Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canım benim geçmiş olsunnn...iyi atlatmışşsın Allah korumuş canım..çoluğa çocuğa bişey dağıtsaydın..canım ben hamileliği düşünüyorum ama pak de verimli geçmiyor.korunmuyoruz ama sık da birlikte olamıyoruz.oyüzden pek de umutlanmıyorum.folik asite de başlamadım ama besinlerden almaya çalışıyorum.(ceviz,ıspanak,balık)
ya zaten eşim de pek kullanmam taraftarı değil.bir de ben ilçede çalışıyorum biliyorsun.eczacının hep acaba nezaman hamile kalıcak diye düşünmesini istemiyorum.dedim ya pek sık birlikte olamıyoruz o yüzden yakında bebek gelmez diye düşünüyorum ama kısmet tabii
bir de canım ben hala altta birlikte olamadım.hep üstteyken oluyor.sende de öyle bir sorun oluyormu?
ooo sen bir de lazere gidersen bebiş işi seneye kalır bak..ben de düşünmüştüm bir ara ama bende çok çekiniyorum.ağdaya bile gitmem ben çekinirim:KK43:

evettt dağıttım kendimce bir takım bişeler şükürrr ufak sıyrıkalrla atlattım halaaaa ağrılarım olsadaaaa.... evet bende hala almıyorum folik asitiii uffffff amannnn.... benimdeeeee regl gecikiyor amaaaa korkuyorum hamileliktennn açıkcası istemiyor eşim bendeee istemiyorummm...korunmuyoz sadece yumurtlama günlerinde birlikte olamadık o kadar... nasip kısmett.... ha birde bu vaji nasıl bişeyseee yendik iyce aile oldukkk şükürrr herşey değişti.... öyleki bu hafta kredi ile ev bile aldıkkkk:KK70::KK70::KK70: şükürrrrrrr :21::21: :21: :21: :21: :21: :21: bende altta olmadan önce en az yarım saat üstte olunuyorki ancakk geçebilyorummmm haaaa tek şansım yahut şansızlığım eşimin kullandığı bir psikolojik ilaçdan dolayı uzun sürmesiiii... yoksaaaa kimse çekemez nazımı birdeeee şu sıralar ağlamak geliyorrrr yapmak gelmiyor içimdennnnnnnnnn ya regl dönemim yaklaştı ya daaaa duygusal psikopata bağladımmm..... heppp erkek zevki alana dek bu böyle olmazki ben o kadar şeyleri yendim ona bak..... vs. diyip duruyorummmm... sanırım vaji sonrası bunalımamı girdim neeeeee.....

lazer olayıda evet hala gidemedim.... bakalım seneye kaldı bizde bebek süpriz olursa olur şu sıralar yoksaaaaaa... zor...
sormaaaa ya bende ne lazer ne ağdaaa asla utanırım başka kişilerden... zaten o utanma değilmi bizi vajili yapannn... neyse bakalım pakizecim görüşürüzzzz amma konuştummmm ... görüşürüz bacım sağlıcakla kal :)

evet haklısın insanın aklına geliyor sürekli arada salakça gülümsemeler oluyor hatta yüzümde durduk yere:)Allahtan taşınma meselemiz var da o biraz kafamı dağıtıyor,mecbur az sabredip bekleyecez,cnm bu kan testi için ne kadar beklemek lazım bir hafta yeter mi 10 gün falan mı beklemek lazım

bırseylerle oyalaanınca cok ıyı oluyor:)
1 hafta bekle cnm hala olmazsan evde test yap cıkar zaten varsa o zmn inş hakkında hayırlısı olsun

