Vajinusmusu yenenler/yenmeye çalışanlar (egzersiz yapanlar)/yenip anne olanlar

zeytinyagından da daha iyisi ise kendi ıslakalıgımız, onuda tavsiye ederim
ıslandıktan sonra denersiniz çok daha dogal ve güzel olur

merhabalar başlığı görünce bende yazmak istedim 2 temmuz 2010 yılında evlendim 1-2 ay falan sürdü benim vaji. ama inanın o 1-2 ay bana o kadar uzun gelmiştiki çok şükür burdaki arkadaşların sayesinde çabucak yendim ve şuan 2 yaşında kızı olan bir anneyim allah bu illetle uğraşan herkese yardım etsin sormak istediğiniz bişey olursa banada sorabilirsiniz görüşmek üzere

çok güzel bir haber bu! senin adına çok sevindim...

canım dr a gitmeni tavsiye ederim ama benim kendi fikrim, bazen giriş sırasında farkında olmadan zorlarız ve vajina duvarında tahriş yada zedelenme olabilir ve kan bu yüzden fazla gelir, genelde biz zardan kaynaklandığını düşünürüz ama istisnai durumlar yani zarın kalın olma durumu dışında, normal bir zardan birkaç damla kan gelir, belki sen vajina duvarında zedelenme olduğu halde iyileşmesini beklemeden tekrar tekrar deneme yapıp zorladıysan tekrar tekrar kanama ondandır,tabi bu benim tahminim bilmeden kimse birşey diyemez, onun dışında ağrı hissediyorsan vajina içinde belki birşey vardır bence dr a gitmelisin korkma çünkü iyi bir dr ne yapacağını bildiği için kolay kolay canını yakmaz.dr u ihmal etme derim ama şimdilik eğer ki korkuyorsan bana kalırsan birkaç gün bekle bazı arkadaşlar bepanthen i vajina içinde kullanılabildiğini dr un tavsiye ettiğini söylemişlerdi (bu nasıl bir devrik cümle oldu =( ) bence birkaç gün iyileşme bekle ve sonrasında zeytinyağ ile birkaç deneme yap derim ben sonra sonra zaten alışırsın.

meraba arkadaşlar ben de 5 yıllık evliyim bunu hep erteledim ve sonunda gidip kızlık zarını aldırdım genel anesteziyleşimdi ise parmak egzersizine başladım ki dokunamıyordum bileama zar artık yok olması beni rahatlattı parmak egzersizine başladım burdaki yazıları okuyarak ve güç aldım:)şimdi ise işaret parmağımı 2.boğuma kadar yapabildim burda takıldım yönü bulamıyorum bana yönü hakkkında ne tarafa itmem gerektiğni yazabilirmisiniz..Allah hepimize yenmeyi nasip etsin..

peki acı oldu mu çok ve biraz tavsiyeni alabilir miyim?

mrb arkadaşlar 4 aylık evliyim emla kremiyle ilişkiye girdim kanamam oldu. emla kremi kullanmak doğrumu sizce devam etmelimi bu kreme yoksa bırakırsam aynı şeyleri yaşarmıyım. vajına alıştıktan sonra tekrar acı çekermiyim sizce yardımcı olursanız sevinirim.

esının p.. hızlı mı gırısı oldu yoksa yavas yavas mı ben yavasca gırsın ıstıyorum apartla o sekılde denedım sureklı ama yavas olunca orası burası derken esımde sertlesme sorununa sebep oluyor ne yapmam lazım :Ç(

öncelikle herkeze alla yardım etsin arkadaşlar bu çok zor bir durum ben siteye yeni üye oldum ama sürekli takip ediyorum. 1 aylık bile evli değilim yani daha çok yeni evliyim ve ilk zamanlarimı bu siteyi okuyarak geçirdim diyebilirim uzun süre ilişi yaşamadım 10 gün kadar ve buradaki vajinismus vakalarını okudum bana bir çoğu örnek bir çoğuda ibret olduğu aynı duruma düşmemek için kendimi motive ettim. ve başardım 10 günün sonunda . fakat bu benim için yeterli olmadı çünkü sürekli acı ve kanamam vardı. cesaretimi toplayip doktora gittim çok acılı bir muayene oldu. vajina girisim çok dar mış o yüzden ameliyat olacağım ve dogrusu korkuyorum ama olmasam sorun hep devam edecek. yani arkadaslar korku sadece sorunu devam ettiriyor cozumse cesaret ve inanin ugrastiginiz donemdekinden faha fazla acimiyor. ben anestol kullandim ve ustesinden geldim. ins ameliyattan sonra artik gercek evli ciftler gibi oluruz

bu arada kendinize bir hedef koyun yani bir yere gidecekseniz mesela ankaraya gideceksiniz ankaraya bir kadın olarak gideceğim hedefini koyun ve buna uymaya çalışın. ben kurban bayramında kayınvalidemin elini bir kadın olarak öpeceğim dedim ve napıp edip bunu yaptim

ben de anestol kullanıyorum inşallah ben de yenerim..

