Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canımmm çok doğru söylüyorsunn.daha yeni sayıılır evliliğimiz amaaaa beni zaten çevremdekiler delii ediyo..sanki herkes hemen bebk yapmalıymışş gibi...sanki olmuyormuş gibi bi hava oluyorrr.bend e düşümüyoruz diyordum ama bu ara sanki herkes hamileee.en yakın arkadaşlarımdan 4 ü hamile düşünsene..gerçi isyan etmek kesinlikle istemiyorum.Allahım herşeyin bi zamanı olduğunu düşünüyorum işte ama napimmm çok da üzülüyorum elimde değil..bi de benim eşim gece çalışıooo ailelerden de uzağızz.galiba kendime takcak bişey arıyorummm

gözünaydın, halaylar sana gelsin o zaman, hobaaaa

canım benım esımde gece calısıyor ve yası benden 12 buyuk bu yuzden evlendıgmden berı yaslanıncamı baba olcak demeler
eltımbenden 6 gun sonra evlendı 2. cıyı dogurdu bende tıkyoktu buyuk kaynım 4.5. cogunu pespese dogurdu
butun yenı evlenenler esımın tarafında hamıle aldı halı ıle bana sureklı laf sokmalara cok agladım cok ahımı aldılar ..
ama senın gıbı evlılıgım ılk baslarında bukadar takmadım son yıllarda 4 5 .senede artık dalga gecmeler zorumagıdıyordu
sımdı 6 yıldır bukuk boynum artık dık .. bı gun sende bunu yasarsın ınsallah

Herkese merhaba,2,5 yıllık evliyim vajinismusu yeneli 1 hafta oldu darısı herkesin başına,inşallah bir bebeğimde olur da insanlar artık çocuk ne zaman düşünüyosunuz diye sormaz....

canımmm konuşmaların okadar iyi geldiki çokk sağol.benim eşimde benden 7 yaş büyük ve 32 oldu..Allah tan kayınvalidem yanımda değil.kayınvalide 16 yaşındayken anne olmuş.ilk zamanlar takılmışta bana.bend edüşünmüyoruz falan dyip geçiştirdim.eşim de vajinismus ken de hepp destek oldu.hiççç bunu takmadı..ama ne bileyim vajinismusu yendikten sonra daha çok isiyorum olsun diyeee.inşallah bende senin gibi mutlu sona ulaşırım canımmm.

inşallah send e bebişini sağlıkla kucağına alır,hayırlı evlatlar yetiştirirsin canımm.inşallah devamı da gelir:)ufaklığa kardeşler de yaparsın canımmm...işte bende buna kızıyorumm milleete neyse bizim yatak odamızdan ..ben anneme falan da bahsetmedim vajinismustan..ki benim annem 27 yaşında anne olmuş..ben daha 25 ama evlendiğimden beri gecikme diye baskı yapıyo...ya diorum iyiki kayınvalidem değilsinn.Allah gelinine sabır versin.puhahahahaa

canım benimde öyle olmuştu 1 hafta falan bekle evde test yap hatta sağlık ocağında kan testi yaptır bence,yerleşme kanaması olabilir,gelen kan kahverengi gibimiydi normal adet kanından farklı olarak?

pazartesi günü yaptım bi gün gecince ama negatif cıktı carsamda akşam gelen normal kırmızıydı ama bu sabah kadar hiç bişey yoksanki hani son gün pembe gibi kahverengi gibi geliyo ya öyle hafta sonu bi dahamı test yapsam aceba gelmezse

Sanırım tamamiyle adet oldum sanırım ama gecen aylara bakarak bu ay yine az ama hayılısı bakalım agrım sızım da yok

Sanırım tamamiyle adet oldum sanırım ama gecen aylara bakarak bu ay yine az ama hayılısı bakalım agrım sızım da yok

hayırlısı olsun sıkma canını akışına bırak, benimde 1 gün geçikti bende başladı şimdide bekleyiş hamile olabileceğime ihtimal vermiyorum çok sıkı çalışma olmadı ama insanın içinde de bi ümit acaba diyo?? test yaptım negatif kaç gün geçikmeyle idrarda belli olur ki? hiç bi belirti bendede yok ara ara kasık krampı oluyo o kadar bu ayda böyleeee geçtii nasip artık...

yo sıkmıyorum canımı ya hayırlısı canım adeti gecikmeden tetstte gözükende var bende sıkı calısma olmamıstı ama dediğin gibi ümit

allahım şükürler olsun vajınusmusu yendim bu sayfaya terfi ettim çok ama çok mutluyum

ama bu sayfadanda terfi edicem hamiş olcam

sanslısın canım esın sana destektı benımkı bırı cocuk sorucak dıye aılesını aramay cekınuyordu
ısyerındekıler bıle asırı baskıcıydı ona oda bu yuzden bana patlıyordu son ıkı yılım kabus hatırlamak ıstemıyorum ..
inşallah canım duamda hep bebek ısteyen kucakları bos bırakma dıye Rabbıme nıyaz edıyorum
ozellıkle dıs etkenlerden dolayı canı acıyanlara ... kımse benım cektıgımı cekmesın

amın sagol canım gercı bana kalsa 2. den sonra fınısh esıme gore 4 hayırlısı ..
benım kendı aılem bılıyordu annem ablalarım ama bırgun olsun bana baskı yapmadılar hep anlayısla yaklastılar
baskı yapan annen olsun canım esım tarafı olunca bısey dıyemıyorsun zor seyler yasıyorsun ..

allahım şükürler olsun vajınusmusu yendim bu sayfaya terfi ettim çok ama çok mutluyum

ama bu sayfadanda terfi edicem hamiş olcam

hosgeldın canım ınsallah bıranonce hamıslıge terfı edersın :)

canım, bebıs de sen de ıyıyımıssınız. bır bakayım dedım nasılsınız dıye. keyfın yerınde maasallah. cok sevındım senı opuyorum ALLAHA emanet olun.

hamıleyken de guclu ve bılınclı hatunsun. senı tebrık edıyorum buarada. yorumunla yıne kendını gostermıssın canım. harıka valla.

dün gece yendim bu hastalığı çok şükür:)
artık geriye iyice alışmak kalıyor ... o da zamanla olacak inş :) ve arkasından da bebek istiyorum. artık bu sayfaya da yazabilirim :)

zealea, çiçekrose, sela sizleri çok seviyorummmmmm:) İYİ Kİ VARSINIZ herşey gönlünüzce olsun. siz olmasanız yapamazdım.

şu anda adını hatırlayamadığım herkese çoooooooooooookkkkkkkkkk teşekkür ederim..en kısa zamanda başarı hikayemi de yazacağım.sanki hala şoktayımm... :):)

tekrarrr tekrarrrrrrrr tebrik ediyorum bacımmmmm en yakın zamanda hamiş haberini alırız inşlh
Evrim bizde biran evvel burada hamiş kalırızzzz inş....
hoşgeldin bacım

kalırız kuzum benim iyi düşün iyi şeyler olsun
bak böyleeee aferinnn

Bu ay hep bekledim sanki hemen olacakmış gibiiii ne bileyim şimdilik yok birdahaki aya olur inşş... Stresten reng de olmasımın bakalım ne olcakkkkk...

olur olur
birde bakmışın beklemediğin bir an süpriz yapar bebiş sanaa...
hayırlısıyla olsun inşlh bacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…