Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

merhaba hazalcımmm bende pakize gibi biliyorummm... annem regliyken gençkızkennn asla toprağa pis pis basma gezme adım atma derdi... ama bu cunubet hali başkaaaa.... bir namaz vakti geçmeyecek diye bilip uyguluyorummmm yani en uznundan yatsı da oldu desek ben gece kalkıp abdets alıp hatta o sayede teheccüd kılıp sabah namazını beklemekkk... yani bacılarrrr yanılıyorsam ne olurrrr düzeltin kii bende şaşmayayımmmm..... gülsevdammmmmmmmmmm okuyorsan yardım edermisinnn cevabını bekliyoruz

canım hiç komik gelmiyor çünkü bende ilk okuduğumda ne olduğunu anlamamıştım.beklenen adet tarihi demek canım yani bi sonraki adetinin tarihini yazıyorsun.buarada tebrik ederim vajiyi yendiğin için canımmm

canım benim çok teşekkür ederim. kocaman öpüldün

sağolun kızlar ben aaiç de o şeklde dolasılmamsı gerektiğini biliyorum yani bu zamana kadar öyle öğrendik neyse arastırmak lazım o zaman cok sağolun bakalım inşallah bu ay bebişlermize kavusuruz

toksoplazma denilen mikrop hala damarlarımda dolaşıyomuş çok üzgünüm yıkıldım resmen

canım yıklıma neden böyle yapıyosun hastalık bu zaten senin en hafif yerini buldummu ilerliyo gidiyo güçlü olmaslısın dik durabilmelisin tamam sıkıntıların var bunlar sor ama sen pozitif ol ki uzaklasssın senden üzme kendini hersey yoluna gişrecek

Elvancım epeydir giremedim..Naılsın her şey yolunda di mi?Bu arada Yeni bat 6 ocak canım..

batma ne kız seni yerim ben çok özledim cadı ne var ne yok

Kızlar ilişkiden sonra felan yatmak gerekirmi hamile kalmak için öyle yapan varmı yada nasıl ama dinimizce hemen banyo yapmak gerekiyo okudum şimdi doktorlarda hep yatın 1 saat felan demiş ama

ilişkiden sonra hemen banyo etmek zorunda değiliz ama 1 namaz vaktini geçmicek
ve cünüpken zarurıyet olmadıkca yemek bıle yenmez
ilişki sonrası yarım saat falan beklenıyor zatı sans artması ıcın sonrası banyonu yapabılırsın

valla kocanda var bir halt ama hayırlısı, göreceğiz bakalım. muayeneden geçmeden hamile kalanların karşılaşabileceği olumsuzlukları anlat istersen, belki ikna olur. hamile kalmayı çok kafana takıyorsan ondan olmuyordur, endişelenmek için daha çoooook erken. üstelik yumurtayı kaçırıyor olabilirsiniz. ayda 1 kere şans var, o yüzden kendini çok strese sokma. bir an önce doktor kontrollerini yap ve hayırlısını dile. allahın ol diyeceği zamana karışma o işini bilir. olan ya da olmayan her işte bir hayır vardır. sen kendini gereksiz strese sokma. haberlerini bekliyorum, git şu doktora artık

Ay ınş bilip sakladığı bişey yoktur.korkuyorum yarın tekrAr üroloji gideceğim su idrardaki yanma ve sık gitme neyin nesi tahlil temiz dedi ilaç yazmadı ama devam ediyo yanmalar başka bi hastaneye tahlil yaptiracam ve 28ocağa randevu aldım doluymuş randevusu kadın dogumcunun erkene almaya çalışıyorum.ama tabiki herşeyin hayırlısı..

batma ne kız seni yerim ben çok özledim cadı ne var ne yok

Nerelerden sen ya özledim Napion nasılsın nasıl oldun anlat

Ben iyi değil im cahit beye gidelim diyorum eşim bekletiyor anlamadım ilişki daha iyi olacak ınş.boş...oluyor iki aydır ama acayip ısrarında yanma var dr gittim tahlil temiz çıktı ama inanmadım hala yanıyor ve sol göğsüme acayip ağrıyor sürekli wc deyim :)) klozet ile butunlestim :))) kartıma sancı giriyo sağ ayagimdan ateşler çıkıyor galiba gidiciyimsen nerelerdesin

