Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bırseylerle oyalaanınca cok ıyı oluyor:)
1 hafta bekle cnm hala olmazsan evde test yap cıkar zaten varsa o zmn inş hakkında hayırlısı olsun

eşinin davranışları çok şüphe uyandırıcı, daha sen muayene olmadan ne sperm sayısıymış bu?? delirdi mi?? yoksa eskiden bildiği bir şey var da senden mi saklıyor?? bak çok sinirlendim şimdi ailesinde kısır erkekler filan mı var?? niye erkekliğinden şüphe ediyor ki?? bizimki de pek nazlı niyazlı kendine inanmaz pozlardaydı, ben de yaşadım bunları ama bana engel olmaya falan kalkmadı. kalksa zaten beter yapardım o ayrı. hiç umursamadım, gittim tüm muayenelerimi tek başıma oldum, yanımda bile değildi doktora gittiğim zamanlar. özel bu yahu, ona neymiş? belki ondan habersiz gitmen mümkün değildir, belki bunu yapmak istemezsin bilemem ama yendikten sonra güzelce bir muayene şart. hep söyledim hala söylüyorum. ben yeneli 18 gün olmuştu ki doktordaydım. çok düzenli ilişki yaşamadığım halde hafif iltihap çıktı, sebebini sordum, cinsel hayatı olan her kadında doğaldır bu olabilir demişti doktor. içeride ne olduğunu bilmeden hamile kalınmaması taraftarıyım. çileklipuding çok güzel yazmıştı, bebek diye delirmeyin hayırlısını dileyin diye. bilmediğiniz bir hastalıkla hamile kaldığınızda bebeğinizin başına geleceklerden siz sorumlu olacaksınız. hiç kader falan diye kendinizi kandırmayın, allah size akıl vermiş, siz aklınızı kullanıp önleminizi almazsanız kader ne yapsın??

kızlar ben bugün avidite testi için kan verdim sonuç bu hafta içi çıkıcak .. inşallah artık kanımda o toksoplazma mikrobu dolanmıyodur dua edin bana

Canim Ins çikmaz Ins geçmistir.. Haberdar et..

Ins hayirli zamanda olur canim üzülme..

Canim herkeste farkli olur kimisi 20.gün fln yumurtlar ama genelde 14. güne denk gelir yumurtlama.. Bunu tam tespit edebilmek için ovulasyon testi kullansan iyi olur aslinda.. Hayirlisi hakkinda

Liste güncellenmistir.. :)

Kizlar nasilsiniz.. Bu aralar yogun geçiyor giremiyorum.. Sanirim jinekologa gitme zamanim geldi.. Biliyosunuz düsük yasadim agustos ayinda.. Ve hala düzene giremedi regllerim.. Yani çok sükür artik olabiliyorum regl düsükten sonra 53 gün geçmisti tekrar regl olmam.. artik 30 güne indi nerdeyse, ama hala adet olmadan önce kahverengi böyle parça mi desem bi acaip sekilde kanama oluyo bazen siyahlasiyo çamur gibi ve 6 gün sürüyo sonra kirmiziya dönüyo ve 7-8 gün normal adet görüyorum.. geçen ay 2 gün geldi kahverengi 3. gün adet olmustum.. bu ay da 6 gün sürdü ve garip olan bugn sonlari oynadi adetim demin wcde yine böyle kalin kahverengi biseyler geldi yani bilmiyorum esim zamana birak diyor ama neler oluyo neler bitiyo düsünmemeye çalissamda bu durum canimi skyo..

