vajinismussuz günlere merhaba demek için....

Actigin konu farklı noktalara gitmişti ama senin ilacin bence burada. Herkes birbirine destek üzülme yalniz değilsin biz variz

paylaşım içinde çok teşekkürler..Allah razı olsun..
cümlemizden razı olsun arkadaşım yazdıklarım içinde sormak istediğiniz birşey varsa lütfen sorun. ayrıca sormak istedikleriniz , korkularınız olursa, moral vermemi istiyorsanız falan,özelden burdan yazabilirsiniz.

arkadaşlar herkes nerde lütfen sorularınız varsa paylaşın, ertelemeyin bu durumu.

kkaderim canım nasılsın uzun zaman oldu görüşmeyeli :)
canım benim ne kadar sevindim seni gördüğüme, haklısın çok uzun zaman oldu, hamdolsun iyiyim tatlım sen nasılsın? msj ını geç gördüm afedersin. eve gitmek üzereydim bende =)görüşelim arkadaşım arayı soğutmayalım

iyiyim canım ama huzurlu ve mutlu değilim çünkü hala yenemedim ve moralim çok bozuk

iyiyim canım ama huzurlu ve mutlu değilim çünkü hala yenemedim ve moralim çok bozuk
canım benim ya sen maile gel bakıym bir ortadan kaybolunca ben yendin sandım, dur şimdi sana özelden yazıyorum mutlaka mailleşiyoruz ve bu işin üzerine düşüyoruz anlaştık mı, konu başında yazdıklarımı da tekrar tekrar okuyorsun, yeni resimler ekledim sona onlarda işine yarayabilir.özele bak.

bende sizlere yardımcı olmaya hazırım kızlar vajinismusluydum yendim hamileyim bile kızım olucak inş umudunuzu asla yitirmeyin :)

hamdolsun iyiyim canım senigördüm daha iyi oldum. sende herşey yolundamı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…