Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

selamlar esesli ecrincim nasılsın bacım inşallah iyisindir.... :KK66:

görüşemez olduk

gökçeemmm gökçeemmm eses e geldim evimdeyim çokşükür sizi özledim giremedim oralarda nete...ben iyiyim canımmbenim sen nasılsınn geçmişlere hiç bakamadım çok sayfalar olmuştu, varmı gelişmeler?
hoşgeldin evinede burayada bacım...

gelişmeler en son karamsar ve hopefor hamile duymuşundur... bizlerde yok bişey....

olucak gibide değil bakalım artık kazaylada olursa olur yoksa en az 7 ay yok

hoşgeldin evinede burayada bacım...

gelişmeler en son karamsar ve hopefor hamile duymuşundur... bizlerde yok bişey....

olucak gibide değil bakalım artık kazaylada olursa olur yoksa en az 7 ay yok

aaa karamsardamı hamile haberim yoktu cok sevidim karamsar da benden sonra yenmişti hatta baya b, ugrastan sonra

gökçem hopeforden haberim var ama karamsarı bilmiyodum...onada çok sevindimmm ohhh valla patır patır vajililer hamişşşş:))))darısı isteyen herkese size bize hepimize inşaallah:))))

gökçem hopeforden haberim var ama karamsarı bilmiyodum...onada çok sevindimmm ohhh valla patır patır vajililer hamişşşş:))))darısı isteyen herkese size bize hepimize inşaallah:))))

inş cnm herkese versin rabbimm hamişleride maşşallah diyelim:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

evet karamsarda hamiş... evet o çok sonra yendi bizlerden ama maşallahhh :KK66: ne denir

amin bacım..

ama yok yok benim olmazzz daha 1 yılaaaa ufffffffff

bizden sonra yenenler hamiş kaldı bi sen bi ben kaldık gökçecimmm.ben bugün adet oldumm.çokk mutsuzum bütün gün okulda sıktım sıktım kendimi.ama eve gelince bayaaa bi ağladım.eşim isyan etme herşeyde var bi hayır diyor amaaa..bilyormusun çevremde okadar hamile varki...bende çok istiyorum..bakalım bu ay ovulasyon testlerine güveniyorumm.zaten bu ay da olmazsa ara vericez.çünkü bu yaz taşınıyoruz..zorr olur diye düşündükk.bakalım bu ay bizim son şansımızz
Nolurr kızlarrrrr dua edin benimm için..

bizden sonra yenenler hamiş kaldı bi sen bi ben kaldık gökçecimmm.ben bugün adet oldumm.çokk mutsuzum bütün gün okulda sıktım sıktım kendimi.ama eve gelince bayaaa bi ağladım.eşim isyan etme herşeyde var bi hayır diyor amaaa..bilyormusun çevremde okadar hamile varki...bende çok istiyorum..bakalım bu ay ovulasyon testlerine güveniyorumm.zaten bu ay da olmazsa ara vericez.çünkü bu yaz taşınıyoruz..zorr olur diye düşündükk.bakalım bu ay bizim son şansımızz

canım mesajını okuyunca içim gitti :KK43:
annem hep kendınden daha zor durumda olana bak halıne sukret der..
bak ben kac yıllık evlılık uzerıne hamıleyım bugun bı komsu gordu cocugum olmuyor sanıyormus
hamıleyım dıye nasıl sevındı dıyemıyorsunku 5 yıldır vajınusmusdum kısır degıl her duyan aa okadar yıl olmuyordu
dıye sevınıyor bu benı nasıl uzuyor .. sen daha yolun basındasın canım inşallah sana ve tum ısteyenlere Rabbım aratmadan hayırlı vakıtte versın :KK19:

kızlaaaaar, elvaaaan, galiba hamileyim :KK52: :KK52: :KK52: haber vermeden duramadım. burda hep birlikte nasıl sevindiğimizi, birbirimizin derdine derman olmaya çalıştığımız günleri biliyorum. her soruma cevap verdiniz hemen sahip çıktınız... bir çoğunuzla sadece burada tanıştık... o yüzden daha kendim görememiş bile olsam paylaşmak istedim...
dün kan testi yaptırdım buugun netten tahlil sonuçlarına baktım bhcg 65.8 çıktı dr u aradım pozitif dedi yarın nasip olursa dr a gitcem. (gerçi ece hemen gitme demiş ama:44:) sabahtan beri ne gözyaşım durdu ne heyecanım. sevinmen lazım neden bu kadar ağlıyorsun diyor. bilmiyorlarki 6 sene vajinusmus çektikten sonra Allah ım kurtulmayı nasip etti çok şükür :KK16: ve şimdi de bi bebek lütfetti... ben nasıl tutayım kendimi... Allah ıma binlerce kez şükürler olsun isteyen herkese nasip etsin inşaallah... sizlerden de dua bekliyoruz teyzeleri :))))

canım senı okadar ıyı anlıyorumkı cok sevındım Rabbım saglıkla kucagına almanı nasıp etsın
kolay huzurlu sakın bır gebelık geçir inşallah :KK19:

canımmm çok sevindimm senin adınaaa.Allahım analı babalı büyütür inşallahhh.Darısı bizim başımıza inşallah.