Canimmmm sela'.mm ilgi ve alakan icin teşekkür ederim.ınan artık dr gitmek icin can atıyorum perşembeye randevu almıştım evet ama eşim beni çıldırtıyor :/ :KK47: nedenini çözemedim bi türlü beni bekle önce ben gitmeliyim diyo ya diyorum ben gideyim sonra seninle gideriz olmaz önce ben muayene olmalıyım sperm sayısı mi ne yaptiracakmis beni düşündürüyor bazen.pazar tartıştık bu yüzden :KK43: bende gittim fobik asit aldım başladım seni beklemeyle olmaz dedim bu son ayın gittin gittin gitmedin ben haber vermeden gidecem bakalım hayırlısı.. sen nasılsın

eşinin davranışları çok şüphe uyandırıcı, daha sen muayene olmadan ne sperm sayısıymış bu?? delirdi mi?? yoksa eskiden bildiği bir şey var da senden mi saklıyor?? bak çok sinirlendim şimdi :KK47::KK47::KK47: ailesinde kısır erkekler filan mı var?? niye erkekliğinden şüphe ediyor ki?? bizimki de pek nazlı niyazlı kendine inanmaz pozlardaydı, ben de yaşadım bunları ama bana engel olmaya falan kalkmadı. kalksa zaten beter yapardım o ayrı. hiç umursamadım, gittim tüm muayenelerimi tek başıma oldum, yanımda bile değildi doktora gittiğim zamanlar. özel bu yahu, ona neymiş? belki ondan habersiz gitmen mümkün değildir, belki bunu yapmak istemezsin bilemem ama yendikten sonra güzelce bir muayene şart. hep söyledim hala söylüyorum. ben yeneli 18 gün olmuştu ki doktordaydım. çok düzenli ilişki yaşamadığım halde hafif iltihap çıktı, sebebini sordum, cinsel hayatı olan her kadında doğaldır bu olabilir demişti doktor. içeride ne olduğunu bilmeden hamile kalınmaması taraftarıyım. çileklipuding çok güzel yazmıştı, bebek diye delirmeyin hayırlısını dileyin diye. bilmediğiniz bir hastalıkla hamile kaldığınızda bebeğinizin başına geleceklerden siz sorumlu olacaksınız. hiç kader falan diye kendinizi kandırmayın, allah size akıl vermiş, siz aklınızı kullanıp önleminizi almazsanız kader ne yapsın??

kızlar ben bugün avidite testi için kan verdim sonuç bu hafta içi çıkıcak .. inşallah artık kanımda o toksoplazma mikrobu dolanmıyodur dua edin bana :KK43:

Canim Ins çikmaz Ins geçmistir.. Haberdar et..

bir bebek hayalim daha bu ay söndü.hafta sonu adet oldum.gerçi hiç gebelik belirtisi yoktu da yine de adet günüm yaklaştıkça gecikmesi için dua ettim ama gecikmedi günü gününe geldi.yeni adet tarihim 17 ocak.inşallah bu ay hayırlısıyla bebişim olur.isteyen herkese Allah'ım aratmadan verir inşallah
Ins hayirli zamanda olur canim :KK16: üzülme..

Kızlar regl bugün itibari ile bitmiş bulunmaktadır dua edelim birbirimize rabbim hepimize bu ay göndersin meleklerimizi yumurtlama hemen adetten sonra felan olma sansı var mı yada adettin 15.günü gibi felanmı olur yani adetten sonraki zamanlardamı
Canim herkeste farkli olur kimisi 20.gün fln yumurtlar ama genelde 14. güne denk gelir yumurtlama.. Bunu tam tespit edebilmek için ovulasyon testi kullansan iyi olur aslinda.. Hayirlisi hakkinda :KK16:

geçen hafta sonu köpek saldırısına uğradım kaydım düştümmmm.... (8köpek millet zor kurtardııı) herşeyde vardır bir hayır ya hamile olaydımmmm çocuk mocuk kalmazdı düşerdi yahut hastane sürecinde daha vahim olurdum.... sonraaa ailem vardı misafir falan derkennn birde bir ev alma girişimden geri döndük bissürü bişeyyy tüm bunlar yetmez gibi dönem sonu yaklaşyorrrr okul iş güç evrakkk temizlik çoluk çocuk derkennnnnnnnnnnnn....... gücüm tükendi şu sıralarrrr bakalımmmm folik asitede başlamadım dahaaa doktor al dedi ama ....
pakizecimmm madem ciddi ciddi deneme aşamasındasın başladınmı sen folik asiteee.... ha birde bennnn yaza dek bitermi gidebilirmiyim bir ayarlasamda hamile kalmadan lazere gitsem genital içinnnn şimdiye dek çekindiğimden gitmedimmm artık gitmek şart... ancakkk güya lazer ışınlarını aldıkdan en az 6 ay sonra hamile kalınması gerekyormuşmuşşşşşşşşş yanlışmı ederimmmmmmmmmm offff ne zor kadın olmakkkkkkkkkkkk offffff
çok geçmis olsun dikkat et..

