Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

canımmm nasılsınnn ara ara ugruyorsun cok ozletıyorsun kendını balımmm

ıyımısın hersey yolunda mı canm??

kayraozlemı sormussun ben soyleyeyım bebgımız gelıyor bıtane daha

canımmm nasılsınnn ara ara ugruyorsun cok ozletıyorsun kendını balımmm

ıyımısın hersey yolunda mı canm??

kayraozlemı sormussun ben soyleyeyım bebgımız gelıyor bıtane daha

İyiyim cok sukur sen nasilsin canim? Bebisin nasil iyidir insallah? Hergun okuyorumda ara sira yorum yaziom iste hersey yolunda cok sukur hadi ya cok sevindim kayraozlem de hamileymis masallah ne kadarlikmis cinsiyeti fln bellimi acaba ? Nie kendisi gelmio artik ya ugrasa bi merak ettim onu.

cook sukur cnm bızde ıyıyız buyuyo bebegım :)

yaz ama ozluyoruz bak
evet cnm oda hamıle henuz cınsıyetı bellı degıl gorusursem soylerım cnm neden ugramıyor bılmıyorum:)

ben 1 hafta geçiktim ve testler negatif hemen ümitlenme vajiden sonra oluyo galiba

Kızlar çok sıkıntılıyım bi sorum var adetim geçikeli 7 gün oluyor ve kan idrar testlerinde hep negatif çıktı, 7. Günde pembemsi kan geldi 1 damla kadar,hamile olabilirmiyim dr 10 gün geçsin tekrar gel dedi.hiç böyle adetim geçikmezdi benim zamanında olurdum hep.yerleşme kanaması bat dan önce mi olur sonra mı??

bildigim kadarıyla adetten önce oluyor.Canım geç döllenme olduysa kandada idrardada geç belli olur.10 gün sonra kanda belli olur doktor onun için bekletiyordur.

cook sukur cnm bızde ıyıyız buyuyo bebegım :)

yaz ama ozluyoruz bak
evet cnm oda hamıle henuz cınsıyetı bellı degıl gorusursem soylerım cnm neden ugramıyor bılmıyorum:)

CanIm kayraözleme çooooooooooook sevindim ne zmandır istiyordu allah tamamına erdirsin.Canım senin ogluşun nasıl

canım 13.ve 15.günü yumurtlama oluyor.ve en uygun zamanlar onlar diye biliyorum

sanırım bana yazdın cnm sağol yazdıgın için inşallah bakalım denicez artık bu hafta inşallah rabbim bekletmeden yavrularımza kavusturur bizleri

inci doktor işi noldu? geçen hafta perşembe gitmeyecek miydin? o günden sonra hiçbir şey yazmamışsın. merak ettim

Canimmmm sela'.mm ilgi ve alakan icin teşekkür ederim.ınan artık dr gitmek icin can atıyorum perşembeye randevu almıştım evet ama eşim beni çıldırtıyor :/ nedenini çözemedim bi türlü beni bekle önce ben gitmeliyim diyo ya diyorum ben gideyim sonra seninle gideriz olmaz önce ben muayene olmalıyım sperm sayısı mi ne yaptiracakmis beni düşündürüyor bazen.pazar tartıştık bu yüzden bende gittim fobik asit aldım başladım seni beklemeyle olmaz dedim bu son ayın gittin gittin gitmedin ben haber vermeden gidecem bakalım hayırlısı.. sen nasılsın

inşallahh canım haber ver mutlaka

heyecan tabıkı yapmamalısın gecıkme olabılır ıns bebek vardır stres yapamdan bekle cnm

cnm çok az da olsa ümitlendim sanırsam:) test yaptım negatif malesef,bir hafta sakince beklemeyi düşünüyorum eğer olmazsa ozaman kan testi yaptıracam,normaldir di mi bu bekleme süresi?

ben 1 hafta geçiktim ve testler negatif hemen ümitlenme vajiden sonra oluyo galiba

sen ne zman yendin cnm

bugun hastalandım,geçikmeymiş sadece demekki( bende yok yerleşme kanamsı bilmem ne hayal kurdum bi hafta boyunca salak gibi(

ben de 1 gün geçikti diye heycan yapıyom kendi çapımda senin baya geçikmiş kısmet değilmiş demekki hayırlısıyla olcaktır inş doğru zamanda, bu arada ne zman yenmiştin vajiyi ,bir de cnm bu kan testi için ne kadar beklemek lazım bir hafta yeter mi 10 gün falan mı beklemek lazım

CanIm kayraözleme çooooooooooook sevindim ne zmandır istiyordu allah tamamına erdirsin.Canım senin ogluşun nasıl
evt cnm bızde cok sevındık amin darısı ısteyen herkeze olsun ınsallah....oglusum ıyı cnm buyuyoruz artık yavas yavas :)
cnm çok az da olsa ümitlendim sanırsam:) test yaptım negatif malesef,bir hafta sakince beklemeyi düşünüyorum eğer olmazsa ozaman kan testi yaptıracam,normaldir di mi bu bekleme süresi?

sen ne zman yendin cnm

ınsan tabıkı de umıtlenıyor ne desem bos bılıyorum sabah aksam dusunuyorsun kendımden biliyorum...ama ınan bana dusunmedıgın zaman daha rahat edıyorsun zor ama dogrusu bu cnm

evet haklısın insanın aklına geliyor sürekli arada salakça gülümsemeler oluyor hatta yüzümde durduk yere:)Allahtan taşınma meselemiz var da o biraz kafamı dağıtıyor,mecbur az sabredip bekleyecez,cnm bu kan testi için ne kadar beklemek lazım bir hafta yeter mi 10 gün falan mı beklemek lazım

kadınlar nabaersiniz benim regl biteli 3 gün oldu 3 gündür tık yok 3 gündürde giripim aşırı derece eşimde hasatyım diye pek yanasmıyo hayırlısı bakalım bugün azdaha iyiyim belki bugün bişeyler yaparız artıkın bebek calısmalrına bu ay daha sıkı calsımak istiyorum

canım ben ağustosta yenmiştim vajiyi ama aralık ayında anca düzene oturdu,bebek istiyoruz artık, adetlerim genelde düzenli idi ama içine boşalma olduğu zaman geçikmeler olabiliyomuş bilmiyodum ben bunu, birde en az 10 gün beklemek lazım galiba ben heyecan yaptım 5. gün kan testi yaptırdım negatif. ama hamilelik olsaydı kanda belli olurdu dedi dr.idrar için en az 1 hafta .hayırlısı olsun hakkımızda çok üzülmüştüm ama nasip değilmiş kısmet artık çalışmalara devam..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…