Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Kızlar Nasılsını bakalımm:132: Ben regli oluyorum galibaa aslında moralim bozukk:26: Ama yine de bozmak istemiiyorum moralimi yarın bide sınavım varr mutlu olmam lazımm

benim adetimin 35. günü ve adet olmadım fakat düzensiz adet gören biriyim...en son 3 gün önce test yaptım ve çıkmadı 1 saat geçtikten sonra umutla baktımm gene yoktu...ve sol yumurtalığımda ağrı kasıkta yine sancı göğüslerimde 2 haftayı aşkındır dokunamayacak kadar acı ve iki gündür kusmayacak kadar bulantı vardı...ve bugün yarım saat önce yine test yaptım daha önce yaptığım marka...ve C ve T yazan yer varya hani T sonradan beliriyo varsa yani ikinci çizgi görevi gören ilk dakikalarda o kıpkırmızı oldu sonra o silindi ce yeri belli kaldı C kıpkırmızı oldu...bende yok die ama biraz daha dursun die(daha önce böle olmamıştı bu ay 3. testim çünkü)atmadım çöpe..yarım saat geçti şimdi 2. çizgi pembeeee...kızlarrr sizce hamile olabilirmiyimm...çok karışık duygulardayımmm acabalarım var umutlanmak da istemiyorum ama iştee gel de anlat....nolur cevapsız bırakmayınnn

yupppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiharıka bır haber canımm tebrık ederım allah saglıkla 9 ayı tamamlamayı nasıp etsın darısı ısteyen tumarkadaslarımıza ınsallah
cnm fazla takma bak kafana ıyı degıl sonra ben gıbı aylarca beklersın dıyımsana ben 10 ay bekledım kafama taka taka bır hal oldum bende sıgara kullanıyordum bktım bebiş olmuyor bırgun attım paketı 2 ay agzıma surmedım tabı yıne bebıs fln olmadı basladım esım ıcmıyor zaten hamıle kaldıgım ay ıse hayatımda ıcmedıgım kadar sıgara ıcmıstım tabıkı hamıle kaldıgımı ogrendıgım gun bıraktım sıgarayı .keske bıraksa ama cok ta alakası yok cnm
kizlarrr ben cok az anestol kullaniyorum hamilelige engel mi bu tur seyler kullanirken hamile kalan yok muuuuu:18:
ne kadar azaltuırsan ne kadar cbk bırakırsan senın ıcın ıyı cnm bana doktorum hıcbırsey kullanmıcaksın demıstı ben 1 ay sonra bırakmmıstım

Kızlar günaydın nasılsınız biz ilişkye girdiğimz zaman eşim içime boş... Ama ben bazen yatıyorum baznede hemen kalkıyorum yatmama ragmen ayaga kalkdıgımda onlar geri geliyorlar nedendir aceba
cnm gerı gelmesı cok normal endıselenme
senn nerdesınn sennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
merhabaa canımm sendemıı hamısssınnn bak hıc bılmıyordummmm tebrık ederımmm

ben 2 hafta once yaptrdım 92 cıktı dusuk cıktı ama sorun degıl dedi doktorum prınc tatlı hamur ısı yemıceksın
yuksek cıkanlar ıcın bunu bılıyorum

baska test yok mu cnm sabah ılk ıdarınla yap o zmn daha dogru sonuc verır

test bozuk ta olabılır hamıs te oabılırsın mutlaka haberdar et ama ılk ıdrarla test yap yarın mutlaka

:44::44: hmm hmm öncelikle testlere 10 dkdan sonra bakmamak lazim, altin kural bu. sonradan beliren silik cizgiye buharlasma cizgisi deniyor. sabah idrariyla tekrar dene. bulanti harici olanlar gene progesteronun bizimle kafayi bulmasindan kaynaklaniyor olabilir. biraz temkinli yaklastim ama sonradan üzülmektense böylesi daha iyi. hala reglin icin cok gecikme var diyemedigin icin testte de hamilelik varsa belli belirsiz cikmis olmasi da muhtemel. hcg 2 günde bir cifte katliyor.
sabah idrarinla ya da en az 4 saat süresince arada sivi almadigin ( seyreltmemek icin) beklettigin idrarla test yap. umarim hamilesindir.

