vajinismussuz günlere merhaba demek için....

bebegimm geldimm ama yoksunn canım benimm kan cekiyorr inan cokkk ayrı seviyorum seni Allah razıııı olsun Allah seninde yuvanı mutlu hhuzurlu etsin..dilerim ki ne dilerse Rabbim sana onu versin bu aralar pek sık geçemiyorum ama aklımdasın hep canımsın sen neler yapıorsun nasıl gidiyor tatlım hayat nasıl sıkıntı yok dimi cano buarada doktora gittim 4 haftayı bitiriyoruz teyzesiiiiiiiii

Son düzenleme:
canımın içi üzülme yendikten sonra olması daha iyi hakkında hayırlısı olsun, ama erteleme regl den sonra kurtul nolursun. çok sıkı çalış. yaparsın sen.

İnşallah bencede yenmek daha öncelikli ama umut dünyası :-(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya ne güzel anlatmışsınız herşeyi Allah razı olsun.inan kafama takılan ne varsa herşeyi izah etmişsin vallahi helal olsun

Bişiy daha sorcam ıkınırken parmağı ilerletmeye devam mı edicez yoksa ıkındıktan sonramı ilerletcez

maşallah canım ya çok sevindim kuzucuk Allahıma emanet annesi de inşallah =)
canım denk gelemedik birtürlü ama olsun aynen dediğin gibi kalplerimiz bir, seninde bende yerin çok başka, çok özel, Allahım seninde kalbindeki hayırlı dileklerini kabul etsin, hayırsızları hayıra çevirsin senin için, senin kalbin çok güzel inşallah bahtında çok güzel olsun canım kardeşim.benim de şimdilik hamdolsun bir sıkıntım yok, illaki hayatın içinde ufak tefek pürüzler olsa da, illaki o kadara da olacak.görüşürüz bebeğim

İnşallah bencede yenmek daha öncelikli ama umut dünyası :-(

canım büzme hiç dudağını bebeğimi kaybettiğimde çok ağladım çok üzüldüm ama hep hayırlısını dilemiştim ve şimdi diyorum ki tabi ki iyi ki ölmüş demiyorum , ama Rabbim biliyor bak şimdi olsaydı diyorum nasıl olacaktı olmazmış, öyle bir durum oluyor ki olmaması demek ki daha hayırlıymış diyorsun.Rabbim isteyen kimseye sana bana hiç kimseye evlat hasreti yaşatmasın, aratmasın , hayırlı, sağlıklı ,vicdanlı, imanlı evlatlar versin.

Ya ne güzel anlatmışsınız herşeyi Allah razı olsun.inan kafama takılan ne varsa herşeyi izah etmişsin vallahi helal olsun

cümlemizden razı olsun canım. çok sevindim canım işe yarar olmasına, her ne kadar yazı dilinde anlatmak zor , belki anlaşılamaz yazdığım yerler vardır mutlaka sorun çekinmeyin lütfen.

Bişiy daha sorcam ıkınırken parmağı ilerletmeye devam mı edicez yoksa ıkındıktan sonramı ilerletcez

derin derin nefes aldın ve gevşediğini hissettin ya arkadaşım o zamana tekrar derin nefes al ve nefesini tut ve sanki kabız olmuşsun gibi ıkınmaya başla, korkma sanki dışia doğru itiliyormuş gibi hissedersin ama değil vajina pns girişine izin veriyor , yani sen istesende ıkınırken kendini kasamazsın, işte o ıkınma anında parmağı ilerleteceksiniz,şimdi egzersiz yapacaksanız bence öncesinde şu yazdığımı bir kere deneyin çünkü hiç egzersiz yapmadan şu yazdıklarımla yenen de oldu ilk denemede yada birkaç denemede,ama azıcık deneyip bırakmak yok baya 1 saat bile uğraştık biz, ilkte yeri bulmak zor geliyor acemilik var sonuçta ama bir kere bulunca gerisi çorap söküğü gibi geliyor.

