vajinismussuz günlere merhaba demek için....

Arkadaşlar bende 1 aydır egzersiz yapıyorum 8 aylık evliyim 3. parmağa zorlada olsa geçtim ne kadar daha devam ediyo bu egzersizler şimdiden sonra ne yapmalıyım ??
arkadaşım merhaba egzersizin belli bir süresi yok amaç sadece vajinaya ağrısız birşeylerin girebildiğinize beyninizi inandırmanız, ilk sayfamı sonuna kadar okumaya çalışın faydalı olacağına inanıyorum.

kızlar artık tamamen merhaba diyorum
artık eminim bu kabus bitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
gözünüz aydın ayrıntıları yaşadıklarınızı arkadaşlara anlatabilir misiniz arkadaşım. sizin adınıza çok sevindim, bir kişi daha umudumuz oldu, Rabbim tüm bu sıkıntıyı çekenlere de bu mutluluğu en kısa sürede nasip etsin inşallah.

BU HAFTA Kİ YENMEYE YAKIN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ....

1-shimarik,
2-cecem,
3-combo
4-oceandream82
5-VAJJ
6-sellluka
7-
Ervaa26
8-
ayshennn
9-Pirelideve

10-ferah_86
11-biponaz
12-lyyl86

ekleme yapalım başka listeye dahil olmak isteyen varsa.

bu listenin başına yerleştim yaa ne diyeyim kendimee egzersiz yapamıyorummmmmm çünkü regl olamadım neden regl olamadım kiii

bu listenin başına yerleştim yaa ne diyeyim kendimee egzersiz yapamıyorummmmmm çünkü regl olamadım neden regl olamadım kiii
boncuğum listenin başıda sonu da aynı bunlar azmeden arkadaşlarımız, sende kendine yüklenmeyi bahane bulmayı bırakıyorsun lütfen.yapamayacağın birşey değil olsa bizde yapamazdık, senden daha cesur değiliz biliyorsun sadece üstüne düşerek üstesinden gelebileceğin birşey bu.hadi silkelen içinde ki gücü çıkar artık. =)

şu kadınların pazartesi takıntısı nedir bilmem ama artık pazartesi başlıyorum egzersize yaa 1 yıl olmaya bir ay kaldı 2014 nisanda evlenecekmiş gibi düşüneyim barii :))

inşallah arkadaşım, sormak istediğiniz şeyleri lütfen sorun.

merhaba ben aparat olayına geçtim daha rahat oldu benim için hele zeytinyağı olayını burada öğrendikten sonra daha da rahat oldu
bu akşam mesela hedefim en üst aparat çünkü o penise yakın boyda birde penisteki sıkıntımız şu havada tutamama yarıda kalıyor

şu kadınların pazartesi takıntısı nedir bilmem ama artık pazartesi başlıyorum egzersize yaa 1 yıl olmaya bir ay kaldı 2014 nisanda evlenecekmiş gibi düşüneyim barii :))
yok pazartesi falan anlamam ben hamile olma ihtimalin yoksa hemen başlıyorsun yoksa merdaneyle geliyor haaa

tşk cnm kim ne öğrenmek istiyorsa sorsun arkadaşlar kızlar şunu söyliyim öncelikle p demek yerine penis demeyi veya organ demeyi öğrenin
p diyerek daha buradan tabu oluşturuyoruz çünkü beynimizde kim nerede takıldı ise sorabilir detayda çekiniyorsa epostam elf1gul@hotmail.com
skype de verebilirim isteyen arkadaşlara skype ismim elifmtn

yok pazartesi falan anlamam ben hamile olma ihtimalin yoksa hemen başlıyorsun yoksa merdaneyle geliyor haaa

cumartesi pazar gezeriz beyimlen bizz pazartesi ondan dolayı yaa

merhaba arkadaşım tebrik ederim bu hızla birkaç güne kalmaz aşarsın inşallah.pns de ereksiyon sorunu mu var sertleşme , yoksa tamamen dik mi tutamıyoruz diyorsun, zaten dimdik değilde pns i eğik tutmalısın, eşine yüzün dönük deniyorsun ya mesela eşine doğru eğil biraz belki 60 derece, yani eşinin omzuyla göğsü arasına koy elini işte o kadar falan eğil, sonra elinle biraz kaldır pns i ve vajinanın girişinde gezdir zaten o hissettirir çukurdur falan.

canım msn adresini sil bence dışardan üye olmadan da sayfayı görebiliyorlar çünkü,ayrıca şu var boşver ona takılma, ben şahsen mesela herşeyi yazıyorum ama bayan olarak bu şekilde yazınca daha rahat hissediyorum kendimi, belki haklı olabilirsin ama sadece bunu yazmamakla yada yazmakla alakalı bir durum değil bizim sorunumuz inan bana.

=))) annem gezmeyin bu hafta sonuda başka icratlara geçin sonra hep gezersiniz

biz her haftasonu hem gezerik hem eş denemesi yaparız mutlaka :)) sanki normal ilişkiye giriyoruz bide azimliyiz ki sorma hehe

bak cnm erken boşalma ortak sorun vaginusmus sorunu olan ailelerde çoğu ailede olmuştur bu sorun dolayısı ile bizde de oldu :) doktor önerisi şu idi
eşinin ereksiyon halde iken sadece dokunsal temaslarla boşalma anına kadar getiriyorsun fakat boşalma olmadan dibinden sıkıyorsun sönene kadar
3 kez tekrarlanmılıymış 1 ay kadar birde eşin tuvaletini yaparken işi bitmeden yarıda tutacak çişini 2-3 kez bu penisi kontrol etmesini sağlatıyormuş

cnm görsünler gizlim saklım yok ki hem epostamı göre ne olabilirki çok çok engellerim :)
kötüler yüzünden iyilere yardım edemicezmi dimi ama :)

p olayı psikolog söylemişti tabiki herkes serbest

sorun erken boşalma mı, eğer öyleyse ilk sayfaya bu onuda egzersizler yazmıştım dediğin gibi birkaç şey yazıyordu.çok sağol arkadaşım desteğin hepimiz için çok önemli. o kadar çok arkadaşımız sorusuna cvp bulamıyor ki , kendi kabuğuna çekiliyor bu defada o zaman da malesef seneler boşuna geçiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…