baska test yok mu cnm sabah ılk ıdarınla yap o zmn daha dogru sonuc verır

test bozuk ta olabılır hamıs te oabılırsın mutlaka haberdar et ama ılk ıdrarla test yap yarın mutlaka

başka testim var hem farklı bi marka sabah ilk iş yapıcam peki yine böyle ikincisi pembe olursa sonradan veya hemen ihtimal varmı?

olursa şayet hemen gelir paylaşırım zatennçok teşekkür ederim

Ins olur hayirlisiyla..
Ozaman yumurtlama testi kullanmani tavsiye ediyorum.. 1"er gün arayla iliskide bulunun.. Ve iliskiden sonra hemen kalkma..
Ve çok sicak suyla dus alma..

Canım öncelikle hoşgeldin
Ovulasyon testi kullanıyorum gecen ay baslamıstım ama gecen ay fos cıktı inşallah bu ay daha iyi calısıp ıyı sonuclar alacagım yani umit ediyorum

sabah sabah kötü haber vermek istemezdim ama diğer testi yaptım az evvel ve negatif diğeri baya anlaşılır 2.çizgiye sahipti...bu da gözüme sokarcasına tek kıpkırmızı bi çizgi...umutlanmak istememiştim zaten ama yinede şimdilik biraz içim buruk...hayırlısı Rabbim ne zaman isterse ozaman yaşatacak sevincini...

ecrinim ben burdaki arkadaşlar kadar tecrübeli değilim bu konuda biliyorsun ama bi kan testi yaptırsan ya canım. madem 2 çizgi çıkmış sonrakinde tek çıkmış. kan testinde daha net belli olur diye biliyorum, ihmal etme bence, pazartesiye kadar farklı bişey içme bi kan testi yaptır. ümit vermiş de olmak istemem ama madem belirlislikler var onları netleştirir en azından.
bi de hamilelik testlerının üzerinde ilk 20dk. dan sonra beliren çizgileri dikkate almayın yazıyor yanlış hatırlamıyorsam yoksa sadece benim aldığımda mı yazıyordu. ben okurum da altında üstünde ne yazıyor diye :))))
canım üzülme Allah ın nasip eder inşaallah tez zamanda hayırlısıyla birlikte

kızlar günaydıın
akıntılardan bahsetmişsiniz. wc ye gittiğimizde kaygan bi akıntı geliyo ya o gün ovulasyon günümüzmü oluyo ???? bi de o günü kaçırmışsak ilişkiye girmemişsek yani ertesi gün yapılsa olur mu ????
bilen varsa ve yanıtlarsa sevinirim

Son düzenleme:

üzülme canım benim.ama teste %5olik bir oran var farklı bir markanın testini daha yap istersen pozitif çıkarsa da kan tahlili olursun.

başka testim var hem farklı bi marka sabah ilk iş yapıcam peki yine böyle ikincisi pembe olursa sonradan veya hemen ihtimal varmı?

olursa şayet hemen gelir paylaşırım zatennçok teşekkür ederim

aslında bu test ısı hem cok guvenılır hemde aksınenette okudugum kadarıyla dedıgın gıbı olup hamıle olanda var olmayanda egrr kı 2.cıgı cıkarsa durma kan testıne kos

hakkında hayırlısı cnm benım mutlaka haber ver ve her ıkı sonuca da hazırla kendını

kızlar sabah ılk muayenemı oldum 6 haftalıkmıs haftaya gel kalp atısını dınleyelım ttarama yapalım suan hıcbı sorun gozukmuyor dedı. hadı hayırlısı....

Son düzenleme:

hakında hayrlısı cnm uzulme elbet hayırlı bır zamanı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…