Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlar sabah ılk muayenemı oldum 6 haftalıkmıs haftaya gel kalp atısını dınleyelım ttarama yapalım suan hıcbı sorun gozukmuyor dedı. Hadı hayırlısı....

hadi gözün aydı allahım sağ salim sağlıklı bi şekilde kucagına veriri yavrunu bizlere de dua et canım

ben reg oluyorumm yenı bat 19 subattt kızlar benım umudum tukendı artıkkkk 5 ay oldu hala bısey yokkk uzuluyorum ve cok sınır oluyorummm tukendımm sabredemıyorum artıkkk olmazsa olmaz napayımm

bende takılmıyorum çünkü ben 3 ay kadar felan 25 gün gectiği oldu bi gecen ay gününde oldum bu ay bakalım nasıl olacak bu ayda gecikirse doktora gitcem neden böle gecikiyo ben bi yerde okumustum hamile olmaya karar verdiğinde bi kaç ay böle gecikmeler oluyormus vücut kendini hazılıyomus felan diye doğrumu aceba[/QUOTE]

hazal cnm...bende vajiyi yendiktn sonraki bir ay biraz dengelerimin değiştiğini hatırlıyrm ama çok fazla değil 3 veya 4 gün okadar..25 gün felan çok uzun be gülüm...27 veya 28 günde bir regl gören biri olarak kesin hamile zannederdim kendimi...bence regl olursan ki inş olmazsaın git dr lütfen..dualarım seninle...

Evet canım ınş hamileyimmmmmmm yarın muayeneye gidecez bakalım çok sağol amin.

ince tatlım okuyunca okadar sevindm anlatamam..çok güzel haber inş darısı başımıza hepimizin...

Kızlar Nasılsını bakalımm:132: Ben regli oluyorum galibaa aslında moralim bozukk:26: Ama yine de bozmak istemiiyorum moralimi yarın bide sınavım varr mutlu olmam lazımm

masum cnm üzülme..her ay yeni bir umut...

ecrin cnm geçen ay bende aynen senin gibi oldum..gebelik testi yaptım hemen ikinci çizgi çıktı...sonra iki gün geçti tekrar yaptm net tek çizgi..ilk test bozuktu galiba okadar üzüldm anlatamam..ve çok sancılı regl oldum anlatamam...üzülme lütfen Allah ol dedi mi olcak ...

ben reg oluyorumm yenı bat 19 subattt kızlar benım umudum tukendı artıkkkk 5 ay oldu hala bısey yokkk uzuluyorum ve cok sınır oluyorummm tukendımm sabredemıyorum artıkkk olmazsa olmaz napayımm

yoruldm seni okadar iyi anlıyrm ki anlatamam..ben ağustosta yendm vajiyi ve benden sonra yenen birçok kişi gebe şuan ben değilim...onlar için çok mutluym..
her ay yeni bir umut unutma bunu...bir hafta sonra çalışma sonra gene umutlu bekleyiş ve inş bebişin seni bekletmez ve gelir..

üzülme canım benim.ama teste %5olik bir oran var farklı bir markanın testini daha yap istersen pozitif çıkarsa da kan tahlili olursun.
canım akşamki yaptığım herzaman yaptığım markaydı daha oda ban kocaman kırmızı gözterirdi sabah yaptığım ise farklı bi markanındı demekki herzaman kullandığım markanın testi bozukmuş(sağlık olsun diyorum kan testi yinede yaptırayım diyorum çünkü belirsizlik yüzünden herhangi bir ilaç alamıyorum varsa zarar görmesin diye..
.
hakında hayrlısı cnm uzulme elbet hayırlı bır zamanı var
Sağol canım desteğin için..öyle diyorum Rabbim hayırlı olan zamanı en iyi bilen..O nezaman isterse ozaman nasip eder bende seve seve kabul eder emanetine sahip çıkarım:))

ırı

canımmmsınn benimm. Aminnn Rabbim hepimize hayırlısıyla nasip etsin inş....Allah razı olsun desteğin için...doktora herşekilde gitmem şart oldu,çünkü mide bulantılarının ve halsizliğin sebebi neyse onu öğrenmiş olurum hiç olmazsa..Rabbimden herzaman hayırlısını isterim demekki şu zaman hayırlı bir zaman değilmiş...O ne zaman ister verirse kabulüm seve seve emanetime sahip çıkarımm:))

tecrübeyle alışıcaz canım artık:))bizim kapılarmız açık sonuna kadar,,buyursun gelsin nezaman isterse:))

hazal cnm...bende vajiyi yendiktn sonraki bir ay biraz dengelerimin değiştiğini hatırlıyrm ama çok fazla değil 3 veya 4 gün okadar..25 gün felan çok uzun be gülüm...27 veya 28 günde bir regl gören biri olarak kesin hamile zannederdim kendimi...bence regl olursan ki inş olmazsaın git dr lütfen..dualarım seninle...

ince tatlım okuyunca okadar sevindm anlatamam..çok güzel haber inş darısı başımıza hepimizin...

masum cnm üzülme..her ay yeni bir umut...

ecrin cnm geçen ay bende aynen senin gibi oldum..gebelik testi yaptım hemen ikinci çizgi çıktı...sonra iki gün geçti tekrar yaptm net tek çizgi..ilk test bozuktu galiba okadar üzüldm anlatamam..ve çok sancılı regl oldum anlatamam...üzülme lütfen Allah ol dedi mi olcak ...

