Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

gökçem hopeforden haberim var ama karamsarı bilmiyodum...onada çok sevindimmm ohhh valla patır patır vajililer hamişşşş:))))darısı isteyen herkese size bize hepimize inşaallah:))))

gökçem hopeforden haberim var ama karamsarı bilmiyodum...onada çok sevindimmm ohhh valla patır patır vajililer hamişşşş:))))darısı isteyen herkese size bize hepimize inşaallah:))))

inş cnm herkese versin rabbimm hamişleride maşşallah diyelim

canım mesajını okuyunca içim gitti
annem hep kendınden daha zor durumda olana bak halıne sukret der..
bak ben kac yıllık evlılık uzerıne hamıleyım bugun bı komsu gordu cocugum olmuyor sanıyormus
hamıleyım dıye nasıl sevındı dıyemıyorsunku 5 yıldır vajınusmusdum kısır degıl her duyan aa okadar yıl olmuyordu
dıye sevınıyor bu benı nasıl uzuyor .. sen daha yolun basındasın canım inşallah sana ve tum ısteyenlere Rabbım aratmadan hayırlı vakıtte versın

canım senı okadar ıyı anlıyorumkı cok sevındım Rabbım saglıkla kucagına almanı nasıp etsın
kolay huzurlu sakın bır gebelık geçir inşallah

canımmm çok sevindimm senin adınaaa.Allahım analı babalı büyütür inşallahhh.Darısı bizim başımıza inşallah.

tebrikler!! yuppi saglikla kucagina alirsin insallah. hiiii ben de 6+ sene sonra kurtulmustum, hamile olursam bosa demiyorum huni takip dolasirim hehe. cok sevindim. saglikli 9 aylar olsun efeeem.

canım tekrar hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin

canım senı okadar ıyı anlıyorumkı cok sevındım Rabbım saglıkla kucagına almanı nasıp etsın
kolay huzurlu sakın bır gebelık geçir inşallah

arkadaşlarım hepinize çok ama çoook teşekkür ederim, her zaman desteklerinizi yanımda hissettim her zaman dualarımda olacaksınız... dualarınıza dileklerinize taaaaa içerden en derinden amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin hepinizden Allah razı olsun... Allah ım isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla birlikte inşaallah ve hepimizinkini tamamına erdirsin inşaallah...

bu arada gülsevdam yazdıklarına bu kadar çabuk ihtiyacım olacağını hiç tahmin etmemiştim biyere not ediyim lazım olur demiştim... tekrar ellerine, yüreğine sağlık canım

canlarım günaydın ben dün işten eve gidince lavaboya girdim adet oldum yani lavaboda iç çamasırımda felan bişey yoktu neyse aradan biraz zaman sonra ped koydum sabah kalktım normalde pet afedersiniz ama dolu oluyodu o kadar olmasada dolu gibiydi ama sabah kalktıgımda kan da denmez az bişey gelmiş neyse sabah lavaboya gittim gene bişey yok kalkarken az bişe düştü ama pembe gibi nedendir aceba

kızlar ya benimde belim çok agrıyo bugünn az bişi pembemsi bişi de geldii bu ay umutlanıyodum şşimdi adetmi olucm die korkuyorum yüzüm sivilcelendi çirkinleştii off yaa ama dikkatimi çekti çamaşırımda uzayan akıntı var adet olacagım zaman akıntım olmazdı bu uzayan akıntı ne anlama geliyodu yardım edin

yerleşme lekesi falan olabilirmiki bi test yap bakalım adet olacağın zaman uzayan akıntı olmaz ama hamilelik var ise olur??? test yap içimiz rahat etsin

yerleşme lekesi falan olabilirmiki bi test yap bakalım adet olacağın zaman uzayan akıntı olmaz ama hamilelik var ise olur??? test yap içimiz rahat etsin
cnm yapsam çıkarmıki iki gün önce yaptım negatif çıktı zaten erkendi de ölesine yapmıştım o yzden bekleyim biraz diyorumm feci belim de agrıyoo inş adet olmam yaa

masumsu dünde bende öle seylşer oldu lavaboya gittiğimde resmne kandı yani ped koydum bişey yok az bişe gelemiş biraz önce lavaboya gittim gee bişey yok anlamadım ki ne oluyo pazartesi tetst yaptım negatif

masumsu dünde bende öle seylşer oldu lavaboya gittiğimde resmne kandı yani ped koydum bişey yok az bişe gelemiş biraz önce lavaboya gittim gee bişey yok anlamadım ki ne oluyo pazartesi tetst yaptım negatif

benimde 2 gün geçikti testlerde negatif:))) mevsim değişimi ya etkileniyoruzda bizde şaşkın ördekler gibi hamilemiyim deyip panik mi oluyoruz ki hehehe:)))

AMİN BACIMMMM RABBİM EN YAKIN ZAMANDA HAYIRLISIYLA SANA YENİDEN VERSİN:):):)
karamsar da hamiş yaaaa

canım benimde öyle olmuştu 1 hafta falan bekle evde test yap hatta sağlık ocağında kan testi yaptır bence,yerleşme kanaması olabilir,gelen kan kahverengi gibimiydi normal adet kanından farklı olarak?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…