yeni bat 22 ocak:KK43:((((((((((
Üzülme canim ya :KK43:
canımmm nasılsınnn ara ara ugruyorsun cok ozletıyorsun kendını balımmm

ıyımısın hersey yolunda mı canm??

kayraozlemı sormussun ben soyleyeyım bebgımız gelıyor bıtane daha:emir_bebek::emir_bebek:
Ayy çok sevindim tebrik edermisin benim adima. Msnde pek karsilasamiyoruz kendisiyle.. :KK16:

Yeni bat 21 ocakk:KK43:(((((
Canim gecikme yasamissin strestende gecikmis olabilir.. üzülme hayirli zamanda gelir bebegin Ins :KK54:

ben de 1 gün geçikti diye heycan yapıyom kendi çapımda:KK43: senin baya geçikmiş kısmet değilmiş demekki hayırlısıyla olcaktır inş doğru zamanda, bu arada ne zman yenmiştin vajiyi ,bir de cnm bu kan testi için ne kadar beklemek lazım bir hafta yeter mi 10 gün falan mı beklemek lazım
Ben 10. gün kan testi yaptirmistim hcg yuksekti ama tam emin olamadi doktor 14. günde tekrar kan testi yaptirdigimda çikmisti..
Biraz bekle canm iki kez gitmek zorunda kalmistim.. Hayirlisi olsun.. :KK16:

Liste güncellenmistir.. :)

Kizlar nasilsiniz.. Bu aralar yogun geçiyor giremiyorum.. Sanirim jinekologa gitme zamanim geldi.. :KK43: Biliyosunuz düsük yasadim agustos ayinda.. Ve hala düzene giremedi regllerim.. Yani çok sükür artik olabiliyorum regl düsükten sonra 53 gün geçmisti tekrar regl olmam.. artik 30 güne indi nerdeyse, ama hala adet olmadan önce kahverengi böyle parça mi desem bi acaip sekilde kanama oluyo bazen siyahlasiyo çamur gibi ve 6 gün sürüyo sonra kirmiziya dönüyo ve 7-8 gün normal adet görüyorum.. geçen ay 2 gün geldi kahverengi 3. gün adet olmustum.. bu ay da 6 gün sürdü ve garip olan bugn sonlari oynadi adetim demin wcde yine böyle kalin kahverengi biseyler geldi :KK5: yani bilmiyorum esim zamana birak diyor ama neler oluyo neler bitiyo düsünmemeye çalissamda bu durum canimi skyo.. :KK43:

Son düzenleme:
Liste güncellenmistir.. :)

Kizlar nasilsiniz.. Bu aralar yogun geçiyor giremiyorum.. Sanirim jinekologa gitme zamanim geldi.. :KK43: Biliyosunuz düsük yasadim agustos ayinda.. Ve hala düzene giremedi regllerim.. Yani çok sükür artik olabiliyorum regl düsükten sonra 53 gün geçmisti tekrar regl olmam.. artik 30 güne indi nerdeyse, ama hala adet olmadan önce kahverengi böyle parça mi desem bi acaip sekilde kanama oluyo bazen siyahlasiyo çamur gibi ve 6 gün sürüyo sonra kirmiziya dönüyo ve 7-8 gün normal adet görüyorum.. geçen ay 2 gün geldi kahverengi 3. gün adet olmustum.. bu ay da 6 gün sürdü ve garip olan bugn sonlari oynadi adetim demin wcde yine böyle kalin kahverengi biseyler geldi :KK5: yani bilmiyorum esim zamana birak diyor ama neler oluyo neler bitiyo düsünmemeye çalissamda bu durum canimi skyo.. :KK43:

canım selam o kalın kahverengi şeyler sanırım içerde kan mıhtılaşması sonucu olusuyo uzun süredir bişey olmayınca mesela burnunkanagıdındada öyle pıhtı şeklinde olabiliyor bazen

