikle 6 sene deyince ... Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. dualarım seninle..

evet sessizcem tam 6 sene... binlerce şükür şimdiki halime

kemreeeeeem çok teşekkür ederim canıııımmm

Merhaba Arkadaşlar, Nasılsınız? Sizlerle doğum hikayemi paylaşmak istedim

Doktorum 14 Şubata gün vermişti en son ama benim 9 Şubattan itibaren doğum sancılarım artmaya başlamıştı. 11 Şubatta kontrole diye gittim doğum yapıp geldim :) Genel anestezi oldum. 2 ayrı doktorun down sendromlu olabilir demesi yüzünden zaten hamileliğim hep kederli geçmişti. Eşime eğer öyleyse bana hemen söyleme alıştıra alıştıra söyleyin demiştim. Anestezi verilene kadar ağladım. Sonra herşey birden bire kapandı. Gözlerimi açtığımda bebeği almışlardı. Önceki epidural idi bu bana çok farklı geldi. Ameliyathaneden çıkarken konuşamıyordum eşimin gözlerinin içine baktım bebek gerçekten öyle mi diye...Bebek sağlıklıydı, Allahım inanamıyorum sağlıklı bir erkek bebek ağırlığı 3 470, boyu da 50 cm idi. Şimdi 22 günlük olduk bile... 8 senelik vajili yıllardan sonra normal yollardan hamile kalıp bebeği çok şükür kucağıma aldım. Bu arada ismi Mehmet Akif..Artık 2 erkek çocuğu annesiyim..

Allahım herkese sağlıklı, hayırlı bir çocuk nasip eder herkese...

Son düzenleme:

canım gözünüz aydın olsun inşallah bi gün bizde doğum hikayelerimiz yazarız allahım analı babalı büyütsün inşallah vatana milletey hayırlı bi evlat olsun

inşallah sabrediyorumda hani erkenden olsa çokda erken değil geldik 30 aaa

bakayım üstelemiyorum artık

yaş 28 olcak ama diyomki hani bir denesek oluyor mu olmuyormu derken ancakkkk 30da olur adam denemiyor ufffffffff

gülsevdammmmmmm harikasınnnnnnnnn hayatımdaki özel insanlardan biri....
sanal ortamın yalan olmayan şahsı muhteremiiiiiiii allahım razı olsun hemen çıktı alıp dosyalıyorum ayyyyyyy çok çok sağol bacım.... rabbim bir çırpıda bebişini doğmanı nasip ede inşlh ve çok sağlıklı olasınız inşallahhh
canım emeğine saglık üşenmeden yazmmışsın
o harikadırrrrrrrrrr az yakasına yapışmadım ayarlıyım yazcam diyorduuuu bak dedim mayısda doğcan unutursun bizi unutmadan yaz oda sözünü tuttu çok sağolsunnnnnnnnnn ...

allah razı olsun bacımmmmmmmm

seni hiç unutmayacağım....

canım gözünüz aydın olsun inşallah bi gün bizde doğum hikayelerimiz yazarız allahım analı babalı büyütsün inşallah vatana milletey hayırlı bi evlat olsun
Canım çok teşekkür ederim... İnşallah Allahım isteyen herkese nasip eder bu duyguyu

harikaaaaaaaaaaaaaaaaaa harikaaaaaaaaaa

allaha şükürrrrr hopeforcummmmm ayyyyyyyyyyy valla sarılıp ağlayasım geldiiiiii acaip mutlu oldum desene sizin evde neler olyordurrrrr allaha şükür rabbim sapa sağlam kucağna almay nasip ede bacımmmmmmmmmm.... ayyyyyyyyyy

bacııııııııııııııııııııım bacııııııııııııııııııııııııııııııım Allah razı olsun dualarına taaaa içten amiiiiiiiiiiiiiiiiin sabahtan beri aglamaktan gözlerim ağrıyor :)) keşke yanımda olsaydın da boynuna sarılıp ağlasaydım bacım, docam işte annemler memlekette... yalnızdım tel hiç susmadı ama :)
hala inanamıyorum göökçeee Allah ım docanın içine çocuk isteği versin tez zamanda isteyen herkese tattırsın bu duyguyu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…