Son düzenleme:

canım selam o kalın kahverengi şeyler sanırım içerde kan mıhtılaşması sonucu olusuyo uzun süredir bişey olmayınca mesela burnunkanagıdındada öyle pıhtı şeklinde olabiliyor bazen

slm kızlar nasılsınız. hepinize teşekkür ederim.
çok şükür hamileyim 4. ayım bitmek üzere.
cinsiyeti henüz belli değil.
kızlar burda olduğunuz bilmiyodum artık yoksunuz sanıyodum sağolsun snowlaken söyledi. kardeşimin nışanı var yarın
annemlere gidicedm orda net yok ama gelince burdayım inş.
elvanımmm düşük yapmışsın sanırım. çook üzüldüm.
Allah yeniden anne olmayı nasip eder inşallah.
bi yerde okumuştum düşükten sonra ki hamilelikler daha sağlıklı oluyomuş.
trinty sen nasılsın. taşındım annemlere çok yakınım bi orda bi burda derken giremedim. sonralarda sizi de göremedim
burda olduğunuzu bilmiyodum.
hepinizi çoooook özledim
rabitcim tekrar teşekkür ederim sana da. sen neler yaptın

Son düzenleme:
Kızlar ilişkiden sonra felan yatmak gerekirmi hamile kalmak için öyle yapan varmı yada nasıl ama dinimizce hemen banyo yapmak gerekiyo okudum şimdi doktorlarda hep yatın 1 saat felan demiş ama

A.slm canim iyiyim sagol sen nasilsin? Bayadir gorusemedik ozlettin kendini:) masallah hamileymissin cok sevindim canim cinsiyeti belli olunca haber ver merak ederim. Ayniyiz bizde degisen bisey yok yuvarlanip gidioz:) gorusuruz canim dikkat et kendine ve bebegine.

arkadaşlar merhaba. ben de daha yeni kurtuldum vajinusmustan( bu site sayesinde). o zaman kadınlar kulübü bana uğurlu gelmişti şimdi de umarım böyle olur.bir de bir şey sorcam belki çok komik gelebilir ama, BAT nedir?
umarım hayırlısıyla en kısa zamanda tüm isteyenlerden iyi haberler gelir:)

Kızlar ilişkiden sonra felan yatmak gerekirmi hamile kalmak için öyle yapan varmı yada nasıl ama dinimizce hemen banyo yapmak gerekiyo okudum şimdi doktorlarda hep yatın 1 saat felan demiş ama

canım dinimizde bir namaz vakti geçmeyecek deniyor.yani yatsıdan sonra birlikte olduysan sabah namazına kadar süren var diye biliyorum.yanlış yönlendirmek istemem ama ben böyle biliyorum.en azından bir saat yatmanda bisıkıntı olmaz merak etme.yatarken de sırtüstü yat canım.inşallah hayırlısıyla bebişini kucağına alırsın canım

canım hiç komik gelmiyor çünkü bende ilk okuduğumda ne olduğunu anlamamıştım.beklenen adet tarihi demek canım yani bi sonraki adetinin tarihini yazıyorsun.buarada tebrik ederim vajiyi yendiğin için canımmm

Hiç sorma canım ya bende anlamadım gitti.çevresinde çocuğu olmayan yok abilernini çifter çifter var neden çekiniyor bilmiyomm hep tartışıyoruz bu yüzden.onun bana hadi demesi gerekirken ben çabalıyorum kendi kendime telkin veriyorum koca aparati aldın o aleti de alırsın korkmak yok nefes al ver diye kendi kendime konuşur oldum cesaretimi toplamaya çalışıyorum adam dur bekle diyor arkadasyla konuşup dr araştırması yapacakmış (

O da yetmez gibi yine sürekli idrara çıkma ve yanma hissi başladı dr gittim tahlil temiz çıktı neden peki dedim ilişkiden tahriş olmuş olabilir dedi fobik asit de başladım bunu beklemekle olmaz.selamm sence neden böyle oluyor 4ay oldu yeneli ama iki aydır korunmuyoruz ve içine boş.. gerçekleşiyor bundan kaynaklanıyor olabilirmi ve bu hamilelige engel midir .bugün yine dedim bak başımıza is açmadan halledelim şunu diye tamam gideceksin haftaya dedi bakalım hayırlısı... dualarda unutmayın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…