slm kızlar nasılsınız. hepinize teşekkür ederim.
çok şükür hamileyim 4. ayım bitmek üzere.
cinsiyeti henüz belli değil.
kızlar burda olduğunuz bilmiyodum artık yoksunuz sanıyodum sağolsun snowlaken söyledi. kardeşimin nışanı var yarın
annemlere gidicedm orda net yok ama gelince burdayım inş.
elvanımmm düşük yapmışsın sanırım. çook üzüldüm.
Allah yeniden anne olmayı nasip eder inşallah.
bi yerde okumuştum düşükten sonra ki hamilelikler daha sağlıklı oluyomuş.
trinty sen nasılsın. taşındım annemlere çok yakınım bi orda bi burda derken giremedim. sonralarda sizi de göremedim
burda olduğunuzu bilmiyodum.
hepinizi çoooook özledim
rabitcim tekrar teşekkür ederim sana da. sen neler yaptın

Son düzenleme:
Kızlar ilişkiden sonra felan yatmak gerekirmi hamile kalmak için öyle yapan varmı yada nasıl ama dinimizce hemen banyo yapmak gerekiyo okudum şimdi doktorlarda hep yatın 1 saat felan demiş ama

slm kızlar nasılsınız. hepinize teşekkür ederim.
çok şükür hamileyim 4. ayım bitmek üzere.
cinsiyeti henüz belli değil.
kızlar burda olduğunuz bilmiyodum artık yoksunuz sanıyodum sağolsun snowlaken söyledi. kardeşimin nışanı var yarın
annemlere gidicedm orda net yok ama gelince burdayım inş.
elvanımmm düşük yapmışsın sanırım. çook üzüldüm.
Allah yeniden anne olmayı nasip eder inşallah.
bi yerde okumuştum düşükten sonra ki hamilelikler daha sağlıklı oluyomuş.
trinty sen nasılsın. taşındım annemlere çok yakınım bi orda bi burda derken giremedim. sonralarda sizi de göremedim
burda olduğunuzu bilmiyodum.
hepinizi çoooook özledim
rabitcim tekrar teşekkür ederim sana da. sen neler yaptın

A.slm canim iyiyim sagol sen nasilsin? Bayadir gorusemedik ozlettin kendini:) masallah hamileymissin cok sevindim canim cinsiyeti belli olunca haber ver merak ederim. Ayniyiz bizde degisen bisey yok yuvarlanip gidioz:) gorusuruz canim dikkat et kendine ve bebegine.

arkadaşlar merhaba. ben de daha yeni kurtuldum vajinusmustan( bu site sayesinde). o zaman kadınlar kulübü bana uğurlu gelmişti şimdi de umarım böyle olur.bir de bir şey sorcam belki çok komik gelebilir ama, BAT nedir?
umarım hayırlısıyla en kısa zamanda tüm isteyenlerden iyi haberler gelir:)

evettt dağıttım kendimce bir takım bişeler şükürrr ufak sıyrıkalrla atlattım halaaaa ağrılarım olsadaaaa.... evet bende hala almıyorum folik asitiii uffffff amannnn.... benimdeeeee regl gecikiyor amaaaa korkuyorum hamileliktennn açıkcası istemiyor eşim bendeee istemiyorummm...korunmuyoz sadece yumurtlama günlerinde birlikte olamadık o kadar... nasip kısmett.... ha birde bu vaji nasıl bişeyseee yendik iyce aile oldukkk şükürrr herşey değişti.... öyleki bu hafta kredi ile ev bile aldıkkkk:KK70::KK70::KK70: şükürrrrrrr :21::21: :21: :21: :21: :21: :21: bende altta olmadan önce en az yarım saat üstte olunuyorki ancakk geçebilyorummmm haaaa tek şansım yahut şansızlığım eşimin kullandığı bir psikolojik ilaçdan dolayı uzun sürmesiiii... yoksaaaa kimse çekemez nazımı birdeeee şu sıralar ağlamak geliyorrrr yapmak gelmiyor içimdennnnnnnnnn ya regl dönemim yaklaştı ya daaaa duygusal psikopata bağladımmm..... heppp erkek zevki alana dek bu böyle olmazki ben o kadar şeyleri yendim ona bak..... vs. diyip duruyorummmm... sanırım vaji sonrası bunalımamı girdim neeeeee.....