yoruldm seni okadar iyi anlıyrm ki anlatamam..ben ağustosta yendm vajiyi ve benden sonra yenen birçok kişi gebe şuan ben değilim...onlar için çok mutluym..
her ay yeni bir umut unutma bunu...bir hafta sonra çalışma sonra gene umutlu bekleyiş ve inş bebişin seni bekletmez ve gelir..[/QUOTE]

benım umudum kalmadı canım bu ay sogan suyu bıle denedım gene olmadııı belkı ıcımı temızlemıstır ama ne bıleyımmm beklemek cok yoruyo ınsanıı

kızlarr benım regl duzenlımı cozemedım benn yaa sımdıı 19 kasım 20aralık 19 ocakkk gunlerınde oldumm en son regl duzenlımı degılmı kontrol edebılırmısınızz yumurtlama gunum ne zamannn?

canım yaaa umudunu yitirme lütfen!!!!Canım o mucizevi şeyi tek bir spermle yaratan Rabbim bu ay da nasip etmediyse bir bildiği vardır...ısrar ederken 1- isyandan uzak 2-hayrını gözeterek istemek lazım....şöyle düşün o bebek belkide sağlıklı doğmayacaktı ve Rabbim seni bu üzüntüden kurtardı BİLEMEYİZKİ değilmi??? O böyle olmasını taktir ettiyse MUTLAKA hikmeti gizlidir...ümidi kesme meryem suresini okuyabiliyosan hem arapçadan hem türkçe anlamıyla oku çok faydası olduğunu duydum...hakkımızda hayırlısı olsun..inşallah hayırlısıyla nasip olur isteyen herkese hepimize

kesınlıkle ısyan etmıyorum zatenn herzaman dua edıyorum rabbıme hayırlı ve saglıklı bı evladım olsun dıyee ama her ay beklemek cok yoruyo 7 yıl olduuu evlenelı baskıdan sıkıldım olmuyomu sorularından nefret edıyorum dıycek bısey bulamıyorum artıkk etrafımdakıleree korkumdan dr bıle gıdemedımm olumsuz bısey derse yıkılırımm

kızlarr benım regl duzenlımı cozemedım benn yaa sımdıı 19 kasım 20aralık 19 ocakkk gunlerınde oldumm en son regl duzenlımı degılmı kontrol edebılırmısınızz yumurtlama gunum ne zamannn?

canım senin gayet düzenli reglin 1-2 gün sapmayı düzensizlik olarak kabul etmiyor doktorlar..yumurtlama aralığın 30 Ocak 2013 - 09 Şubat 2013 günleri arasında ve muhtemel yumurtlama günün 4 ocak 2013 pazartesi 5 gün önce ve 5 gün sonrasıda sık ilişkiye girerek hamile kalma olasılığını arttırır...

onlarııı boş geç....elalem olsa sanki gelip senle büyütecekmi anca can sıkarlar.. doktor başkaları için ihmal edilirmi canım...bırak onları SEN önemlisin...öncelikle bi problem varmı yokmu baktırın en azından böyle heray umutla sonrada yıkımla geçirmezsin...eşinde sende gitmelisiniz önce herşey normalsede çalışmalara hız kazandırırsınız ve kafanız rahat olur...

bu ay artık gıdıcez mecburenn bakalım nasıp artıkk normal kan tahlıllerım yaptırdım zatenn saglık ocagındaa hepsı normal cıktıı ama muayeneden korkuyorummm

bu ay artık gıdıcez mecburenn bakalım nasıp artıkk normal kan tahlıllerım yaptırdım zatenn saglık ocagındaa hepsı normal cıktıı ama muayeneden korkuyorummm
canımm korkmana gerek yok önemli olan sağlığın ve sağlıklı bi bebişinin olması.....çok kısa sürecek merak etme.....tahlillerinin normal çıkmasıda güzel....bu arada sağlık ocağında hormon tahlili yapılıyormu?bilgi için soruyorum..

sabah belimde bi agri vardi simdide sag kasigimda ara ara batma ve bi gerginlik var saatlerdir bekliyorum tuvaletim gelmedi ki bi ovu. testi yapayim istemesem bi dk oturtmaz beni

sabah belimde bi agri vardi simdide sag kasigimda ara ara batma ve bi gerginlik var saatlerdir bekliyorum tuvaletim gelmedi ki bi ovu. testi yapayim istemesem bi dk oturtmaz beni

akıntını da bi gözlemleseyendin canım gelir gelir sinirlenme sakinn ol

hormon tahlılı yapıp yapmadıgını bılmıyorum canım kan tahlılı yaptıı herseyın normal dedııı folık asıde devam etmemı soledıı sen muayene oldunmuu canımm

hormon tahlılı yapıp yapmadıgını bılmıyorum canım kan tahlılı yaptıı herseyın normal dedııı folık asıde devam etmemı soledıı sen muayene oldunmuu canımm

oldum canım ben vajiyi yenince hemen çocuk istiyoduk zaten gittim doktora muayene oldum korkma...adetinin 3. günü git doktora o tahillerden ziyade hormon testi önemli hormonlardan dolayı çocuk olmayabiliyor ve bu hormon tahlili adetin 3. günü yapılıyor.sana tavsiyem git biran önce bir jinekoloğa yaptır..özele gitceksen 10 gün içinde bidaha gidip alttan ultrasonla muayene olursun ücretsiz.(10 gün içinde gidersen tabi.zaten 10 gün değildir adetin..)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…