esının p... hızlı mı gırısı oldu yoksa yavas yavas mı ben yavasca gırsın ıstıyorum apartla o sekılde denedım sureklı ama yavas olunca orası burası derken esımde sertlesme sorununa sebep oluyor ne yapmam lazım...

evet yavaş yavaş girerse özellikle girişe değdiğinde sende ıslanmış olursun...bende şöyle oluyor girdi ama tamamını alamadım biraz acı oldu korktum ama tam ıslandığım zamanlar inan hissetmiyorum onu.İçime girince sanki inan deli gibi canım yanacak sanıyorum ...sertleşme sorununun da üstesinden tekrar ön sevişmeye dönerek halledebilirsin diye düşünüyorum

evet yavaş yavaş girerse özellikle girişe değdiğinde sende ıslanmış olursun...bende şöyle oluyor girdi ama tamamını alamadım biraz acı oldu korktum ama tam ıslandığım zamanlar inan hissetmiyorum onu.İçime girince sanki inan deli gibi canım yanacak sanıyorum ...sertleşme sorununun da üstesinden tekrar ön sevişmeye dönerek halledebilirsin diye düşünüyorum

canım kusura bakma yoğunluktan fazla nete giremedim umarım okursun..öncelikle acı olmadı ama inan acının en fenasını 5 yıl boyunca yaşadım ilişki olmadığı gibi oldurmak için zorladığımda resmen etimi kesiyolardı..ancak bu sitedeki paylaşımları doğru yönlendirmeleri çok dikkate almalıyız..mesela gerek burdaki arkadaşlar gerek' kkaderim'arkadaşımızın açtığı zeytin yağıyla yendim topiğini onun ve yenen dier arkadaşların payşalımlarını o kadar çok okudumki kkaderim kendisi mail aracılığıyla önemli bilgiler verdi mesela Allah hepsinden razı olsun..gelelim yendiğim geceye eşimin p..sine zeytinyağını sürdüm istersen kendinede sürebilirsin ben sadece eşime sürdüm dedim ya okadar çok okudumki yenen arkadaşları bilinç altım sanki kendi yenmiş gibi kabullendi sen üstte ol mesela eşinin p..sini senin komutanda kullan derin nefes al ve bırak ıkınmayı ihmal etme acımı hissettin bekle derin nefes al bırak ve ıkın kaçma yine it ancak popo yönüne doğru baskı uygulamayı unutma inan ne acı ne bişey ben 5 yıllık esaretten bu kadar kolay kurtuldum..yazarken hala inanamıyorum birde şu var hiç vazgeçme erteleme korkunun üstüne git vajinusmus erteleme hastalığı aslında çözümü kolay sadece bizler erteliyoruz acıdan korktuğumuz için sonunda acı olmadığını gördüğünde sende inanamicaksın...

merhaba bende aynı durumdan muzdaribim..

ıkınırken vajina içindeki duvar yada et parçası da öne çıkıyo bişeyle baskı yapıncada dahada acıyo..

bikaç gün olmuş girip yazalı buraya aama insallah yine görürsün

nası yaptığınıda anlatırmsıın bize yardım amacıyla

merhaba adınıza çok sevindim atlatan herkes için çokmutlu oluyorum.

bende 6,5 aylık evliyim ama bitürlü yapamıyorum yada ihmal edip üstüne düşmüyorum ama bu durum beni alt üst ett..

28 yaşındayım bu durumu yenip yaşım çok geçmeden çocuk istiyorum ama bi türlü olmuyorr. neler yaptınız siz nası oldu.

merhaba tşk.ederim umarım sizde çabuk atlatırsınız. benim yaptıklarıma gelince öncelikle burdaki arkadaşların tavsiyesiyle parmak egsersizi yaptım serçe parmaktan başlayıp işaret parmağı ve orta parmakla işaret parmağını ikisi birlikte denedim sonra bitane mum aldım onu streçle sardım öyle denedim bu arada kayganlaştırıcıda sürdüm deneme yaparken. doktorada gittik tabiki bu esnada doktor emla kremi tavsiye etti daha sonra emla kremle denemeye başladık başlarda olmadı çünkü emla kremi iyice içlere sürmek gerekiyorki içerisi uyuşsun sonra muma sürdüm emlayı önce onunla uyuşturdum ardından eşimle denedik çok hafif bi sızlama oldu ve başardık sormak istediğin bişey varsa sorabilirsin aklıma gelenler bunlar..

hımm benim sanki vajina girişimde küçük bi et parçası var dudakları elimle açıp vajina girişini açtığım iç kısımda gözüküyo ve tavuk derisi gb minik parçalar var sanki yada doğru tarif edemediğim için anlatamıyormdur şuan. belkide herkesde aynıdır. dktor normal bi vajina olduğunu söyledi.. bi kaç kez parmak girişi oldu. ama sanki o dediğim yeremi yada başka bi şekilde başka biyeremi değiyo bilmiyorum o an acıyo.. doktor bikeresinde muayenede denemk istedi soktu tamamını onda acı hissetmedim. ama eşim soktugunda acı oldu.
sen egzersizlerden sonra eş denemesine geçtiğinde nası yaptın hangi pozisyonda durdun yani duvara çarpar gb ilerlememezlik olmuyomu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…