inşallah canım benim bugün 11 aylık evli oldum 1 yıl olmasına bir ay kaldı inanamıyorum ya 11 ay oldu ve ben başaramadım en azından evlilik yıl dönümümde olsun diyorum inşallah bana dua eder misin canım bir ay mühlet veriyorum kendime inşallah inşallah ....

kkaderim problemimi buldum kaç gündür düşünüyorum cem keçe yazmış kitabında bu sorunun nerden kaynaklandığını yazın diye çok düşündüm ve benim problemim vücuduma birşeyin girmesi sana aylardır anlattığım gibi benim hiç eş korkum olmadı hep denemeler yaptık herşey yolunda giderken p.. yerleştiriyorum tam içeriye girecek ben kasılıyorum biliyorsun ben aparatta yapmıştım en son 20 kulak çöpünde kaldım...ama p.. izin vermiyorum ...aşılar ve yılda bir kez kan almalar dışında iğneyle muhatap olmadım ve kan almaya gitmeden en az 2 gün korkularım başlar aşırı bir iğne korkum var cem keçe de bahsediyordu iğne korkusu olanlar ...ikincisi yine kitaptan çocuksu yapıda olanlar vardı bende tam öyleyim büyüdüğümü kabul edemedim şimdi çok iyi anlıyorum problemi çok düşündüm bunlar çıktı meydana ... nasıl yapsam da p.. girince benim canım acımayacağını veya anormal şeyler olmayacağını kabul etsem

canımmmm benimm nasılsınnnn neler yapıyorsunnn beniimmmmmmm yuregiii guzell dostum iyiki varsın seviliyorunnn...ne guzell dualar eetmiişssin Rabbim gönlünde ne varsa onu sana nasip eylesin hayatında ki hersey su giib güzel olsun tatlım benim neler yapıyorsun evet cok sık geçemiyorum tatlım benm özledim senle konuşmayı hafta sonu neler yapacan bakalım

canım benim etmez miyim lütfen üzülme sende aşacaksın inşallah bence kendine haksızlık etme 1 aya kalmaz aşarsın üstüne düşersen, bak ısrarla söylüyorum çabuk bıraktığımızdan olmuyor, uzun uzun apartla nasıl yerini arayıp bulana kadar uğraşıyorsan pns le de aynını yap.

canım bak bende iğne yaptırırım , aşı olurum ama bakamaz başka yere çeviririm başımı, ama ellerim buz gibi olur, çocuksu değilimdir yerine göre değişir, böyle bir genelleme yapmak doğru değil sen neden olduğunu düşünme, şunu bil seninle burda hepimiz aynı korkuları yaşıyoruz,inan tatlım kimse senden daha cesur değil, bende şuna bağlıyorum, tv lerde çıkan hani şu kadına zorla sahneleri varya onlar çıkınca kanal değiştirselerde bende korku oluşurdu, sonra oda arkadaşım aptal saçma şeylerden bahsederdi bu konuda hepsi bilinçaltına yerleşti, eşlerimizde iyi kötü anlayışlı davrandı en azından ilk zamanlrda sonra dan mızmızlansalarda tabi artık biz kıvama gelmiştik =) vaji kıvamına. bak canım pns girsin diye Rabbim önce zevk duygusuyla kayganlık oluşmasını ve o zevk anında zaten gevşediğin için esnek olan vajinadan pns rahatlkla geçiyor böyle yaratılmışız, ama biz korkunca sıkıyoruz kendimizi ve zaten zevk değil korku duyduğumuzdan kayganlaşmıyor, biz o kayganlığı en iyi şekilde sağlayıp vajina içine zeytiyağı sürersek tercihen tabi, sonrada ıkındığında kendini kasamayacaksın, geriye girişi bulmak kalıyor oda egzersiz yaptığın için benim bulmamdan sen daha kolay bulursun.
geçen gün bir arkadaşa demiştim yıllarca vajinayı korumak için sık sık , şimdide evlendin serbest bırak olmyor işte, senelerce tuttuğunu biranda bırakamıyorsun işte.

