Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

toksoplazma denilen mikrop hala damarlarımda dolaşıyomuş çok üzgünüm yıkıldım resmen
Canim Allah yardimcin olsn üzüldüm
Ama her serde bi hayir vardir illaki.. Allah sifa versin..

Bat beklenen adet tarihi canim.. Istersen listeye ekleyeyim senide.. Ins Rabbim hayirli zamanda nasip eder melegini..

Elvancım epeydir giremedim..Naılsın her şey yolunda di mi?Bu arada Yeni bat 6 ocak canım..
Canim Allaha sükür yogun geçiyo bu aralar, iyi gelmiyoda degil aslinda kafam dagiliyo :) Sen nasilsin, eklicem simdi yeni batini.

Elvancım 21 Ocak yeni bat. Geçikince iyice düzensiz hale geldi hayırlısı bakalım
Sorma ya düzensizlesmeside ayri bi dert.. Hayirlisi bakalim.

Canim ekliyimmi listeye?? Sormadim belkide unutmusumdur.. :) Yumurtlama tarihinmi yoksa regl olacagin günmü? Batini yazda ekliyim senide listemize :)

İyiyim canım şu son ay çok yoğun geçti giremedim pek ama takip ediyorum seni.. İyi ol ya her şey düzelir inşallah takma kafaya ben artık oluruna bıraktım her şeyi üzülüp didikleyince de değişmiyor zaten..eşin neden öyle diyo kafam karıştı ama sen bir an önce cahit beye git en azından kendini rahatlatırsın..hayırlı sonuçlar alırsın inş kuzum

2013 hepınıze saglık huzur para ve bebiş getırsın ınsallahhhhh iyi yıllar dılıyorum

2013 hepınıze saglık huzur para ve bebiş getırsın ınsallahhhhh iyi yıllar dılıyorum

hepinize mutlu iyi hayırlı senelerrr Allah isteyen herkese bebişler nasip etsin vajililere yenmeyi nasip etsin...

sessizçekimce canım gecmıs olsun ama zamanı var demek sakın kafana takıp dusunme zaten yuksek lısans devm edıyo bıldıgım kadarıyla bunun ıcın sıkma kendını

Annem hakkımızda hayırlısı.cahit e gittin mi sen? Ben 28 ocak tarihine randevu aldım ama adet olursam bitimine çekmeye çalışıyorum randevuyu.idrar yolu enfeksiyonu var yine ( ınş temizlenir su iltihap

Yeni yıl hepimize önce sağlık huzur mutluluk hayırlı kazanç veeeee en önemlisi bebis getirsin iyi yıllar herkese

BAT 29 OCAK BACIM BU 2.AY DENEMESİ OLCAK.... ve artık hergeçen zaman isteğim azalyor sanırım tam hazır değilim anneliğe yaş 30 a yaklaşsada umuttt beni çok duygulandırmış tı şu cümlesiyle "yıllarımın çocuklarma bakarak geçmesi gerektiği en verimli zamanlarım boşa gidiyor buna üzülüyorum "diyişiyle tam 20gündür inanılmaz bu cümlede takıldım kaldım o kadar dolu ve derin bir cümleki.... hele umutu tanıyınca vajinüsmusda ve o halde yaşadıklarımızı hatırlayıncaaa offff sanırım çocuk konusunda acaip ketum biri oluyorum rabbim hayırlısını en hayırlı zamanda versin inşallah
evet bacım sessizcekimsesizce herşeyde vardır bir hayırrr sıkma canını

OLEYYYYYY OLEYYYYYYY OLEYYYYYYY...Birde bu haberin üsütne bebiş haberi olsaydı yemede yanında yat olurdu...Allahım inşallah hepimize en yakın zamanda bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip edr.yılbaşı gecesi bi arkadaşım geldi.4 yaşında bi kızı var aman allahım bi görmen lazım.o kadar kibar o kadar tatlı anlatamam..bende isityorummm yaaaa

öyle bebekler gördükçe bende cok istiyorum dün aksamda bize misafir geldi kaynımın torunları felaket öbür kaynımın cocukları felaket böyle oluncada bebek isteğim o andan son buluyor gerci yetiştirmeden kaynaklanıyor ama sonucda kan cekebili r neyse hayırlısı hepimiz için gercekten bu haber cok iyiymiş bide bebişimiz olur inşallah tam oluruz