Kızlar ilişkiden sonra felan yatmak gerekirmi hamile kalmak için öyle yapan varmı yada nasıl ama dinimizce hemen banyo yapmak gerekiyo okudum şimdi doktorlarda hep yatın 1 saat felan demiş ama
cnm ben hıc kalkmadan yattım 10 ay boyunca:)wc ye bıle gıtmıyordum ama hamıle kaldıgım ay ramazan ayıydı zaten topu topu 2 yada 3 kere ılıskı oldu 1 sn ble yatmadan dırek dusa kosuyordum ama allah nasıp ettı o ay hamıle kaldım yanı o kadar cok kasma kendını emın ol oluruna bırakınca hersey daha kolay oluyor
toksoplazma denilen mikrop hala damarlarımda dolaşıyomuş çok üzgünüm yıkıldım resmen

cokuzuldum canım benım

canım dualarımız seninle.ben pek anlamıyorum ama testlerde negatif çıkabiliormuş.en garantisi kan testiymiş.sen hiç içini karartma canım.inşallah hayırlısıyla bebiş haberlerini alırız.

Elvancım epeydir giremedim..Naılsın her şey yolunda di mi?Bu arada Yeni bat 6 ocak canım..
Elvancım 21 Ocak yeni bat. Geçikince iyice düzensiz hale geldi hayırlısı bakalım

kızlarrrr hamilde değilimmmmmmmm hiç korunmamaya rağmennnnn :) az daha test yapacaktımmm

yeni yumurtlama tariihim 13 ocakmışmışşşşşş

gerçi listede ekli değilim yaaa süpriz bir giriş yapacam galibaaaa vajiyi yeneli etti 2. regl dönemi

ÇALIŞAN ANNELERE YENİ YIL MÜJDESİ OLDUN BU HABERRR!

BACILARRRRRRRRRRRRRRRR devlet (sosyal çalışmalar bakanı) çalışan annelerin doğum iznini 16 haftadan 24 haftaya çıkartıyormuşşşşşşşşş hadi bakalımmmmmmmmmm inşallah......

pakizeeee bu haber özellikle sana ve diğer bacılara gelsinnnn

sıkma canını yıkılmadan mücadele et kontrollerini aksakma ümitsizliğe kapılma hiçç herşey çok güzel olacak yoluna girecek unutma bi süreç bu öyle düşün geçip gidecek...

kızlar 5 ay çok dikkat ettim buna rağmen geçmediğine üzüldüm ama hayırlısı böyleymiş diyorum artık ..

sevindim zaten 1-2 yıl daha hamile kalamayacağıma göre ben hamile kalana kadar çıkar heralde. güzel olur bebk 1 yaşına gelene kadar bakma şansı doğuyo doğrusu da bu. avrupada 2 yıl galiba ( net bilmiyorum duyumlarıma göre yanlışım varsa yurtdışındaki arkadaşlar düzeltme yapsın) doğum izni.. orda biraz da teşvik amaçlı sanırım nüfus artışı için..

meraba bacımm 24 hafta doğum izniymiş zaten torba yasa ile 2 yıl ücretsiz izin hakkı varmış ama ücretsiz ekonomik açıdan zorrr

canım selam o kalın kahverengi şeyler sanırım içerde kan mıhtılaşması sonucu olusuyo uzun süredir bişey olmayınca mesela burnunkanagıdındada öyle pıhtı şeklinde olabiliyor bazen

Bilmiyorumki neden pihti olsunki amaannnn Allahtan hayirlisi saldim çayira mevlam kayira..

Canimmmm tebrik ederim :) çok sevindim.. Allah saglikla kucagina almayida nasip etsin InsAllah.. Bundan sonra bekleriz seni
Amin.. Sagolasin.. napalim nasip..
Canim yarim saat yatsan yeter ben 40dkk fln yatiyodum.. Bide saga ve sola dönüp bekliyodum.. Benim bildigim namaz vakti geçmicek..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…