sende bitanem iyi ki varsın arada gidip geliyorum, kpss çalışmalıyım da acaba kızlar soru sormuş mudur diye bakıyorum.senin yüreğinin güzelliğiyle baktığın için beni güzel görüyorsun canım, asillik sende annem =)) dualarımız hayırlısıyla kabul olsun inşallah canım kardeşim güzel dostum, duaların için Allah razı olsun senin içinde geçerli olsun güzel duaların.hafta sonu yine cumartesi çalışıyorum pazar da dersane var, yoğunluk ne zaman bitecek bilmiyorum. sen ne yapacaksın tatlım.

canm inşallah şu kpss yı geceersın hayrlısyla tatlımm bnm ..o senın yuregının guzellıgı bana yansıyor kuzummmmmm canım benım ne mutlu ki senin gibi içten samimi bir arkadaş kazanmışım annem:13::13::13::13:ccanım koplayy gelsinnn saan calısırkenn hicccc zorlanmaa emi bn evdeyim canım buaralar pek cıkamıcam gıbı ilk 3 ay biraz kritik oluyormuş arada sancım oluyor cok uzaklaşamam evden yanibnde arada geçip bakıorum tatlım dualarım seninleee tatlım

Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsiiin bebisiniii. Ne guzel duygudur kim bilirr..Hamilelerin dualari kabul olurmuş bizede dua edermisin. Ihtiyacimiz vaar ((

inşallah güzelim valla hyırlısyla 90 üstü puan almam lazım nasıl olacak bilmiyorum Allah razı olsun canım benimmmmm sende öyleysin mütevazilik yapma şimdi görmediğim 1:) en şeker en vefalı en iyi insanlardan birisin sen ve eminim gördüğümde de aynen bu duygularım dahada katlanacak, şeffafsın olduğun gibi , gerçekten iyiki tanımışım canımmmm seni =)
bende akşam 5 e kadar genelde rahat yazarım, ama bu sayfayı kapatmak zorunda kalabiliyorum arada, mail sayfam açık duruyor aklında olsun :13:sende dikkat et balım kendine, 3 ay riskli demişti bana da hatta aklında olsun söyledi mi bilmem ama afedersin özel olacak ama eşinle beraberlik yasak demişti bana.ilk 3 son 3 ay dedi.

Haftalardır siteyi açmıyorum. Bakmıyorum. Egzersiz yapmıyorum. En son duştayken deneyeyim dedim. Tansiyonum düştü nerdeyse bayılacaktım. Yığıldım kaldım. Bu umutsuzluğumu dahada arttırdı. Eşimde yaklaşmıyor. Ben içimde hem ona daha çok bana öfke büyütüyorum Birkaç yıl önce okuttuğum öğrencilerim anne olmuşlar. Bunları görüp duydukça daha çok yıkılıyorum...

ama böyle yapma lütfen erteledikçe yıllar geçiyor, hayatı zindan etmene değecek birşey olmadığını gördüğünde yaşadığında , bu yüzden kaybettiğin hiçbirşey olmasın ki, yendiğine mutlu olabil.aşılmayacak birşey olsa bizde aşamazdık kuzum.

kujum ne yazık ki dün regl oldum biter inşallah yakın zamanda artık egzersiz yapmalıyım hangisine üzüleceğimi şaşırdım yenen arkadaşlar var takip ediyorum ben de inşallah ...inşallahhh
canım üzüleceğin birşey yok, elimden geleni yaptım olmadı desen hadi üzül derim ama diyebiliyor musun bunu? hayır sen daha fazlasını yapabilecekken pes etmek yok, regl bitene kadar iyi dinlen =) sonra maraton başlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…