:KK52::KK52::KK52: tebrikler!! yuppi :nazar::nazar: saglikla kucagina alirsin insallah. hiiii ben de 6+ sene sonra kurtulmustum, hamile olursam bosa demiyorum huni takip dolasirim hehe. cok sevindim. saglikli 9 aylar olsun efeeem.

ayy 6 seneden sonra yazmışsın, gözlerim dolduuu :KK43::KK43::KK43: çok sevindim, hem kurtulmana hem bebeğine. allah sağlıkla kucağına almak nasip etsin. bence doktora git, kese rahimde oluşmuş mu baksınlar. arkadaşın belki kese gözükmez diye gitme demiştir. vajinal ultrason yaptırırsan gözükür. çok sevindim ve duygulandım gerçekten :KK5: dilerim sağlıklı, az bulantılı, kolay bir gebelik geçirirsin. :nazar::nazar::nazar:

hopeforummm benimm canımmmmmmmmmm:))))özelsin sen bunu biliyosun zaten çokkkkkkkkkkkk ama çokkkkkkkkkkkkkkk sevindim bi çığlık atasım gelmedi değil hani:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:Rabbim inşaallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde kuzağına almayı ,bebişim kucağımda şimdi kızlar ve yine ağlıyorum mutluluktan diye de yazmayı nasip etsin(tabi sadece mutluluk için aksın damlalar))):KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:geride kalan yılların acısını çıkaracak kadar mutlu bi aile olun inşaallah:))))):KK42::KK42::KK42::KK42:

canım tekrar hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

canım senı okadar ıyı anlıyorumkı cok sevındım Rabbım saglıkla kucagına almanı nasıp etsın
kolay huzurlu sakın bır gebelık geçir inşallah :KK19:

arkadaşlarım hepinize çok ama çoook teşekkür ederim, her zaman desteklerinizi yanımda hissettim :KK16: :KK16: :KK16: her zaman dualarımda olacaksınız... dualarınıza dileklerinize taaaaa içerden en derinden amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :KK16: hepinizden Allah razı olsun... Allah ım isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla birlikte inşaallah ve hepimizinkini tamamına erdirsin inşaallah...

bu arada gülsevdam yazdıklarına bu kadar çabuk ihtiyacım olacağını hiç tahmin etmemiştim :KK9: biyere not ediyim lazım olur demiştim... tekrar ellerine, yüreğine sağlık canım :KK16::KK16::KK16:

canlarım günaydın ben dün işten eve gidince lavaboya girdim adet oldum yani lavaboda iç çamasırımda felan bişey yoktu neyse aradan biraz zaman sonra ped koydum sabah kalktım normalde pet afedersiniz ama dolu oluyodu o kadar olmasada dolu gibiydi ama sabah kalktıgımda kan da denmez az bişey gelmiş neyse sabah lavaboya gittim gene bişey yok kalkarken az bişe düştü ama pembe gibi nedendir aceba

kızlar ya benimde belim çok agrıyo bugünn az bişi pembemsi bişi de geldii bu ay umutlanıyodum şşimdi adetmi olucm die korkuyorum yüzüm sivilcelendi çirkinleştii off yaa ama dikkatimi çekti çamaşırımda uzayan akıntı var adet olacagım zaman akıntım olmazdı bu uzayan akıntı ne anlama geliyodu yardım edin

kızlar ya benimde belim çok agrıyo bugünn az bişi pembemsi bişi de geldii bu ay umutlanıyodum şşimdi adetmi olucm die korkuyorum yüzüm sivilcelendi çirkinleştii off yaa ama dikkatimi çekti çamaşırımda uzayan akıntı var adet olacagım zaman akıntım olmazdı bu uzayan akıntı ne anlama geliyodu yardım edin

yerleşme lekesi falan olabilirmiki bi test yap bakalım adet olacağın zaman uzayan akıntı olmaz ama hamilelik var ise olur??? test yap içimiz rahat etsin

yerleşme lekesi falan olabilirmiki bi test yap bakalım adet olacağın zaman uzayan akıntı olmaz ama hamilelik var ise olur??? test yap içimiz rahat etsin
cnm yapsam çıkarmıki iki gün önce yaptım negatif çıktı zaten erkendi de ölesine yapmıştım o yzden bekleyim biraz diyorumm feci belim de agrıyoo inş adet olmam yaa:KK50:

masumsu dünde bende öle seylşer oldu lavaboya gittiğimde resmne kandı yani ped koydum bişey yok az bişe gelemiş biraz önce lavaboya gittim gee bişey yok anlamadım ki ne oluyo pazartesi tetst yaptım negatif

masumsu dünde bende öle seylşer oldu lavaboya gittiğimde resmne kandı yani ped koydum bişey yok az bişe gelemiş biraz önce lavaboya gittim gee bişey yok anlamadım ki ne oluyo pazartesi tetst yaptım negatif

benimde 2 gün geçikti testlerde negatif:))) mevsim değişimi ya etkileniyoruzda bizde şaşkın ördekler gibi hamilemiyim deyip panik mi oluyoruz ki hehehe:)))