lazer olayıda evet hala gidemedim.... bakalım seneye kaldı bizde bebek süpriz olursa olur şu sıralar yoksaaaaaa... zor...
sormaaaa ya bende ne lazer ne ağdaaa asla utanırım başka kişilerden... zaten o utanma değilmi bizi vajili yapannn... neyse bakalım pakizecim görüşürüzzzz amma konuştummmm ... görüşürüz bacım sağlıcakla kal :)

zaman geçtikçe seni kendime çok yakın hissdiyorum bacım..valla ben bebek istiyorum ama bazen de eşimle tartışıyoruz.olsa mı acaba diyorum düşünüyorum.eşim çok istiyor ama ..beni iyice kendine bağlıcak sanırım:))
ya kocam vajiliyken bile daha anlayışlıydı.şimdi o üstteyken ben yapamayınca sinirleniyor birazcık:)))çünkü hep öyle başlamak istiyor yani benim alışmamı beklemek istemiyor.neyse ya bende artık hayırlısını istiyorum yaa.herkes için öyle hayırlısı olsun canım..

Kızlar ilişkiden sonra felan yatmak gerekirmi hamile kalmak için öyle yapan varmı yada nasıl ama dinimizce hemen banyo yapmak gerekiyo okudum şimdi doktorlarda hep yatın 1 saat felan demiş ama

canım dinimizde bir namaz vakti geçmeyecek deniyor.yani yatsıdan sonra birlikte olduysan sabah namazına kadar süren var diye biliyorum.yanlış yönlendirmek istemem ama ben böyle biliyorum.en azından bir saat yatmanda bisıkıntı olmaz merak etme.yatarken de sırtüstü yat canım.inşallah hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın canım

arkadaşlar merhaba. ben de daha yeni kurtuldum vajinusmustan( bu site sayesinde). o zaman kadınlar kulübü bana uğurlu gelmişti şimdi de umarım böyle olur.bir de bir şey sorcam belki çok komik gelebilir ama, BAT nedir?
umarım hayırlısıyla en kısa zamanda tüm isteyenlerden iyi haberler gelir:)

canım hiç komik gelmiyor çünkü bende ilk okuduğumda ne olduğunu anlamamıştım.beklenen adet tarihi demek canım yani bi sonraki adetinin tarihini yazıyorsun.buarada tebrik ederim vajiyi yendiğin için canımmm

eşinin davranışları çok şüphe uyandırıcı, daha sen muayene olmadan ne sperm sayısıymış bu?? delirdi mi?? yoksa eskiden bildiği bir şey var da senden mi saklıyor?? bak çok sinirlendim şimdi :KK47::KK47::KK47: ailesinde kısır erkekler filan mı var?? niye erkekliğinden şüphe ediyor ki?? bizimki de pek nazlı niyazlı kendine inanmaz pozlardaydı, ben de yaşadım bunları ama bana engel olmaya falan kalkmadı. kalksa zaten beter yapardım o ayrı. hiç umursamadım, gittim tüm muayenelerimi tek başıma oldum, yanımda bile değildi doktora gittiğim zamanlar. özel bu yahu, ona neymiş? belki ondan habersiz gitmen mümkün değildir, belki bunu yapmak istemezsin bilemem ama yendikten sonra güzelce bir muayene şart. hep söyledim hala söylüyorum. ben yeneli 18 gün olmuştu ki doktordaydım. çok düzenli ilişki yaşamadığım halde hafif iltihap çıktı, sebebini sordum, cinsel hayatı olan her kadında doğaldır bu olabilir demişti doktor. içeride ne olduğunu bilmeden hamile kalınmaması taraftarıyım. çileklipuding çok güzel yazmıştı, bebek diye delirmeyin hayırlısını dileyin diye. bilmediğiniz bir hastalıkla hamile kaldığınızda bebeğinizin başına geleceklerden siz sorumlu olacaksınız. hiç kader falan diye kendinizi kandırmayın, allah size akıl vermiş, siz aklınızı kullanıp önleminizi almazsanız kader ne yapsın??

