vajinismussuz günlere merhaba demek için....

Bu defasinda nerdeyse yapmistik ama sonra çok ara verdk cunku esim bu konuyu zerre kdr problm yapmiyo ve bu bni dha çok uzuyo. Bi de bnm anksiyetem vr onceki denemede rahattm cnku ilaclarimi da kullaniyodm. Bi aydr ilac icmiyrm kilo aldm dye biraktm ama byle de hicbisi yolunda gtmiyo ne iste ne ewde.artk gece uykymdan uyaniyrm nefes alamıyorum dye.sanki geberp gitsem rahatlicm gibi hatta herkes rahatlr

olur mu. rahatsizliginizi tam anlamadim ama ilaclarinizi alin. kilo verilir ya ne olacak ben de cok kilo aldim dert etmiyorum. hayatinizda hareket olsun yeterki spor vs. sonuc alinamayan denemeler de cok kötü yipratiyor insani ama bir adim daha yaklastiriyor. moralinizi yüksek tutun inanin düzelecek her sey. pozitif olun. bakin üc aylar baslangici geliyor. yani tabikki birbirimizi tanimiyoruz. gecen sene ücler baslangicinda oruc tutup dua ettim. sonra cok rahatladim ve kabul oldu dualarim cok sükür

olur mu. rahatsizliginizi tam anlamadim ama ilaclarinizi alin. kilo verilir ya ne olacak ben de cok kilo aldim dert etmiyorum. hayatinizda hareket olsun yeterki spor vs. sonuc alinamayan denemeler de cok kötü yipratiyor insani ama bir adim daha yaklastiriyor. moralinizi yüksek tutun inanin düzelecek her sey. pozitif olun. bakin üc aylar baslangici geliyor. yani tabikki birbirimizi tanimiyoruz. gecen sene ücler baslangicinda oruc tutup dua ettim. sonra cok rahatladim ve kabul oldu dualarim cok sükür

Artik isyan ediyomusum gibi hissediyorum ki manewiyat faln kalmadı ztn. esim bna 10 yil byle surse ses etmm dyo ama bunun bna nasi bi yuk olduğunun farknda dgl. Denesek blki oluck ama deneyemiyrz ki bn zatn bu hastalık yuzundn gergnm mutszm ve bnu bildgi halde yardmci olmuyo ve ben de artk madem onunla olmucksa biside paylasmylm dye dusunyrm inceldgi yerden kopuck ewliligm goz gore göre bitiyo bnm aklimdn tek gecen ailemn uzuuleck olmasi .

Artik isyan ediyomusum gibi hissediyorum ki manewiyat faln kalmadı ztn. esim bna 10 yil byle surse ses etmm dyo ama bunun bna nasi bi yuk olduğunun farknda dgl. Denesek blki oluck ama deneyemiyrz ki bn zatn bu hastalık yuzundn gergnm mutszm ve bnu bildgi halde yardmci olmuyo ve ben de artk madem onunla olmucksa biside paylasmylm dye dusunyrm inceldgi yerden kopuck ewliligm goz gore göre bitiyo bnm aklimdn tek gecen ailemn uzuuleck olmasi .

tam birlesme olmuyorsa bile esinizi mutlu edin. giyinin süslenin. geceleri yanina gidin. gururu birakin bir kenara. vajiyi yenince o sizin pesinizden kosacak:KK34:
kendinizi birakmayin. Insanlar nelerle savasiyor.
ben sizi cok iyi anliyorum ama birakmayin kendinizi.
erkekler farkli düsünüyor onu sevmediginiz icin böyle oldugunu bile düsünebilir. ya da kendinde suc arar. bu rahatsizligi bilmiyorsa ona linkler gönderin ya da siz okuyun inansin. size nasil yaklasmasi gerektigini de okusun. bunu saglamaya calisin.

tam birlesme olmuyorsa bile esinizi mutlu edin. giyinin süslenin. geceleri yanina gidin. gururu birakin bir kenara. vajiyi yenince o sizin pesinizden kosacak:KK34:
kendinizi birakmayin. Insanlar nelerle savasiyor.
ben sizi cok iyi anliyorum ama birakmayin kendinizi.
erkekler farkli düsünüyor onu sevmediginiz icin böyle oldugunu bile düsünebilir. ya da kendinde suc arar. bu rahatsizligi bilmiyorsa ona linkler gönderin ya da siz okuyun inansin. size nasil yaklasmasi gerektigini de okusun. bunu saglamaya calisin.

Bn artk onun farklı bi amacla ewlendgni dusunuyrm cnku bu durumdn hic rahatsz degil düzenli bi hayatı oldu ewlennce o da yetiyo gibi hissediyorum ewli gibi degl de ew arkadasi gibiyiz hicbisi paylasmiyoruz ki ne hislerimizi ne yatagimizi ne de ...