PAKİZECİM YENİ YILIN KUTLU,MUTLU,HUZURLU OLSUN.... ÇOĞALARAK GİRERSİNİZ İNŞALH 2014 E:d:d:d
YAAA demek yalnız da geçirmedin eni yılı iyi olmuş :)
ya bende kız istiyorummm (en azından 6lı yaşlara gelince evin tozunu aldırtırım:) dermişim tüm topic taşa tutar beni..... ama ne bilim kız başka gibi elbisesi şekerliği konuşmaları ayyyyy... sanki varda seviyor gibiyim... yokkkk öyle samimi arkdşlrmda da pek çocuk yokkkk herkesss kariyer de kariyerrrr uffffff bana bir tamamen hazır olma duygusu versin rabbimmm :) artık 2014 e bizde en az 3 kişi olarak girsek:) en az dedimmm yani 4 de olsa ii olur:)
hadi bakalımmmm bakanlıkda hızlandırsa da şu işleri bizdeee 24 hafta doğum izni alabilsekkkk

aminn canım benım ınsallahhh

meraba bacımm 24 hafta doğum izniymiş zaten torba yasa ile 2 yıl ücretsiz izin hakkı varmış ama ücretsiz ekonomik açıdan zorrr
evet ücretsiz izin zorluyo ama misal doğum iznini aldın 1 yıla tamamlamak istersen bikaç ay en azından dişimizi skar ücretsiz de alırız inş çabucak çıkar çünkü çalışan annelerin ihtiyacı var doğum iznine..

Canim Allah yardimcin olsn üzüldüm
Ama her serde bi hayir vardir illaki.. Allah sifa versin

evet canım y.lisans devam ediyo. aslında ben bebek şuan iiçn düşünmüyorum ama Allah korusun yanlışlıkla bişeler olursa filan diye korkuyorum.. hayırlsı.. çok sağol
sağol canım caanımı skmıyorum artık 3 ay beklicem bakalım inşş o zaman değer yüksek çıkar..

merhaba arkadaslarrrr... öncelikle yeni yiliniz kutlu olsun.. allah herseyi gönlünüze göre versinnnn..

bende yaklasik 3 bucuk sene sonra vajinismusu yendim ve artik anne olmak istiyorummmm... 6 aydir tam gaz deneme yapiyoruz ama simdilik hamis kalamadim..

allah isteyen herkese en kisa zamanda bir bebis verir insallah..

evet canım ben polis lojmanında oturuyorum...eşimle çalışan bi arkadaşının eşi geldi..tabi yalnız kalmaktan iyidir.:)kocacım olsaydı daha ii olurdu ama neyseeeee...benim de eşimin ailesi de bize uzak.inşallah 2014 yılbaşında çam ağacının altına bebiş hediyeleri koyarız..annemin dayısı ve teyzesi ikiz.bende ikiz olsa da bi çırpıda büyüseler diyorum.
bu arada yılbaşı uğurlu geldi bana.ilk defa ben alttayken başardımm...biraz zor oldu ama oldu.tabi hala bebyağı var hayatımda.neyse buna da şükürr ..ama 2013 bana şans getirir inşallah,
sana da yeni yıl sağlık mutluluk başarı bebiş ve bolll para getirsin..

canım genetik de tabii çok önemli ama..bence kesinlikle yetiştirme tarzı yaa.bi çocuk anne babadan biraz korkmalı.benim eşimin de dayısının oğlu var.resmen düz duvara tırmanyor..benim öyle oğlum olsa dayak manyağı yaparımm ya:))eşim duymasın sakın:)inşallah hepmiz aynı anda hamile kalırız.:)

Kızlar merhaba nasılsınız ? ben çok mutluyum.
Ben çok mutluyum, bugün yaşadığım şehir bir haberle çalkalanıyor.
Daha önce de anlatmıştım dış gebelikten dolayı kürtaj olmak zorunda kalmıştım. Kürtajı yapan doktor ne kadar istesem de anestezi uygulamadı, bende onu şikayet ettim .
Ama daha sonra tekrar o adamın takibinde kalmam gerektiği için şikayeti geri çektim . Yine de olayın etkisinden kurtulamadım, çok canımı sıkmıştı çünkü , eşimle birlikte olamıyorum hala.
Şimdi o adam içerde tutuklu , meğer adam çok daha kötü biriymiş .
Hiç kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Kötü insanlar cezalarını çeksinler .
Aşağıda haberi gönderiyorum .

Doktor sevgililer kürtaj çetesi kurmuş - Anne Çocuk Haberleri

Çok güzel hareketler bunlar labalaba lab lab lab .

Bense daha iyiyim, son değerim 1090, normalde 1 ay sürüyormuş düşmesi ama benimki 2-3 ayı bulabilirmiş, rabbime hamdolsun başta elvanım olmak üzere can arkadaşlarımın duasıyla ayaktayım .

sessizce canım senin için çok üzüldüm, ilaç tedavisi olmadın mı?, bitkilerle alternatif bir tedavisi var mıymış? , gerileme olmamış mı toksoplazmada? yada tahminen ne kadar daha sürermiş? Bildiğim kadarıyla sen zaten eti iyi pişirmeye, sebzeleri ve meyveleri sirkeyle yıkamaya çalışıyordun, gayet dikkat ediyordun ama başka yapılabilecek bir şey yok mu?
Rabbim şifalar versin, sen iyi olda, bebekte olur inşallah sağlıkla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…