AMİN BACIMMMM RABBİM EN YAKIN ZAMANDA HAYIRLISIYLA SANA YENİDEN VERSİN:):):)
karamsar da hamiş yaaaa
evet karamsarda hamiş... evet o çok sonra yendi bizlerden ama maşallahhh :KK66: ne denir

pakize bizde haziran sonunda okul bitince yaptırcaz yada önceden yaptırabilirsek evin tadilatlarnı yaptırıp ya ramazan öncesinde yahut ramazan sonrasında taşınacaz.. yeni evin 1 odasını şimdiden doldurmayacam ütü ve çamaşır odası yapıp geleceğe bebek odasına saklayacam:):):):) daha bebek yok don biçiyommmmmm off offf
arkadaşlarım hepinize çok ama çoook teşekkür ederim, her zaman desteklerinizi yanımda hissettim :KK16: :KK16: :KK16: her zaman dualarımda olacaksınız... dualarınıza dileklerinize taaaaa içerden en derinden amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin :KK16: hepinizden Allah razı olsun... Allah ım isteyen herkese nasip etsin hayırlısıyla birlikte inşaallah ve hepimizinkini tamamına erdirsin inşaallah...

bu arada gülsevdam yazdıklarına bu kadar çabuk ihtiyacım olacağını hiç tahmin etmemiştim :KK9: biyere not ediyim lazım olur demiştim... tekrar ellerine, yüreğine sağlık canım :KK16::KK16::KK16:
canımsımmmmmmm hamişimizzz:):):)

gülsevdamlaaa cidden tanışmanı çok isterdimmm bu şekilde tanışman bile harikaa....
cidden sanalda baya öncelerden beri sevdiğim biri olmuştur gülsevdam....
ben çıktı bile aldım yazdıkalrını.... :KK66:

canlarım günaydın ben dün işten eve gidince lavaboya girdim adet oldum yani lavaboda iç çamasırımda felan bişey yoktu neyse aradan biraz zaman sonra ped koydum sabah kalktım normalde pet afedersiniz ama dolu oluyodu o kadar olmasada dolu gibiydi ama sabah kalktıgımda kan da denmez az bişey gelmiş neyse sabah lavaboya gittim gene bişey yok kalkarken az bişe düştü ama pembe gibi nedendir aceba

canım benimde öyle olmuştu 1 hafta falan bekle evde test yap hatta sağlık ocağında kan testi yaptır bence,yerleşme kanaması olabilir,gelen kan kahverengi gibimiydi normal adet kanından farklı olarak?

AMİN BACIMMMM RABBİM EN YAKIN ZAMANDA HAYIRLISIYLA SANA YENİDEN VERSİN:):):)
karamsar da hamiş yaaaa
pakize bizde haziran sonunda okul bitince yaptırcaz yada önceden yaptırabilirsek evin tadilatlarnı yaptırıp ya ramazan öncesinde yahut ramazan sonrasında taşınacaz.. yeni evin 1 odasını şimdiden doldurmayacam ütü ve çamaşır odası yapıp geleceğe bebek odasına saklayacam:):):):) daha bebek yok don biçiyommmmmm off offf
canımsımmmmmmm hamişimizzz:):):)

gülsevdamlaaa cidden tanışmanı çok isterdimmm bu şekilde tanışman bile harikaa....
cidden sanalda baya öncelerden beri sevdiğim biri olmuştur gülsevdam....
ben çıktı bile aldım yazdıkalrını.... :KK66:

bizde ölee canım:9hatta bu evim 3 oda 1 salon... 1 oda boş oraya eşimin bekarlıktan kalma bazasını falan koymuştuk.duvarları da turuncuya boyadık:)hahaahaaaa.kız olsa da erkek olsa da kullanırız diyeee.sanki bebeğim varmış gibi.bu evden çıkıp gitcem bu yaz ama hala bebişim yokk.acaba diyorum çok mu üstüne gidiyorum ama abartmıyorum çevremde herkes hamişş.ve bana sanki bebeğim olmuyormuş muamelesi yapılıyor sanki ya da ben öyle hissediyorummm.

X