vajinismussuz günlere merhaba demek için....

bende sitede yeniyim ve bu problem bende de var yedi aylık evliyim ve ne yapacağımı bilmiyorum birileri bana yardımcı olabilecek mi bende yenebilirmiyim bunu

mutlaka yenersin canım hangi durumdasın elimden geleni yaparım

mutlaka yenersin canım hangi durumdasın elimden geleni yaparım

merhabalar tekrar.. o kadar heyecanlıyım ki size anlatamam belki şifamı burada bulurum öyle umuyorum.. yedi aylık evliyim eşimle birbirimizi tam sekiz sene bekledik sonunda evlendik ama evlendikten sonra bu kadar mutsuz olacağım hiç aklıma gelmemişti. evlendiğimde çalısıyodum ama bu mesele yüzünden işi bıraktım şu anda kpss ye hazırlanıyorum ama sadece kafamı dağıtmak için derslerle meşgul olmaya çalısıyorum. ilk başlarda bu durum beni hiç rahatsız etmiyodu ama sanki yaralarım gittikçe büyüyo eşim çok anlayışlı bi insan ama onun bu anlayışlılığı beni artık çileden çıkartıyo artık bu durum düzelsin istiyorum. problemimiz tamamen benim kasılmamdan kaynaklanıyo ve ben kasılınca da eşim hemen geri çekiyo kendini. ne yapacam nasıl olacak bilmiyorum

Çok iyi anlıyorum canım egzersiz yapabilir misin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çok iyi anlıyorum canım egzersiz yapabilir misin

tabikide ama nereden başlayacağımı bilmiyorum.. ama benim durumum biraz farklı eşime göre onun p si içine giriyo yani çok çok azı ama ilerleyemiyor ben acıyo deyince sonra o da kendini hemen geri çekiyo ve tek denemeyle o gece öyle bitiyo. belki o da pes etmese bana biraz daha destek verse olacak gibi. yani olmuşla olmamış arasında bişeyim bende tam bilmiyorum orada neler olup bittiğini. biraz komik gelecek bana ama düzenli bir ilişki istiyorum artık bende

aynı durumdayız canım 11 aylık evliyim bende senin gibi hiç eş denemesinden korkmadım ama girişe izin vermiyorum ne yazık kii... egzersiz yaparak pelvik kasları yumuşatacağız böylelikle aşacağız inşallah http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=251269 bu topiğin ilk sayfasını oku canım

merhabalar.. biponaz mesaj yazıyorum ama sitede yeni olduğum için özelden mesaj gitmiyo..evleneli 7 ay oldu ama tam birleşme olmadı malesef hangi durumdayım bende bilmiyorum inanın ki.. tam iyice gireceği sırada canımın yandığını hissedip kendimi geri çekiyorum vaji miyim değil miyim bende bilmiyorum ben öyle olunca birden kuruluk olduğu için eşim de bu durumdan rahatsız oluyo ve gece öyle bitiyo ve her seferinde bu böyle oluyo ne yapacağımı bilmiyorum inanın ki hayatımı kararttı bu durum

işe yarayacak mı peki shimarik?? siz yapmaya başladınız mı?? ben kendimi biraz dinlediğimde sanki normal hayatta da o kasları sıkıyomuşum ki hissediyorum hemen orayı koruma rolünü üstlenip kaslarımı kasmaya başlıyorum normal zamanda bile. ama sizin yazdıklarınızı okudum. kendimi rahat bırakıp ıkınmayı denediğimde o bölgenin açıldığını hissediyorum

canım bende yardımcı olmak isterim ama kaderim geldiğinde sana daha geniş bilgi verecektir diğer sayfada yenen arkadaşlar var ordanda yardım alabilirsin

O durum bendede vardı üşüdüğümde, otobüsde her şekilde hep kasmışız ölece yer edinmiş bizde.doktorum bana dediğini sana söylim hergün yap. karın kasık baldır bacak komple vücüd kaslarını rahat bırak tüm ağırlığını bırak sakinleş ama özellikle o bölgenin kaslarını hafiflediğini hisset.sonra sende yer edincek gün içerisinde fark etmeden kastığın anlarda hemen rahat bırak kendini.zamanla düzeleck inş.

Bu başlık ile tanıştığımda 2 aylık evliydim..Şimdi 5 ay oldu...Sonuç aynı

Çocuğun tekiyim...Ama görecek o çocuk :)))
canım ama sürekli yardım isteyin soru sorun bırakmayın benim ve yenen arkadaşların peşini lütfen, eskiden sayımız daha az msn de de burda da arkadaşlara seslei çıkmadığında yazıyordum neden sesin çıkmıyor arkadaşım nerdesin ne yapıyorsun diye, şimdi isimleri hatırlasakta kim ne durumda karışabiliyor , lütfen sık sık soru sorun mail yollayın, özellikle maile daha seri cvp yazabiliyorum. burda sayfa biriktiyse arada zor oluyor ama.lütfen kendine yüklenmeyi bırak ve beni birazcık zorla.

Bende o listede olmalıyım yeter artık çook bekledim çok geç kaldım ama nerden dönersem kardır diyorum ,tam 5 yıl oldu. Bu kadar zaman sonra yenen var mı? :-43:
benim yardımcı olduğum arkadaşlar arasında 5 yıllık vardı ve yendi, ama sitede 12 yıllık bir arkadaş vardı, yenemediğinden değil ertelediğinden bu kadar sene geçti, lütfen soru sorun korkularınızı yazın elimizden ne geliyorsa yapalım.

Kaderim sen insan değilsin resmen meleksin. Seni ve kendimi utandırmamam lazım artık. Regl bitene kadar kendimi motive etmeliyim ki bir daha ki reglimde bu illetten kurtulayım.
canım benim estağfurullah ama bak beni utandırdın Allah razı olsun canım benim. ben sizden asla utanmam olsa olsa gurur duyarım, eğer siz olmuyor diyorsanız demek ki bende bir hata var anlatamıyorum yardımcı olamıyorum diye düşünüyorum valla bak.

kızlar işlem tamam diyebilirim
dün itibari ile p nin tamamını alabildim ve acı olmadı
çok farklı bir duygu kuş gibi oluyor denir ya insan öyle bişi
hala şaşkınlık içindeyim
hadi canımmmmmmmm yuppiiiiiiii çok şükür biponaz =) çok sevindim canım gözün aydın, maşallah çok hızlı oldu.darısı diğer arkadaşlara olsun inşallah.
:119::118::124: :123: :119::118::124::119::118::124::119::118::124::119::118::124::119::118::124::119::118::124::119::118::124::119::118::124:

Son düzenleme:
arkadaşlar bu sitede olan herkes kurtuluyo mu bu illetten daha yeni üye oldum siteye o kadar heyecanlıyım ki yazarken bile heyecandan elim kolum titriyo
merhaba arkadaşım bu sitede çalışan yenen arkadaşların tavsiyesine uyan yenmek üzere olan arkadaşlarla tek yürek olan arkadaşlarımız yeniyor, öyle yada böyle, ama ertelerde çabalamazsa elimizden ne yazık ki birşey gelmiyor canım.

bence egzersizden önce birkaç önerim olacak arkadaşım eğer ki olmazsa egzersize başlarsınız. maj yazıyorum şimdi özelden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…