Bn artk onun farklı bi amacla ewlendgni dusunuyrm cnku bu durumdn hic rahatsz degil düzenli bi hayatı oldu ewlennce o da yetiyo gibi hissediyorum ewli gibi degl de ew arkadasi gibiyiz hicbisi paylasmiyoruz ki ne hislerimizi ne yatagimizi ne de ...

nisanlilik döneminde nasildi peki?

Bu defasinda nerdeyse yapmistik ama sonra çok ara verdk cunku esim bu konuyu zerre kdr problm yapmiyo ve bu bni dha çok uzuyo. Bi de bnm anksiyetem vr onceki denemede rahattm cnku ilaclarimi da kullaniyodm. Bi aydr ilac icmiyrm kilo aldm dye biraktm ama byle de hicbisi yolunda gtmiyo ne iste ne ewde.artk gece uykymdan uyaniyrm nefes alamıyorum dye.sanki geberp gitsem rahatlicm gibi hatta herkes rahatlr
ece

cnım yaşadıkların benimkine benziyor bende 5 aylık evliyim bu zmana kadar denemelerimizde sadece bir kez oldu gibi olmuşştu fakat canım çok yandı sonra ara verdik benim eşimde problem yapmıyor bu durumu ,, ara verince beni istemediğini falan düşünüp üzülüyordum çok çaresiz kaldım bende..gerçi benim eşim rahatsızlandı falan herşey üstüste geldi şuaralar hiç deneme yapamadık fakat biz hep sarılarak uyuyoruz birlikte olamasakda sevgimizi gösteriyoruz sende öyle yapmalısın sakın ayrı uyumayın eminimki yeneceğiz bizde bol bol dua etmeliyiz diye düşünüyorum...

canım internet sorunum bir iki güne kalmaz çözülür konuşalım lütfen böyle şeyler düşünme, sen umrunda değil sanıyorsun ama öyle değil, sadece artık senin gibi o da bunalıma giriyor denemelerde, yine olmayacak diye yerleşiyor aklına ve o yüzden boşvermiş gibi devam ediyor hayatına. düzelecek hepsi moralini bozma, ilaçlarını aksatma, hepimiz kilolar alıyoruz veriyoruz, sen iyi ol yeter ki, hepsi düzelecek.

Son düzenleme:
Arkadaşlarm dilatör alcam internetten.alan arkadaşlr fikir vrsn lütfen.linki yazın.setli diilde setsiZ almak istyrm tek parmağı çift parmağı yaptğm için.yada set farketmz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba alingirli mesajını yeni gördüm sen ne durumdasın ben yeni başladım sayılır alıştırmaya ama ümitsizlik var içimde :KK43:

Bende tek parmak yapabiliyorum çift parmağa geçince sanki orası esnemiyor ve gitmiyor. Hala yapamıyorum işte öle beklemediyim :KK43:(

iyi akşamlar tutku.. mesajları okuyodum da öyle bende malum bu dertten muzdaribim siz yendiniz mi yendiyseniz nasıl oldu yardımcı olabilecek yok mu :KK43:

evet canım yendimm bende 5-6 ay oluyoo yenelii 4.5 aylıkda hamileyimm bakk hiç bişey imkansızz degil :))

Aparat alan arkadaşlara sesleniyorum lütfen hangi siteden aldınız bu dilatörü.acil almam lazım nete bakıyrm dolar üzerinden satan bi yer buldum bitek.özel msjda atabilirsiniz kaçdır yazıyorum kimse cvp yazmıyr.eczenelerde satılmazmı? Fiyatlr çk pahalı ya. Aaparat alanlar yazsın lütfennnn.

Son düzenleme:
canım internet sorunum bir iki güne kalmaz çözülür konuşalım lütfen böyle şeyler düşünme, sen umrunda değil sanıyorsun ama öyle değil, sadece artık senin gibi o da bunalıma giriyor denemelerde, yine olmayacak diye yerleşiyor aklına ve o yüzden boşvermiş gibi devam ediyor hayatına. düzelecek hepsi moralini bozma, ilaçlarını aksatma, hepimiz kilolar alıyoruz veriyoruz, sen iyi ol yeter ki, hepsi düzelecek.

Kkaderim bana da yardımcı olur musun? Buraya daha önce yazıldı belki..günlük ödevler mi versek birbirimize ? :)

Cnm hicbi zamn hallolmuck gibi geliyo hep bi aksilik haftasnu ankaradaydik 2gundr yorgndk bgn deneyelm dedik ewde sular kesik tembel ogrenci bahanesi gibi yarin da regl olurum tam olur

kızlar ya.. bu emla kremi kullanıp faydalanan varmı.. tam olarak ne işe yarıyo.. denesemmi diye düşündüm ama çok da pahalıymış.. kurtulamadım şu sıkıntıdan bi türlü yaff

X