Hiç sorma canım ya bende anlamadım gitti.çevresinde çocuğu olmayan yok abilernini çifter çifter var neden çekiniyor bilmiyomm hep tartışıyoruz bu yüzden.onun bana hadi demesi gerekirken ben çabalıyorum kendi kendime telkin veriyorum koca aparati aldın o aleti de alırsın korkmak yok nefes al ver diye kendi kendime konuşur oldum cesaretimi toplamaya çalışıyorum adam dur bekle diyor arkadasyla konuşup dr araştırması yapacakmış :KK43:(

O da yetmez gibi yine sürekli idrara çıkma ve yanma hissi başladı dr gittim tahlil temiz çıktı neden peki dedim ilişkiden tahriş olmuş olabilir dedi fobik asit de başladım bunu beklemekle olmaz.selamm sence neden böyle oluyor 4ay oldu yeneli ama iki aydır korunmuyoruz ve içine boş.. gerçekleşiyor bundan kaynaklanıyor olabilirmi ve bu hamilelige engel midir .bugün yine dedim bak başımıza is açmadan halledelim şunu diye tamam gideceksin haftaya dedi bakalım hayırlısı... dualarda unutmayın...

canımmm buarada yeni evinizde hayırlı olsun.siz baya baya düzenli hayata geçiş yapıyorsunuz demekki.darısı başımıza inşallah.sen ankaradaydın dimi canım ankaralımısınız.ordan mı aldınız evi.tekrar hayırlı olsun canım benim yani eviniz bir an önce bebk kahkahalarıyla dolar taşar inşallah canımm..

zaman geçtikçe seni kendime çok yakın hissdiyorum bacım..valla ben bebek istiyorum ama bazen de eşimle tartışıyoruz.olsa mı acaba diyorum düşünüyorum.eşim çok istiyor ama ..beni iyice kendine bağlıcak sanırım:))
ya kocam vajiliyken bile daha anlayışlıydı.şimdi o üstteyken ben yapamayınca sinirleniyor birazcık:)))çünkü hep öyle başlamak istiyor yani benim alışmamı beklemek istemiyor.neyse ya bende artık hayırlısını istiyorum yaa.herkes için öyle hayırlısı olsun canım..
valla al bendende bir o kadar yakınlı bacım... bebek ufff müthiş bişey ben şimdilik rüyalarımda bebek bakıyorum:) açıkcası pozisyon meselesi o erkek üstteki durumla hamile kalınma ihtimali artıyormuşşşş bir resim paylaşmıştım vajililerde önceden.....
o üstte durma durumu açıkcası 3 -4 kez ancakkk denemişizidr... bizimki baya tembel sanırımmm öyle yoğun isteği yok kendisine en kolay geleni seçiyor... ha evet artık nazla mazla oynamıyor beyfendi...... :21:
canımmm buarada yeni evinizde hayırlı olsun.siz baya baya düzenli hayata geçiş yapıyorsunuz demekki.darısı başımıza inşallah.sen ankaradaydın dimi canım ankaralımısınız.ordan mı aldınız evi.tekrar hayırlı olsun canım benim yani eviniz bir an önce bebk kahkahalarıyla dolar taşar inşallah canımm..

sağol bacımmm daha iyileri sizlere.... evettt yaaa sorma pakizecim yerleşik hayata geçiyoz baya geç kalsakdaaa:21:
darısı tüm evsiz evlilere inşallah.... evet ankaradannnn ama ben angaralı değilim eş bu bölgeden.... işide sabit.... yoksa bana kalsaaa benn gezicilikden yanayım...
inşllah dolar kahkahalarlaaa artık süpriz olursa olur yoksaaa artık kredimiz hafifleyene dek zor bebiş durumu... bakalımmm nasip...
sen neler yapıyosun asıl bacımmmciddi ciddi girişimler devam ediyor hadi bakalımmmm ... yeni yıl sana gönlünce bebişler versinnn para huzur sağlık versin şimdidenn:)ilk ben dileyeyim senin için:21:

X